Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (965. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 963964965966967
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap için teşekkür ederim hocam...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 5s ios10 yukledikten 1 hafta sonra sapitmaya basladi. Once cebimden cikartip tus kilidini actigimda ekran gelmedigini gordum hard reset harici cihaz acipmadi. Bunu sik sik yapmaya basladi. Ondan sonra parmak izini okurken donup reset atmaya basladi. Daha sonra mavi ekran verip donmaya basladi. Apple yazilim destegi aradim dfu moda alip yaziiimi geri yuklememi soylediler. Dediklerini yaptim ama yine olmadi. En son akasya applestoreden randevu almaya calistim alamadim bende bu sikayetlerle cihazi teleaervise verdim onlarda sagolsunlar hicbirsey yapmadan on burodan alabilirsiniz yazmislar. Kayit alindi ve kapandi bildurimleri var sadece sitelerinde. İstanbul ici nereye vereyim ben bu cihazi daha alali bir ay oldu tamir istemiyirum degisim yapacak neresi vardir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forrestt.

Benim 5s ios10 yukledikten 1 hafta sonra sapitmaya basladi. Once cebimden cikartip tus kilidini actigimda ekran gelmedigini gordum hard reset harici cihaz acipmadi. Bunu sik sik yapmaya basladi. Ondan sonra parmak izini okurken donup reset atmaya basladi. Daha sonra mavi ekran verip donmaya basladi. Apple yazilim destegi aradim dfu moda alip yaziiimi geri yuklememi soylediler. Dediklerini yaptim ama yine olmadi. En son akasya applestoreden randevu almaya calistim alamadim bende bu sikayetlerle cihazi teleaervise verdim onlarda sagolsunlar hicbirsey yapmadan on burodan alabilirsiniz yazmislar. Kayit alindi ve kapandi bildurimleri var sadece sitelerinde. İstanbul ici nereye vereyim ben bu cihazi daha alali bir ay oldu tamir istemiyirum degisim yapacak neresi vardir?

Genpa ya verebilirsiniz ya da pupa bilişime bırakabilirsiniz onlar da resmî apple servisi

• iOS 10 beta sürümlerinden beri herkes iyi diyordu ama iyi falan değil. Klavyede takılmalar oluyor bende de. Telefon anlamsızca ısınıyor. Şarj su gibi gidiyor. Hiç memnun değilim. Temiz kurulum da yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafasadık

quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

quote:

Orijinalden alıntı: Aratorn Oglu Aragorn

Ios 10 yukledikten sonra arada klavyede kasmalar oluyor. Birde home tusu ve kilit dugmesine basarak reset attigimda mavi ekran cikiyor. Bu sorunlar ios 10 dan mi yoksa telden mi kaynaklaniyor yasayan var mi?

Telden kaynaklı olabilir hocam..
    Ben ne kalvyede bir sıkıntı yaşıyorum
    Nede mavi ekran hatası aldım
    Çok akıcı kullanıyorum

Takılma donma şeklinde değil, sola gösteren küçük oka < dokunulmuyor. Hücresel veri kapat aç yaparken işlemiyor yani kaydırıyorsun almıyor. yada bi süre sonra düğme kendiliğinden kapanıp açılıyor. arama geldiğinde ekranın ortasında siyah bir kare çıktı. ilk defa böle birşey gördüm. telefon sıfır olduğu için tekrar servise verdim.
    bakalım ne teşhisi koyacaklar.

birşey merak ediyorum. apple değişim kararı verip müşteriye verdiği sıfır telefon ile bizim para ile satın aldığımız telefonlar arasında fark varmıdır.?

Hocam mesajlarda takılma bende de oldu
    Sanırım yazılımsal
    Değişim geldiğinde refurbished cihaz geliyor yenilenmiş cihaz oluyor yanılmıyorsam

• 2.5 yıllık 5S kullanıcısıyım. Bataryam ölmüş durumda şuan %41 ölmüş olarak gözüküyor. Batarya değiştireceğim, İstanbul'da hangi servisi önerirsiniz? Garantisi bitti malum 2 yılı geçtiği için. Apple Store'da batarya değişim ücreti ne kadar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ios 10-9 arasında çagrı yaparken bağlanma süreleri bende iki katı oldu( aradığınız kişinin teli geç çalıyor) bu durumu yaşayan varmı.?

• Hocam fiyat bilgim Yok ama bir arkadaşım telefoncudan yan sanayi batarya almıştı daha uzun gidiyor diyordu :) zarar verir vermez bilemem sadece arkadaşım çok memnundu onu hatırlıyorum :) 50-60 lira fln vermişti yanılmıyorsam:)

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Arkadaşlar 5s'imde yavaştan ekran sararması başladı galiba. Beyaz tonda çok dikkatli bakınca kenarlarda sarılık belli oluyor gibi ama tam da emin olamadım. Telefonun garantisinin bitmesine 1 ay var. Servise götürmeyi planlıyorum. Telefondaki bütün bilgileri temizleyip mi götürmem gerekiyor? Sadece telefonu götürsem yeterli olur değil mi?

