Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.508
Cevap
232
Favori
760.213
Tıklama
Giriş
    283 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vogue

Şarj sürem nasıl?

3 yıldır 5s kullanıyorum böyle bir süre görmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Şu anda Applestore internet sitesinde 1 m kablo 79 tl (indirimdeymiş şu anda:))). Sizce alınır mu ?

Hama yı övmüşler d&r da satılıyor 50 lira civarında olması lazım. Önerilerinizi bekliyorum

Orijinalden alıntı: Rogerfederer1

Arkadaşlar 3 yıllık kablom koptu kopacak. Kendime kablo almak istiyorum.

Şu anda Applestore internet sitesinde 1 m kablo 79 tl (indirimdeymiş şu anda:))). Sizce alınır mu ?

Hama yı övmüşler d&r da satılıyor 50 lira civarında olması lazım. Önerilerinizi bekliyorum

O parayı vermeyin hocam aliexpressten bir sürü Kablo var onları alın bir kabloya o kadar para verilmez

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Binbaşı
    1323 Mesaj
    Ayrıca genel olarak söylüyorum Arkadaşlar,
    Mevcut kabloları daha uzun ömürlü kullanmak isterseniz eğer sizde benim yaptığım gibi yapabilirsiniz.

|
    |

• Yüzbaşı
    283 Mesaj

Aslında ben de vermek istemiyorum hocam ama orjinal olmayan şarj aleti batarya ömrünü kısaltır diye biliyorum ( yanlışsa lütfen düzeltin )

Elimde bir tane çakma şarj kablosu var ama takınca ara sıra orjinal aksesuar değil uyarısı alıyorum. Bataryaya zarar vermesin diye cok da kullanmıyorum açıkçası. Yoksa Canıma minnet

|
    |
    ffrisby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Rogerfederer1

Aslında ben de vermek istemiyorum hocam ama orjinal olmayan şarj aleti batarya ömrünü kısaltır diye biliyorum ( yanlışsa lütfen düzeltin )

Elimde bir tane çakma şarj kablosu var ama takınca ara sıra orjinal aksesuar değil uyarısı alıyorum. Bataryaya zarar vermesin diye cok da kullanmıyorum açıkçası. Yoksa Canıma minnet

Şimdi çakma ayrı bir şey kaliteli kablo ayrı bir şey hocam.
    Aliexpressten alabilirsiniz hocam sorun olmaz.

• Yüzbaşı
    283 Mesaj

Sağolun hocam inceledim Aliexpress ten ilk model 40bine yakın sipariş edilmiş 2.si de 3bin küsürlerde. Puanları da yüksek. İlki hızlı şarj diyor normalden daha mı hızlı acaba? SiZin önereceğiniz başka model olursa sevinirim

http://www.aliexpress.com/item/32632635156/32632635156.html

http://www.aliexpress.com/item/32529981240/32529981240.html

|
    |
    ffrisby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    663 Mesaj
    Arkadaşlar şu son bi kaç gündür telefon çok kasmaya başladı aşırı bir şekilde. Sizde de böyle bir durum var mı? Uygulamalar arası geçişlerde özellikle
    edit: anlaşıldı yaza doğru yeni bir telefon görülüyor.
    Alacaklar almasın şimdiden sonra 5s falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paco de Lucia -- 14 Kasım 2016; 10:43:59 >
  • Yarbay
    5740 Mesaj

Bu hangi sürüm?

8 aylık 5s kullanıyorum.
    ios 10 sürümleri kullanırken çok daha iyi batarya sürem gidiyordu şuan 9.3.5 deyim sırf batarya süresi için geçsem mi die düşünüyorum.

Bu arada hiç o kadar süre almadım çok fazla kullanmadıgım zaman bile en fazla 35 saat bekleme, 5.5 saat ekran süresi almıştım :S
    |
    |
    Vogue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cihaz 2.el iOS sürümü 10.1.1

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    se(dd)at kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1323 Mesaj
    İphone 5s ios 9.3.2 de aldığım Süreler bu şekilde ios 10 da alamam bu süreleri bence. Şarj hala %20 de %1 e kadar 6 saat görürdüm sanırım
    Güncellemeyi de kapattım artık ios 10 indirmiyor yaşasın 9.3.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffrisby -- 14 Kasım 2016; 18:34:56 >

• Yarbay
    2214 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jukka

Whatsapp son sürümünden sonra otomatik yedekleme yapmıyor bu sorunu yaşayan var mı ? İcloud drive vs tüm ayarlar açık sadece sürüm güncelledikten sonra böyle oldu. Elle de yapılmıyor yedekleme tabi.

Arkadaşlar var mı bu konuda sıkıntısı olan ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: ffrisby

İphone 5s ios 9.3.2 de aldığım Süreler bu şekilde ios 10 da alamam bu süreleri bence. Şarj hala %20 de %1 e kadar 6 saat görürdüm sanırım
    Güncellemeyi de kapattım artık ios 10 indirmiyor yaşasın 9.3.2

nasıl kapattın güncellemeyi ?
    |
    |

• Yarbay
    3917 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Paco de Lucia

Arkadaşlar şu son bi kaç gündür telefon çok kasmaya başladı aşırı bir şekilde. Sizde de böyle bir durum var mı? Uygulamalar arası geçişlerde özellikle

Sizin cihaz kasıyor diye herkesin cihazı kasacak hali Yok değil mi ama :) basınıza bir is gelince hemen kimse almasın demek nasıl bir mantıktır ilginç gerçekten

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Orijinalden alıntı: Paco de Lucia

Sizin cihaz kasıyor diye herkesin cihazı kasacak hali Yok değil mi ama :) basınıza bir is gelince hemen kimse almasın demek nasıl bir mantıktır ilginç gerçekten

Şu vakitten sonra alınması mantıklı bir cihaz değil. Telefonum kastığı için söylemiyorum sadece. Apple ın standart sonu yani. Bir kaç üst serisi çıkınca artık güncellemelerle pek bir işlevini bırakmıyorlar. Ben telefonu ilk çıktığında almıştım şu ana kadar hiç bir sorunum yoktu. Ne zaman ki iOS 10 geldi 7 serisi çıktı telefon sorun çıkarmaya başladı.

