Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MyHappy Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
22.509
Cevap
232
Favori
760.478
Tıklama
Giriş
    2901 Mesaj
    Anladım kardeş sağol. Bir yerde okumuştum itunesi açıp teli bağladım güncellemeyi gördü bende sadece indiri işaretledim. Daha sonrada bir daha iletiyi gösterme dedim heralde daha yüklemez güncellemeyi.

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Anladım kardeş sağol. Bir yerde okumuştum itunesi açıp teli bağladım güncellemeyi gördü bende sadece indiri işaretledim. Daha sonrada bir daha iletiyi gösterme dedim heralde daha yüklemez güncellemeyi.

Yok o konuyu sanırım ben açmıştım evet 2 ay indirmedi ama sonra yine inmeye başladı.
    Birazdan seni bir konuya etiketleyeceğim o yöntem ile süresiz kapatabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yarbay
    2901 Mesaj

Tamam hocam onunun linkini bana atarsanız nasıl yapıldığını bakar o şekilde yaparım. Şimdiden çok teşekkürler.
    |
    |
    ffrisby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam hocam onunun linkini bana atarsanız nasıl yapıldığını bakar o şekilde yaparım. Şimdiden çok teşekkürler.

Etiketledim.

|
    |

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yarbay
    13178 Mesaj
    Wifiye bağlanmadan facetime bağlantısı kuramıyorum LTE ye bağlı olmasına rağmen. Sizce neden arkadaşlar?

|
    |

Orijinalden alıntı: zahitder

Güncelleme olayına katılıyorum lakin 3 yıllık bir cihazdan bahsediyoruz, illaki yavaşlamalar olacak. 10.2 Beta 2 kullanıyorum' 10 işlemin 1 inse yavaşlama oluyor, o da nadiren. İnternete giren, mesajlaşan, sosyal ağlarda takılan ve oyun oynayan (donanım istemeyen oyunlar) kişiler için kesinlikle alınması gereken bir cihaz bence. Varsın iOS 11 e güncellemesin, şu haliyle rahat 2 sene götürür. Kendi fiyat aralığında (1000-1300) bu kameraya, kulaklık girişi ve mikrofon kalitesine, bu ekran kalitesine sahip başka cihaz yok. iOS un stabilliği belli zaten.

Yanlış anlama, zamanında büyük bir apple düşmanıydım ve pek çok android ve wp telefon kullandım; lakin bu telefon ufkumu genişletti. Alma amacım da küçük telefon istememin yanında 1-2 sene romlardan, androiddeki sıkıntılardan ve sistemi kendi düzeltme çabalarımdan uzak durup rahat rahat kullanmaktı.

Bu fiyata böyle küçük telefon yok maalesef

bir müşteri olarak değer görmek istiyordum android de hep samsung kullandım o kadar çok modeli varki seni görmüyor bile firma güncelleme 1 yıl sonra gelmişti avrupadan sonra (s4 mini kitkat) ama iphone aldıktan sonra firma gözünde müşteri olarak değer gördüğümü hissettim çünkü firma 4 yıllık (İphone 5 ) modeline bir son sürümü vermişti ve telefonu aldığımdan beri sürekli güncelleme geldi neredeyse 10 günde 1 bundan sonra da kolay kolay android cihaz kullanmam gibi geliyor bana :) çünkü 1350 tl fiyatı olan 5s de aynı arayüz aynı görsellik varken 3500 tl lik iphone7 plus da da aynı arayüz aynı görsellik var tek fark uygulama açış hızları bu benim için ios da kalmak için çokta geçerli bir sebep iyiki geçmişim diyorum kendimce

• Yarbay
    3917 Mesaj
    quote:

https://www.morhipo.com/apple-apple-md818zm-a-lightning-data-kablosu/15355121/detay
    hocam morhipoda şöyle bir ürün var ama kimi orjinal yazmış kimi değil yazmış.

http://urun.n11.com/kablo/apple-sarj-kablosu-orjinal-apple-lightning-iphone-5-5s-6-6-plus-P79024666

%100 orjinal diyor hocam 600 küsür yorum yapılmış ve kargo ücretsiz bence bir bakın derim

• Çavuş
    46 Mesaj
    Selam Arkadaşlar. ELimde 6 aylık gri Xiaomi Redmi Note 3 var . 3gb Ram 32gb hafıza , full mtal kasa , 13/5 sony kamera . Hiçbir sorunu yoktur . Kullandığım program Iphone desteklediği için değiştirmem gerekiyor. Almak isteyenler ulaşabilir.
    Sahibinden ilanım ;
    https://www.sahibinden....dirilir-331986225/detay/
    |
    |

Cok teşekkür ederim hocam ilginiz için

|
    |
    yahyademirci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Güncelleme olayına katılıyorum lakin 3 yıllık bir cihazdan bahsediyoruz, illaki yavaşlamalar olacak. 10.2 Beta 2 kullanıyorum' 10 işlemin 1 inse yavaşlama oluyor, o da nadiren. İnternete giren, mesajlaşan, sosyal ağlarda takılan ve oyun oynayan (donanım istemeyen oyunlar) kişiler için kesinlikle alınması gereken bir cihaz bence. Varsın iOS 11 e güncellemesin, şu haliyle rahat 2 sene götürür. Kendi fiyat aralığında (1000-1300) bu kameraya, kulaklık girişi ve mikrofon kalitesine, bu ekran kalitesine sahip başka cihaz yok. iOS un stabilliği belli zaten.

