Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (958. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 956957958959960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IOS 10 jet gibi hızlı. IOS 10'a bahane bulmak için garip ve takıntılı bir insan olmak lazım.

En ufak bir sorunu bile yok. 9'da da sorun yoktu.

Jailbreak gibi saçma sapan şeyler yapıyorsunuz da sizde o yüzden mi oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 16 Eylül 2016; 3:24:15 >
  • Korkuyordum güncellemeye ama IOS 9 un ilk sürümündeki takılmalar varken küllerinden doğmuş alet IOS 10 ile.2015 Temmuzunda aldım.1 senesini yeni doldurdu.Bakalım nereye kadar götürecek IOS.Bir sonraki telefon 6s 32 gb olacak muhtemelen.Fiyatlar biraz daha düşsün seneye duyurulacak Iphonela.Biraz erken mi bilmiyorum.Sonuçta pahalı cihazlar.Aileye çok yük oluyomuş gibi gelebilir gibi.Neyse çok saçmaladım sizce 5s in ömrü ne kadar ve ömrü dolduğunda temiz arızasız kaça satarım.Cihaz 5s 16 gb space gray

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenomertcan -- 16 Eylül 2016; 3:39:06 >
  • Ayarlar-yazılım güncelleme yerinden güncellemek riskli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: İstiskal293929

Ayarlar-yazılım güncelleme yerinden güncellemek riskli mi?

Telefonu alalı bir ay olmadı. Aldığımda 9'u "ayarlar-yazılım günceleme" den güncelledim. Sorunsuz çalışmaya devam etti.

Aynı şekilde 10'u yükledim. Şu anda sorunsuz. 10'u daha çok beğendim.

Yani ilgili yerden güncellemede risk yok. Güncelleyebilirsiniz.
  • 2.5 yıllık 5sime deji mucize batarya denen bataryadan taktırdım (telefoncu yan sanayi bu gel sana orjinal takalım dedi ben de orjinal batarya üretiliyo mu da takcan dedim tabii içimden ) güzel bişeye benziyo battery life sonucu da sevindirdi beni şimdi şarjda bakalım sonuç nolcak

bu arada eski batarya da ne halde erimiş artık telefoncu bile şaşırdı :D

• Hocam ios onda pil baya kötü geldi bana
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertayKardes

2.5 yıllık 5sime deji mucize batarya denen bataryadan taktırdım (telefoncu yan sanayi bu gel sana orjinal takalım dedi ben de orjinal batarya üretiliyo mu da takcan dedim tabii içimden ) güzel bişeye benziyo battery life sonucu da sevindirdi beni şimdi şarjda bakalım sonuç nolcak

Hocam ne kadara yaptırdınız

• optikzom O kullanıcısına yanıt
    45 batarya 15 de taktirmaya totalde 60 lira verdim hocam

• Arkadaşlar 9.3.5 sürümü imzası açık mı ? Açıksa ne zaman kapanır ona göre ios 10 yükleyeceğim.

• bsliali kullanıcısına yanıt
    Hocam iPhone se malesef bütçemi aşıyor o kadar verirsem biraz daha üstüne çıkıp 6s alırım açıkçası. Tek korkum hadi 1 sene kasmadan götürür eminim ama sonraki sene destek de çekilince android ağırlığına dönüşmesi.
  • Sağolun hocam güncelliyorum

Benim de 7 aylık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstiskal293929 -- 16 Eylül 2016; 17:51:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertayKardes

2.5 yıllık 5sime deji mucize batarya denen bataryadan taktırdım (telefoncu yan sanayi bu gel sana orjinal takalım dedi ben de orjinal batarya üretiliyo mu da takcan dedim tabii içimden ) güzel bişeye benziyo battery life sonucu da sevindirdi beni şimdi şarjda bakalım sonuç nolcak

serviste değiştirmek istesek onlarda mı yan sanayş takıyor hocam ? kesin bilgi mi yedek bataryaların hepsi yan sanayi mi ?

• RushBerry kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Nigahdar

Hocam iPhone se malesef bütçemi aşıyor o kadar verirsem biraz daha üstüne çıkıp 6s alırım açıkçası. Tek korkum hadi 1 sene kasmadan götürür eminim ama sonraki sene destek de çekilince android ağırlığına dönüşmesi.

ios10 gayet güzel çalışıyor hocam bir sonraki sürüm seneye çıkacak sıkıntı görürseniz güncellemezsiniz 10 hızında devam edersiniz
    yok hocam bi tek serviste orjinal batarya var piyasada satılmıyor orjinal adı altında satılanlar da sahte güven olmuyor onlara da :)

3-4 saat şarj oldu yeterli olur tahminimce şarj hakkında bilgi veririm değiştirmek isteyen falan olabilir belki
  • iOS 10 gerçekten akıyor

Sıfır sıkıntı

• Apple Store'dan başka yere batarya taktırmamak lazım.

• Samsung ve asus zenfone 2 kullanmış biri olarak söylüyorum .d
    Telin kıymetini bilin ve apple dan vazgeçmeyin insAllah seneye iphone 6se geçiş yapıcaz .d 5s e ios10 vererek gönlümüzü kazandı apple

i5S'ten evvelki telefonum Galaxy S4 mini'ye deji batarya satın almıştım, Çok iyi performansı vardı.

Apple da bataryaları kendi üretmiyor.Eski batarya'nın üzerinde üretici şirket yazıyor.

• 
Sayfa: önceki 956957958959960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.