Benim ki uyarı dikkate alana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

SAMSUNG GALAXY S8

• Yüzbaşı
    540 Mesaj

Güncelleme olayına katılıyorum lakin 3 yıllık bir cihazdan bahsediyoruz, illaki yavaşlamalar olacak. 10.2 Beta 2 kullanıyorum' 10 işlemin 1 inse yavaşlama oluyor, o da nadiren. İnternete giren, mesajlaşan, sosyal ağlarda takılan ve oyun oynayan (donanım istemeyen oyunlar) kişiler için kesinlikle alınması gereken bir cihaz bence. Varsın iOS 11 e güncellemesin, şu haliyle rahat 2 sene götürür. Kendi fiyat aralığında (1000-1300) bu kameraya, kulaklık girişi ve mikrofon kalitesine, bu ekran kalitesine sahip başka cihaz yok. iOS un stabilliği belli zaten.

Yanlış anlama, zamanında büyük bir apple düşmanıydım ve pek çok android ve wp telefon kullandım; lakin bu telefon ufkumu genişletti. Alma amacım da küçük telefon istememin yanında 1-2 sene romlardan, androiddeki sıkıntılardan ve sistemi kendi düzeltme çabalarımdan uzak durup rahat rahat kullanmaktı.

Bu fiyata böyle küçük telefon yok maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zahitder -- 15 Kasım 2016; 9:09:07 >
    |
    |
    Paco de Lucia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    663 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zahitder

Güncelleme olayına katılıyorum lakin 3 yıllık bir cihazdan bahsediyoruz, illaki yavaşlamalar olacak. 10.2 Beta 2 kullanıyorum' 10 işlemin 1 inse yavaşlama oluyor, o da nadiren. İnternete giren, mesajlaşan, sosyal ağlarda takılan ve oyun oynayan (donanım istemeyen oyunlar) kişiler için kesinlikle alınması gereken bir cihaz bence. Varsın iOS 11 e güncellemesin, şu haliyle rahat 2 sene götürür. Kendi fiyat aralığında (1000-1300) bu kameraya, kulaklık girişi ve mikrofon kalitesine, bu ekran kalitesine sahip başka cihaz yok. iOS un stabilliği belli zaten.

Yanlış anlama, zamanında büyük bir apple düşmanıydım ve pek çok android ve wp telefon kullandım; lakin bu telefon ufkumu genişletti. Alma amacım da küçük telefon istememin yanında 1-2 sene romlardan, androiddeki sıkıntılardan ve sistemi kendi düzeltme çabalarımdan uzak durup rahat rahat kullanmaktı.

Bu fiyata böyle küçük telefon yok maalesef

Bende htc one m9 almıştım bir hevesle. Sıfır almıştım. Olmadı geri dönüş yaptım. Ama yok ya yaza kadar sorun çıkarmasın yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

SAMSUNG GALAXY S8

• Yarbay
    2901 Mesaj

https://www.morhipo.com/apple-apple-md818zm-a-lightning-data-kablosu/15355121/detay
    hocam morhipoda şöyle bir ürün var ama kimi orjinal yazmış kimi değil yazmış.
    |
    |
    Rogerfederer1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar ben telefonu üç gün evvel aldım sıfır olarak. Bu ikinci iphone kullanışım. Üç sene evvelde bir 4s alıp bir hafta kullanıp satmıştım. Bu sefer uzun kullanmayı düşünüyorum. Şu ana kadar genellikle samsung sony ve lg kullandım. Şu an sürümüm 9.2.1 bu sürümde kalmayı düşünüyorum , malum cihaz model olarak eskidi üst sürümleri yüklemek cihazı yavaşlatıcaktır diye düşünüyorum. güncellemeleri kontrol ettiğimde 10.1.1 çıkıyor. 9.3.2 ye yükseltme gibi bir ihtimal varmıdır. yada ios 10 u yüklesem çok kasarmı. cihazı en az iki sene kullanmayı düşünüyorum. Dediğim gibi iphone konusunda pek bir bilgim yok. yardımcı olursanız sevinirim.

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Arkadaşlar ben telefonu üç gün evvel aldım sıfır olarak. Bu ikinci iphone kullanışım. Üç sene evvelde bir 4s alıp bir hafta kullanıp satmıştım. Bu sefer uzun kullanmayı düşünüyorum. Şu ana kadar genellikle samsung sony ve lg kullandım. Şu an sürümüm 9.2.1 bu sürümde kalmayı düşünüyorum , malum cihaz model olarak eskidi üst sürümleri yüklemek cihazı yavaşlatıcaktır diye düşünüyorum. güncellemeleri kontrol ettiğimde 10.1.1 çıkıyor. 9.3.2 ye yükseltme gibi bir ihtimal varmıdır. yada ios 10 u yüklesem çok kasarmı. cihazı en az iki sene kullanmayı düşünüyorum. Dediğim gibi iphone konusunda pek bir bilgim yok. yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba,
    Güncelleme taratınca eğer ios 10 çıkıyorsa 9.3.2 yapamazsın.
    Eğer uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız güncelleme yapmanızı asla tavsiye etmiyorum.
    Dilerseniz güncellemeyi kapatarak tekrar ios 10 indirmesini engelleyebilirsiniz.

|
    |

HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
üniversite
SEO
son dakika
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.