Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (964. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 962963964965966
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu ekranın en altında bulunan uyarıları nasıl kapatırız ? ios 9 kullanırken bunun gibi uyarılara denk gelmemiştim hiç. İos 10 a geçip ayarları sıfırlayınca sanırım kendi yaptığım bir ayar değişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafasadık kullanıcısına yanıt
    Logitech case + modelini ben hepsiburada dan 10 TL ye almıştım kargo bedava olarak. Kılıfı tavsiye ederim yanlarını da koruyor çok kaliteli malzemesi var ama alt tarafı açık olduğundan metal yeri çizilmiş biraz pantolona filan koyarken oldu heralde tek beğenmediğim yanı o oldu yorumumu belirtmek istedim çünkü ben her tarafını kapatıyor diye biliyordum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

quote:

Orijinalden alıntı: mustafasadık

Arkadaşlar kılıf alacağım. bir ürün beğendim ancak ekran için düşmlere çizilmelere karşı koruyacak bir de ekran koruyucu almak istiyorum.Parmak izi bırakmayan dokunmatik ve ekran rengini bozmayan bir ürün tavisye edermisiniz.

Siparişleri verdim.
    Logitech case + Araç kitihttp://www.hepsiburada.com/logitech-smartcase-drive-blck-989-000030-p-TELKILBT210081798
    Spigen Ekran filmi:http://www.spigen.com.tr/iPhone-SE5S5C5-Screen-Protector-Crystal-Ekran-Koruyucu-5-Adet,PR-1916.html

Logitech Case e benzer Spigen kılıf alacaktım. son anda bunu gördüm aynı fiyata hemde Araç kiti veriyor. araçtada oraya koy buraya koy zor oluyordu. şimdi aracın önüne takar telefonu trafikte izlerim. diye düşündüm. umarım düşüncelerimde hayal kırıklığına uğramam.

ekran filmi içinde çok araştırdım. beynim allak bullak oldu sulandı. bu pakette 5 tane varmış çizlirse söker yenisini takarım düşüncesiyle karar vererekten sipariş ettim.

kılıf bunu
    http://www.spigen.com.tr/iPhone-55sSE-Kilif-Spigen-Neo-Hybrid,PR-1862.html
    Koruyucuda
    Cam gibi kalın korucuyucu yaptırcaksın telefon taş gibi olur

bende üstteki kılıf var çok muazam kılıf içinden çıkmıyor telefon anca yanını çıkarman lazım adamlar öyle bi kılıf üretmişki kapı gibi

Aynen Bu kilifi alacaktim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Logitech case + modelini ben hepsiburada dan 10 TL ye almıştım kargo bedava olarak. Kılıfı tavsiye ederim yanlarını da koruyor çok kaliteli malzemesi var ama alt tarafı açık olduğundan metal yeri çizilmiş biraz pantolona filan koyarken oldu heralde tek beğenmediğim yanı o oldu yorumumu belirtmek istedim çünkü ben her tarafını kapatıyor diye biliyordum :)

İnan o alt kismi hic dikkatimi cekmemisti. İyi bi ayrinti. Suan halen kullaniyormusun. Arac kiti telefonu saglam tutuyormu?

• quote:

quote:

İnan o alt kismi hic dikkatimi cekmemisti. İyi bi ayrinti. Suan halen kullaniyormusun. Arac kiti telefonu saglam tutuyormu?

Araç için linkini verdiğim ürünü tavsiye ederim. 3 aydır kullanıyorum, muadilleri nasıl bilemiyorum ama bu ürün gerçekten çok iyi.

http://www.spigen.com.tr/Evrensel-Manyetik-Arac-Tutacagi-Spigen-Tum-Cihazlara-Uyumlu,PR-1626.html

• mustafasadık kullanıcısına yanıt
    Araç kitsiz aldım ben sadece kılıf olarak yani. Arkadaşların linkte verdiği spigen kılıf çok daha iyi telefonu koruyacağı kesin. Ha bir de şey var malzemesi sert yapıda olduğu için kılıfı çıkarırken üst tuşla yan tuşlara bir şey olacak diye korkmuyor değil insan. Çünkü tuşları açık yapmışlar bana kalırsa kapalı olsaydı daha güzel olurdu.

• Arkadaşlar ı kadar para vermeyin yazık.
    Yurt dışından alın.
    Bakın ben bu ürünü aldım 10 üzerinden 10 alır.

http://s.aliexpress.com/j263IZNB

• Ben de paylaşayım ios10 sonrası pil performansı. Sürekli düşük güç modu açık çoğunluk 4g wifi. Tel 2 aylık sıfır.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Ios 10 yukledikten sonra arada klavyede kasmalar oluyor. Birde home tusu ve kilit dugmesine basarak reset attigimda mavi ekran cikiyor. Bu sorunlar ios 10 dan mi yoksa telden mi kaynaklaniyor yasayan var mi?