Ha bugün ha yarın derken 19 Eylülde, cihazın garantisinin bitmesine 1 gün kala Konya Gürgençler Apple Teknik Servisi'ne cihazı verdim. Dün cihazınızı teslim alın diye mesaj geldi, değişim olmuş. :)
  • quote:

quote:

Arkadaşlar 5s'imde yavaştan ekran sararması başladı galiba. Beyaz tonda çok dikkatli bakınca kenarlarda sarılık belli oluyor gibi ama tam da emin olamadım. Telefonun garantisinin bitmesine 1 ay var. Servise götürmeyi planlıyorum. Telefondaki bütün bilgileri temizleyip mi götürmem gerekiyor? Sadece telefonu götürsem yeterli olur değil mi?

Ha bugün ha yarın derken 19 Eylülde, cihazın garantisinin bitmesine 1 gün kala Konya Gürgençler Apple Teknik Servisi'ne cihazı verdim. Dün cihazınızı teslim alın diye mesaj geldi, değişim olmuş. :)

İyi denkgelmis hocam

• quote:

quote:

O servisin yeri nere hocam? İşim düşerse gideyim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafasadık

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aratorn Oglu Aragorn

Ios 10 yukledikten sonra arada klavyede kasmalar oluyor. Birde home tusu ve kilit dugmesine basarak reset attigimda mavi ekran cikiyor. Bu sorunlar ios 10 dan mi yoksa telden mi kaynaklaniyor yasayan var mi?

Telden kaynaklı olabilir hocam..
    Ben ne kalvyede bir sıkıntı yaşıyorum
    Nede mavi ekran hatası aldım
    Çok akıcı kullanıyorum

Takılma donma şeklinde değil, sola gösteren küçük oka < dokunulmuyor. Hücresel veri kapat aç yaparken işlemiyor yani kaydırıyorsun almıyor. yada bi süre sonra düğme kendiliğinden kapanıp açılıyor. arama geldiğinde ekranın ortasında siyah bir kare çıktı. ilk defa böle birşey gördüm. telefon sıfır olduğu için tekrar servise verdim.
    bakalım ne teşhisi koyacaklar.

birşey merak ediyorum. apple değişim kararı verip müşteriye verdiği sıfır telefon ile bizim para ile satın aldığımız telefonlar arasında fark varmıdır.?

Hocam mesajlarda takılma bende de oldu
    Sanırım yazılımsal
    Değişim geldiğinde refurbished cihaz geliyor yenilenmiş cihaz oluyor yanılmıyorsam

Ozaman bu Refurbished telefonlar sıkıntılı diye düşünmeye başladım.. Bana verdikleri sıfır telefonun kutusu orjinal kutu değil beyaz ince sadece telefon koyulacak kadar ve hiç bir aksesuar yok.kutunun üzerinde bir numara var el ile yazılmış üzeri çizilmiş benzer bir numara yazılmış. Telefonda sorunlu çıkınca ben bu işten kıllandım şimdi.!
    Anlayan biri varsa hatalıysam düzeltsin.?
    Beyler telefonun ilk sahibi kim öğrenmenin bir yöntemi varmı.? İtunes den felan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• mustafasadık kullanıcısına yanıt
    İlk sahibi öğreniliyormu onu bilmiyorum ama
    Değişim cihazlarında çok sorun çıkmıyor hocam..
    Elektronik birazda şans işi gerçi..

• @bsliali: Aynen hocam.

@zahitder: Hocam merkez Makromarket'in önünde bir cadde var ya o cadde üzerinde.
  • Arkadaşlar 10.0.2 gelmis yükleyen oldumu?

• Selamlar. 5s almayı düşünüyorum da sıfır alınır mı? Teknolojisi geçti mi? Asus zenfone 2den geçeceğim küçük gelir mi?

• baykus_reyis kullanıcısına yanıt
    Hocam 2013 yılında çıkmış bir telefon. Hala iyi ama ben derim ki madem zenfone dan gececen ki ilk başta ekran küçük olduğu için alışma sürecin olacak. butceni biraz daha zorlayip 6 al. He dersin ki ben çok mesaj yazmam. Ara sıra internet whatsapp. Telefonla pek işim yok. O zaman al.

• Arkadaşlar selam,

icloud'tan yedekleme yaptığım halde. 2016 yılına ait hiç bir fotoğrafı icloud.com üzerinden göremiyorum. Oradan gözükse indirip biligsayara yedekleyeceğim. Ama 13-14- ve 2015 yıllarına ait fotolarım gözüküyor sadece. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
  • baykus_reyis kullanıcısına yanıt
    Hocam ben g3 den gectim hiç zorluk cekmedim. Hatta oh be dedim dunya varmis. Kesinlikle 5s i tavsiye ederim. Bu cihazi kullaninca buyuk ekranin cogu zaman gereksiz ama seri bir cihazin her zaman gerekli oldugunu anliyorsunuz.

• Dun aksam telefonla konusurken ciuv diye bir ses geldi telefon tamamen kapandi. Hicbir sekilde acilmadi pc gormedi sarj olmadi. Bu sabah teleservise verdim bakalim ne olacak. Daha 2 aylik cihazdi. Boyle birsey yasayan varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forrestt. -- 27 Eylül 2016; 9:35:50 >
  • 
Sayfa: önceki 963964965966967
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.