Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.512
Cevap
232
Favori
761.003
Tıklama
Giriş
    303 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

quote:

Orijinalden alıntı: mustafasadık

quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

quote:

Orijinalden alıntı: Aratorn Oglu Aragorn

Ios 10 yukledikten sonra arada klavyede kasmalar oluyor. Birde home tusu ve kilit dugmesine basarak reset attigimda mavi ekran cikiyor. Bu sorunlar ios 10 dan mi yoksa telden mi kaynaklaniyor yasayan var mi?

Telden kaynaklı olabilir hocam..
    Ben ne kalvyede bir sıkıntı yaşıyorum
    Nede mavi ekran hatası aldım
    Çok akıcı kullanıyorum

Takılma donma şeklinde değil, sola gösteren küçük oka < dokunulmuyor. Hücresel veri kapat aç yaparken işlemiyor yani kaydırıyorsun almıyor. yada bi süre sonra düğme kendiliğinden kapanıp açılıyor. arama geldiğinde ekranın ortasında siyah bir kare çıktı. ilk defa böle birşey gördüm. telefon sıfır olduğu için tekrar servise verdim.
    bakalım ne teşhisi koyacaklar.

birşey merak ediyorum. apple değişim kararı verip müşteriye verdiği sıfır telefon ile bizim para ile satın aldığımız telefonlar arasında fark varmıdır.?

Hocam mesajlarda takılma bende de oldu
    Sanırım yazılımsal
    Değişim geldiğinde refurbished cihaz geliyor yenilenmiş cihaz oluyor yanılmıyorsam

Ozaman bu Refurbished telefonlar sıkıntılı diye düşünmeye başladım.. Bana verdikleri sıfır telefonun kutusu orjinal kutu değil beyaz ince sadece telefon koyulacak kadar ve hiç bir aksesuar yok.kutunun üzerinde bir numara var el ile yazılmış üzeri çizilmiş benzer bir numara yazılmış. Telefonda sorunlu çıkınca ben bu işten kıllandım şimdi.!
    Anlayan biri varsa hatalıysam düzeltsin.?
    Beyler telefonun ilk sahibi kim öğrenmenin bir yöntemi varmı.? İtunes den felan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2010 Mesaj

İlk sahibi öğreniliyormu onu bilmiyorum ama
    Değişim cihazlarında çok sorun çıkmıyor hocam..
    Elektronik birazda şans işi gerçi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mustafasadık kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@bsliali: Aynen hocam.

@zahitder: Hocam merkez Makromarket'in önünde bir cadde var ya o cadde üzerinde.
    |
    |
    Bahsedilenler: bsliali , zahitder

• Binbaşı
    1830 Mesaj
    Arkadaşlar 10.0.2 gelmis yükleyen oldumu?

|
    |

Hocam 2013 yılında çıkmış bir telefon. Hala iyi ama ben derim ki madem zenfone dan gececen ki ilk başta ekran küçük olduğu için alışma sürecin olacak. butceni biraz daha zorlayip 6 al. He dersin ki ben çok mesaj yazmam. Ara sıra internet whatsapp. Telefonla pek işim yok. O zaman al.

|
    |
    baykus_reyis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

icloud'tan yedekleme yaptığım halde. 2016 yılına ait hiç bir fotoğrafı icloud.com üzerinden göremiyorum. Oradan gözükse indirip biligsayara yedekleyeceğim. Ama 13-14- ve 2015 yıllarına ait fotolarım gözüküyor sadece. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Hocam ben g3 den gectim hiç zorluk cekmedim. Hatta oh be dedim dunya varmis. Kesinlikle 5s i tavsiye ederim. Bu cihazi kullaninca buyuk ekranin cogu zaman gereksiz ama seri bir cihazin her zaman gerekli oldugunu anliyorsunuz.

|
    |
    baykus_reyis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dun aksam telefonla konusurken ciuv diye bir ses geldi telefon tamamen kapandi. Hicbir sekilde acilmadi pc gormedi sarj olmadi. Bu sabah teleservise verdim bakalim ne olacak. Daha 2 aylik cihazdi. Boyle birsey yasayan varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forrestt. -- 27 Eylül 2016; 9:35:50 >
    |
    |

İlk olarak ios 9.3.5 yüklüydü. Gayet normal çalışıyordu. Sonra 10.0.2 yi sıfırdan itunes ile yükledim. Bu aşamadan sonra telefon ısısı artmaya başladı. Normal kullanımda dahi telefon ısınmaktadır.
    Buna ek olarak şarj süresi malesef baya fark ediyor. Çabuk eksiliyor.
    Hız olarak 10.0.2 akıcı bir performans sergiliyor. Herhangi bir sıkıntı olmadı.

Ancak belirttiğim gibi ısınma ve şarj sorunu nedeniyle tekrardan 9.3.5 e döndüm. Telefon normal seyrine döndü. Zannedersem ios 10 ve sonrası 5s için pek uygun olmayacak gibi gözükmekte.