Yanlış anlama, zamanında büyük bir apple düşmanıydım ve pek çok android ve wp telefon kullandım; lakin bu telefon ufkumu genişletti. Alma amacım da küçük telefon istememin yanında 1-2 sene romlardan, androiddeki sıkıntılardan ve sistemi kendi düzeltme çabalarımdan uzak durup rahat rahat kullanmaktı.

bir müşteri olarak değer görmek istiyordum android de hep samsung kullandım o kadar çok modeli varki seni görmüyor bile firma güncelleme 1 yıl sonra gelmişti avrupadan sonra (s4 mini kitkat) ama iphone aldıktan sonra firma gözünde müşteri olarak değer gördüğümü hissettim çünkü firma 4 yıllık (İphone 5 ) modeline bir son sürümü vermişti ve telefonu aldığımdan beri sürekli güncelleme geldi neredeyse 10 günde 1 bundan sonra da kolay kolay android cihaz kullanmam gibi geliyor bana :) çünkü 1350 tl fiyatı olan 5s de aynı arayüz aynı görsellik varken 3500 tl lik iphone7 plus da da aynı arayüz aynı görsellik var tek fark uygulama açış hızları bu benim için ios da kalmak için çokta geçerli bir sebep iyiki geçmişim diyorum kendimce

"Bir kez iPhone kullandıktan sonra zor vazgeçersin." Lafı meğerse doğruymuş

|
    |

• Yarbay
    13856 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Android rezillik zaten. Çöp bildiğin. İnsanı süründürüyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: bsliali

• Yüzbaşı
    283 Mesaj

Hocam herkes orjinal diyor ama gerçekten orjinal mi acaba? N11 ile ilgili soru işaretleri var kafamda biraz açıkcası :)

|
    |
    bsliali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    operatör sürümünü nasıl güncelleyebiliriz ?
    ios 9.3.5 kullanıyorum. operatör sürümü 24.1
    |
    |

Orijinalden alıntı: Rogerfederer1

Hocam herkes orjinal diyor ama gerçekten orjinal mi acaba? N11 ile ilgili soru işaretleri var kafamda biraz açıkcası :)

hocam birçok kez alışveriş yaptım n11 den alırken satıcı puanına dikkat et site zaten güvenilir sorun olursa iade ediyorsun paran tıkır tıkır geri yatıyor bence site konusunda içiniz rahat olsun n11 gittigidiyor %100 güven garantili zaten

Haklısınız hocam ben de cok alışveriş yaptım da son Zamanda forumda oradaki yorumların güvenilirliği ile ilgili olumsuz yazılar okuyunca kafamda soru işaretleri belirdi sadece teşekkürler geribildirimimiz için

|
    |
    bsliali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bimde apple lisanslı iphone kablosu vardı hocam.ben almıştım hatta stoktakiler indirime girmişti 10 liraya almıştım.hem sorunsuz şarj ediyor hem de orjinal kablodan da daha sağlam.yakınınızda bim varsa sormanız da fayda var.

|
    |
    Rogerfederer1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

N11de aynısını 30 liraya görmüştüm hocam sağolun bakayım ben

|
    |
    Mazzho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arkadaşlar öncelikler telefonum (iphone 5s)performans olarak aşırı yavaşlamıştı, ayarları sıfırladım baya bi hızlandı tavsiye ederim...
    birkaç sorum var:
    1- telefonumun bataryası çok kötü durumda araştırdım biraz ixifit diye bir amerika sitesi var 29 dolar + kargo(30 dolar) gibi bir fiyat ile batarya ve değişim için malzeme falan gönderiyor 200 civarı bir rakam oluşuyor. servis 300 tl istedi, bu siteyi kullanan var mı sizce batarya iyi midir?( https://tr.ifixit.com/Store/iPhone/iPhone-5s-Replacement-Battery/IF124-002-2
    2- home tuşunun parmak izi okuyucusu da bozuk parmakizi okumuyor yine bu sitede bu üründe var 30 dolar civarı burdan alsam kendim değiştirsem bu ürün parmak izimi okur mu sonuçta orjinal değil.

sonuç olarak bu siteyi kullanarak yaklaşık 300 tlye batarya home tuşunu ve bataryayı da değiştirmiş olacağım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baytarma -- 17 Kasım 2016; 10:42:2 >

• Yüzbaşı
    651 Mesaj

Servis orjinal batarya mı kullanacak ?
    |
    |
    baytarma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
e-ticaret
Blogio
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,499
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.