• Aratorn Oglu Aragorn kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>genel>sıfırla>tüm ayarları sıfırla seçeneğini uygulayabilir misiniz bende de benzer sorunlar vardı bu şekilde çözdüm. Fotoğraf uygulama vs verileriniz gitmiyor sadece telefon üzerinde yaptığınız ayarlar sıfırlanıyor .

• cihazı guncelleyeyimmi arkadaşlar? Kimi memnun kimisi değil. Karar veremedim. Mesaj yazarken klavyede takilma oluyorsa hayatta guncellemem

• Mesajlara girin telefonu sol elinize alın sol baş parmagınızla okudugunuz mesajdan geri çıkmak isteyin çıkılmıyor. yada zar zor

• quote:

Mesajlara girin telefonu sol elinize alın sol baş parmagınızla okudugunuz mesajdan geri çıkmak isteyin çıkılmıyor. yada zar zor

Bende hiç takılma olmuyor hocam..

• quote:

Orijinalden alıntı: Aratorn Oglu Aragorn

Ios 10 yukledikten sonra arada klavyede kasmalar oluyor. Birde home tusu ve kilit dugmesine basarak reset attigimda mavi ekran cikiyor. Bu sorunlar ios 10 dan mi yoksa telden mi kaynaklaniyor yasayan var mi?

Telden kaynaklı olabilir hocam..
    Ben ne kalvyede bir sıkıntı yaşıyorum
    Nede mavi ekran hatası aldım
    Çok akıcı kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Manuel Neuer

3 senelik 5S telefonum var. Batarya süresi nasıl sizce ölmeye başlamış mı ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Benim cihazda 3 senelik hocam bence kullanım süresi gayet iyi
    Benim cihaz daha çabuk bitiyor

• arkadaşlar ios 10 a geçtikten sonra youtubede bi kasma var sizce neden tam ekran yaparken 2 saniye filan bekliyorum apple tv yüzünden mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

quote:

Orijinalden alıntı: Aratorn Oglu Aragorn

Ios 10 yukledikten sonra arada klavyede kasmalar oluyor. Birde home tusu ve kilit dugmesine basarak reset attigimda mavi ekran cikiyor. Bu sorunlar ios 10 dan mi yoksa telden mi kaynaklaniyor yasayan var mi?

Telden kaynaklı olabilir hocam..
    Ben ne kalvyede bir sıkıntı yaşıyorum
    Nede mavi ekran hatası aldım
    Çok akıcı kullanıyorum

Takılma donma şeklinde değil, sola gösteren küçük oka < dokunulmuyor. Hücresel veri kapat aç yaparken işlemiyor yani kaydırıyorsun almıyor. yada bi süre sonra düğme kendiliğinden kapanıp açılıyor. arama geldiğinde ekranın ortasında siyah bir kare çıktı. ilk defa böle birşey gördüm. telefon sıfır olduğu için tekrar servise verdim.
    bakalım ne teşhisi koyacaklar.

birşey merak ediyorum. apple değişim kararı verip müşteriye verdiği sıfır telefon ile bizim para ile satın aldığımız telefonlar arasında fark varmıdır.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafasadık -- 24 Eylül 2016; 17:25:31 >

• Selamlar...
    1300 TL civarı 5S almayı düşünüyorum,tavsiye edermisiniz ve şu an kullandığım yeni sim kart kullanılabiliyor mu yoksa nano sim olmasımı gerekiyor...
    Cevap için şimdiden teşekkür ederim...
  • quote:

Arkadaşlar şu ekranın en altında bulunan uyarıları nasıl kapatırız ? ios 9 kullanırken bunun gibi uyarılara denk gelmemiştim hiç. İos 10 a geçip ayarları sıfırlayınca sanırım kendi yaptığım bir ayar değişti.

Hocam uyarı değil siri konumunuza göre size kullanacağınız uygulamaları gösteriyor , asistan özelliği yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matraxzalim -- 24 Eylül 2016; 19:35:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ErBek_

Selamlar...
    1300 TL civarı 5S almayı düşünüyorum,tavsiye edermisiniz ve şu an kullandığım yeni sim kart kullanılabiliyor mu yoksa nano sim olmasımı gerekiyor...
    Cevap için şimdiden teşekkür ederim...

Ederiz

• 
Sayfa: önceki 962963964965966
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.