Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (977. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 975976977978979
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, ios 8.1.3 sürümündeyim ve son sürüme geçme konusunda tereddütlerim var. Aslında memnunum, bi şikayetim yok ama görsel açıdan ios 10 daha güzel geldi. Youtube'den izlediğim kadarıyla 10.0.2 sürümünde herhangi bir kasma, takılma söz konusu değil gibi. Pil performansının da gayet iyi olduğunu söylüyorlar. Geçmeli mi, kalmalı mı yoksa bir üst modele mi terfi etmeli? İşte bunlar hep rahatın batması sonucu akılda beliren sorular arkadaşlar.
  • Feather kullanıcısına yanıt
    Siz yine rahatınıza bakın geçmeyin derim.
    ios10 şu an tam oturmadı, 65 ve 7 kullanıcıları bile şikayet ediyorlar, garip garip sorunlarla uğraşıyorlar.
  • CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 3 yıldır 5s var herhangi bir sıkıntısı yok çok şükür. Şarj süresi azaldı biraz ama 9.3.5te kullanım süresi olarak ortalama 5-6 saat alıyorum. Ama önerim se almanız. Birkaç yıl daha uzun süre götürür bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır iphone 5s in ile tam şarj süresi, almak isteyenlere araştıranlara referans olacaktır diye düşünüyorum

Şarj ilk dolum %100/ 3 gün 66 saat açık kalma - 6,5 saat ekran kullanımı şarj %1
  • Arkadaslar cevaplariniz için çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemented

İmzalar şu an açık isterseniz geçebilirsiniz.
    Ben zamanında itunes ile shift güncelle yapıp indirdiğim ipws dosyasını göstererek bir kaç defa sürüm düşürdüm.
    Herhangi bir verimin ve uygulamanın kaybolduğunu hatırlamıyorum, belki mesajlar gitmiş olabilir ama forumda birçok kişinin ios10'dan dönüş sırasında müziklerin ve bazı uygulamaların kaybolduğunu okudum.

biraz geç oldu ama tekrar teşekkür ediyorum. çok sağolun yardımınız için :)

9.3.5'e biraz bakacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

quote:

Orijinalden alıntı: Cemented

İmzalar şu an açık isterseniz geçebilirsiniz.
    Ben zamanında itunes ile shift güncelle yapıp indirdiğim ipws dosyasını göstererek bir kaç defa sürüm düşürdüm.
    Herhangi bir verimin ve uygulamanın kaybolduğunu hatırlamıyorum, belki mesajlar gitmiş olabilir ama forumda birçok kişinin ios10'dan dönüş sırasında müziklerin ve bazı uygulamaların kaybolduğunu okudum.

biraz geç oldu ama tekrar teşekkür ediyorum. çok sağolun yardımınız için :)

9.3.5'e biraz bakacağım.

Bence bakmayın hocam artık kapandı çünkü iOS 9 imzaları

• Bence alpha 5s den iyi

• 5s alsam icinden hangi ios surumu cikar acaba?

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Alacağınız yere bağlı.
    Mediamarkt Vatan vs gibi yerlerden alırsanız son sürüm gelir büyük ihtimal.
    Carrefour Metro vb yerlerden alırsanız 9.x sürümler gelir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kank757534

Bence alpha 5s den iyi

alpha ne ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kank757534

Bence alpha 5s den iyi

Hocam 9 küsürlerden birisi çıkıyor diye biliyorum emin değilim. Telefon en geç 5-6 ay önce üretilmiş olsun diyelim 9 sürümü yüklemek zorundalar bence o dönemde 10 olmadığı için kutu içindeki telefonu da güncellenmişlerse helal olsun

• ios 9.3.5'e geri dönüşler kapanmış.
    ios 10 'u denemek için yükleyecekler bir daha düşünsün. Geri dönüşü artık yok!
  • İos 10 un kilit sesi berbat olduğu için geçen hafta 9.3.5 e geri döndüm 😄

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufak bi eleştiri yapayım kullanmakta olduğum telefona ve apple'a, son güncellemelerle (ios, uygulama güncellemeri) samsunglaşıyor muyuz diye sordum kendi kendime? uygulamalardaki arayüz değişmeleri vs. ne bilim böyle bi kanıya kapıldım nedendir bilmem. ?

• Arkadaşımda 5s var ve kapanıp açıldığını söyledi. Ben de güç tuşu home ve ses açma tuşlarına basılı tutup açtım. Sizce neden böyle oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sycyc -- 21 Ekim 2016; 18:33:47 >
  • Bu telefonun daha ne kadar ömrü vardır? 2 yıldır kullanıyorum ve IOS 10'a geçiş yapmadım.2 yıl daha gidermi? Yoksa yavaş yavaş değiştirmemiz gerekecekmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sturmbannführer

Bu telefonun daha ne kadar ömrü vardır? 2 yıldır kullanıyorum ve IOS 10'a geçiş yapmadım.2 yıl daha gidermi? Yoksa yavaş yavaş değiştirmemiz gerekecekmi?

hocam konu açmıştım geçen hafta apple iphone4 ve altına desteği tamamen çekmiş ne parça ne güncelleme hiç bişey kalmamış, benim tahminim iphone 8 çıktığında 5 devri tamamen kapanacak tahmini 2-3 sene daha var, şahsen 2 sene sonra iphone 7s plus alırım.

• Mazda Motor Corporation M kullanıcısına yanıt
    Hocam sen IOS 10'a geçtinmi?
  • Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    geçtim hocam
  • 
Sayfa: önceki 975976977978979
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.