Orijinalden alıntı: Forgreen

İphone 5s 16 Gb lık telefon için bazı tespitlerim şöyle:

İlk olarak ios 9.3.5 yüklüydü. Gayet normal çalışıyordu. Sonra 10.0.2 yi sıfırdan itunes ile yükledim. Bu aşamadan sonra telefon ısısı artmaya başladı. Normal kullanımda dahi telefon ısınmaktadır.
    Buna ek olarak şarj süresi malesef baya fark ediyor. Çabuk eksiliyor.
    Hız olarak 10.0.2 akıcı bir performans sergiliyor. Herhangi bir sıkıntı olmadı.

Ancak belirttiğim gibi ısınma ve şarj sorunu nedeniyle tekrardan 9.3.5 e döndüm. Telefon normal seyrine döndü. Zannedersem ios 10 ve sonrası 5s için pek uygun olmayacak gibi gözükmekte.

Malsef ios 10 ile birlikte çok sevdiğimiz 5s lere veda etme zamanı yada sıkıntıların hattabüyük sıkıntıların baş göstermeye başladığı zaman geldik.
    sıfır telefonda 5 dk yüzde %20 şarj düşmesi ekranda garip garip siyah kareler çıkması, telefonun sesi açıkken aramlarda çalmaması, ekranın kendi kendine hareket etmesi menuleri açıp kapatması. telefonun çok ısınması, dokunmatiğin algılamaması gibi somut sebepler bunalrı gösteriyor.
    Bende bir tavsiye telefonunuzda büyük problemler yok ise Servisten değişimyaptırmayın. Parayla aldığınız iphone ile servisin sıfır verdiği iphonelar arasında dağlar kadar fark olduğunu düşünyorum. bilimsel, Teknik kanıt sunamam sadece son kullanıcı tecrübesi diyeyim.
    |
    |

• Yüzbaşı
    303 Mesaj

benim telefonda serviste. büyük ihtimalle tekrar sıfır telefon verecekler. bir an önce verseler bende direk 9 geri döneceğim. imzalar kapanırsa hapı yuttuk.
    |
    |
    Bahsedilenler: Forrestt. , Forgreen
    Wifi çekim sinyali çok düşük arkadaşlar salonda modem asus yan odada telefonda bazen full bazen iki çizgi çekiyor nasıl düzeltebiliriz ?
    |
    |

Darth Maul
  • Binbaşı
    1830 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mustafasadık

benim telefonda serviste. büyük ihtimalle tekrar sıfır telefon verecekler. bir an önce verseler bende direk 9 geri döneceğim. imzalar kapanırsa hapı yuttuk.

Siz hangi servise verdiniz? Ne kadar oldu vereli? Sikayetiniz neydi?

|
    |
    yaklaşık 2,5 yılımı geçirdiğim 5s imi geçenlerde ios10 a güncelledim. ben çok bi farkını görmedim sizin dediğiniz gibi ısınma sorunu falan belki çok dikkat etmemişimdir. telefonu bi gece yatarken aralıksız 1 saat falan kullanıyorum onda da bi fark göremedim.

benim soruma gelcek olursak ben bunu güncelledim güncelleyeli safariden herhangi bir siteye girip üye girişi yapamıyorum. kullanıcı adı şifre yazıyorum giriyomuş gibi yenileniyor sayfa ama sonra aynı yere geri dönüyor. böyle bi sıkıntı yaşayan var mı? neden kaynaklı olabilir sizce çözümü nedir?
    Sorunumu sizlerle paylaşmak istedim belki çözümünüz vardır.
    İkinci el 5s aldım telefon gayet temiz duruyo kasada bikaç yamuk var o kadar.
    Şebeke çekiminde falan herhangi bir sıkıntı yok, ancak Androidlerin 3G full çektiği yerde benimki 1 diş çekiyor. Bi arkadaş sıfır 5s aldı onunki de 1 diş çekiyor. Sorun bu değil. Asıl sorun arkadaşın yeni olan 5s 1 diş 3G çekerken şakır şakır internete girebiliyor ancak ben giremiyorum. Sorunun neden kaynaklandığını anlayamadım. Siz bişeyler biliyosanız yardımcı olurmusunuz....

Saygılar...

Kronik mi bu ? Benim hatam mı ? Bataryadan falan mı ? 2 yıllık telefon

Orijinalden alıntı: Uwais

5s almayı düşünüyorum. 4s den geçeceğim. Çok param yok. Değer mi ?

Bütçeniz kısıtlı ise değer.
    O paraya vereceğiniz cihazlarda uzun süreli kullanamazsınız diye düşünüyorum.
    Eğer yakın zamanda alacaksınız ve ios 10 yüklü ise 9.3.5 e dönüş yaparak güncelleme yapmadan devam edebilirsiniz.
    Ama imzalar her An kapanabilir bilginize.

|
    |

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yüzbaşı
    436 Mesaj
    iki gunluk kullanim wifi 4g karisik cihaz 1 aylik sifir 9.3.2 yuklu nasil ?

Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |
üniversite
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.