Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MyHappy Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
22.509
Cevap
232
Favori
760.469
Tıklama
Giriş
    317 Mesaj
    Düşünmeden geçebilirsiniz cihaz uçuyor cidden ios 7 deki hizi yakalamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

iPhone 5S Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16 GB Beyaz

• Binbaşı
    1775 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HıraX

Benim kanaatimce; iOS 10 iPhone 5S'e çok iyi geldi. Cihaz gayet hızlı, Touch ID çok hızlı çalışıyor. Uygulamalar arasında geçişler muazzam, beni en çok sinir eden olay Apple Keynote'da ballandıra ballandıra anlattıkları, uyandırmak için kaldır özelliğinin sadece 6S, SE ve 7 için olması. Açıkçası benim en çok merak ettiğim ve beklediğim iOS 10 özelliğiydi.

Saydığınız cihazlar A9 işlemcili. 5s ise A7 işlemcili. Bizim telefonlarda o yüzden yok o özellik işlemci destekleyemiyor

İyi bir süre, kullanım sadece hücresellemi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    efeyildirim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

En fazla 1 saati wifi hocam disaridaydim gün boyu çünkü cihaz 4 aylık ama 5 saatin altina dusmezken bi ara 3.30 saati gecemezdim genelde % 20 ye kadar ne ise onu dikkate alırım % 1 i beklemem 7 saat cok iyi geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    budamigoldiil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Apple iPhone 7 & 7 Plus Kullanıcı Kulübü
  • Yarbay
    6387 Mesaj
    Beyler telefonda yer yoktu benim güncellemeyi yüklerden 2 3 uygulamayı geçici olarak sildi yer kazanmak için otomatik şimdi uygulamalar geri yüklenmiyor ya da silinmiyor ne yapmak lazım bununla ilgili?
    |
    |

O kadar kötü değil hocam

|
    |
    aNTIWIRUS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Xeon E5-1680 v2 (4.75Ghz,1.38v) | EVGA Geforce GTX Titan X SuperClocked x2 SLI | Asus Rampage IV Black Edition | Corsair H115i | Corsair Dominator Platinum 8x4GB 1866mhz CL9 | Samsung 860 Pro 1 TB x2 | Western Digital Black 6TB | Phanteks Enthoo Evolv ATX TG Satin Black | EVGA SuperNOVA 1200 P2.
    OnePlus 5T 128GB Midnight Black | Apple iPhone SE 64GB Space Gray | Samsung Galaxy S7 Black Onyx
  • Binbaşı
    1136 Mesaj

İşlemci bazlı bir özellik olduğunu kendim araştırdıktan sonra öğrendim. Sorun bunu Apple'ın Keynote sırasında bunu dile getirmemesidir.
    |
    |
    J.J.93 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Beyler iOS 10 güncelleme sonrası pil kullanım bilgileri çıkmıyor iki kez fulledim hala Yok bilgiler bunu nasıl düzeltebilirim
    Bu mesaja eklenen görseller:

Orijinalden alıntı: bsliali

Beyler iOS 10 güncelleme sonrası pil kullanım bilgileri çıkmıyor iki kez fulledim hala Yok bilgiler bunu nasıl düzeltebilirim
    Bu mesaja eklenen görseller:

hocam sarjdayken hard reset atın full doldurn %100 olduktan sonra bi 25-30 dk bekleyin bide öyle deneyin bakalım olcakmı.
    |
    |

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yarbay
    3917 Mesaj
    Hard reseti sarja takinca home ve power uzun basıp aticam sonra cihaz açılacak ve şarj full olunca bi yarım saat kadar daha bekleyeceğim doğru mu anladim ?

|
    |
    Yav arkadaş neden uğraşıyorsunuz yok dfu modu yok hard reset, takın telefonu pc ye açın İTUNES'i yükle deyiverin yüklesin. Sonra takıldı,dondu,çöktü diye şikayet ediliyor. Herifler burada önerilen gereksiz yükleme detaylarını alete iyi gelse zaten bunu uygulayıp yükleyin der. Çıkmış bir iki kişi sanki marsa uydu gönderecek, yok aleti şu pozisyona alın, yok bunu uygulayın sonra şunu yükleyin. Uğraşmayın aletle, takın fişini pc ye yükle diyip geçin.
    |
    |
    Arkadaslar tus sesleri filan guzelde çok kısık seviyede sanki nasil yukseltebiliriz klavye sesini filan

|
    |
    Amd Ryzen 3 1200 3.9 Ghz OC // Asus Prime B350M-K // 2X4GB Kingston HyperX Fury 2666 Mhz // Msi GTX 1050 Ti 4GT OC 4 GB // Dark Shadow 500W // Corsair Le200 120 GB Ssd // Toshiba 500 GB Hdd // WD Blue 1 TB Hdd
  • Teğmen
    237 Mesaj
    Hocam bende yükledim ios 10 cidden hızlandı cihaz kilit sesi beni rahatsız etmedi diğer arkadaşlarada öneririm

|
    |
    |
    |
    Bugün bende ipsw indirerek 10 geçmeyi denedim cihaz çöktü, tekrar 9.3.5 indirip ardından ota dan 10 a güncellemiş bulunuyorum,( sıkıntılı oldu )
    Benim gözlemim şuan için 9.3.3 den daha akıcı çalışıyor şeklinde betada da bu şekildeydi yabancılık çekmedim açokçası.
    Günceleme için aceleci davranmamak en iyisi ancak beta sürümlrinden belli ediyordu ne olacağı
    Batarya verimi için birşey demek için erken arkadaşlar, memnun olanda olmayanda çıkacaktır illaki.
    Güncelleme için ota şeklini tercih etmeniz daha iyi olacak gibi iyi akşamlar..

9.3 e nasıl geçtiniz acaba? anlatırmısınız?
    |
    |
    budamigoldiil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

10 dayım öyle bir şansımız yok artık,

|
    |
    zcnckr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Beklentim android gibi kasma problemi olmasın beni 2 sene taşısın yeter. Sizce dediğim fiyata alınır mı Türk Telekomdan alacağım.
sohbet
Lastik Fiyatları
son dakika
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,416
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.