Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (956. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 954955956957958
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu video izleyip geçilir geçilmez kararı sakın vermeyin çünkü bu kişi bu işi sadece gözle görülür farkları gösteriyor yani siz belki telefon saatlerce safaride takılırsınız veya sadece alo mejas watsap kullanırsınız ben sadece değişikleri görün die atıyorum sonra geçip ağlamayın yada geçip çok sevinmeyin

• MarjinaL_Kedi kullanıcısına yanıt
    Bu videoya göre nerdeyse hiç fark yok.Oto kurulum sorun yaşayanlar var korkuyorum pc olsa kuracam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce geçiş yaptım telefon üzerinden wifi ile kurdum. Telefon yağ gibi akıyor kesinlikle beklediğimden çok daha iyi şekilde optimize edilmiş. Şu ana kadar beğenmediğim tek olay klavye ve kilit seslerinin değişmiş olması. Kesinlikle eski hali daha iyiydi. Değiştirmenin bir yolu var mıdır acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

Az önce geçiş yaptım telefon üzerinden wifi ile kurdum. Telefon yağ gibi akıyor kesinlikle beklediğimden çok daha iyi şekilde optimize edilmiş. Şu ana kadar beğenmediğim tek olay klavye ve kilit seslerinin değişmiş olması. Kesinlikle eski hali daha iyiydi. Değiştirmenin bir yolu var mıdır acaba?

Aynen ihtimal vermesem de bende merak ediyorum. Özellikle kilit sesi. Siz beğendiniz mi onu? Sesi kısık çıkıyor derinlerden tuhaf bir ses.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

Az önce geçiş yaptım telefon üzerinden wifi ile kurdum. Telefon yağ gibi akıyor kesinlikle beklediğimden çok daha iyi şekilde optimize edilmiş. Şu ana kadar beğenmediğim tek olay klavye ve kilit seslerinin değişmiş olması. Kesinlikle eski hali daha iyiydi. Değiştirmenin bir yolu var mıdır acaba?

Aynen ihtimal vermesem de bende merak ediyorum. Özellikle kilit sesi. Siz beğendiniz mi onu? Sesi kısık çıkıyor derinlerden tuhaf bir ses.

Hiç beğenmedim. 9.3.5 sürümüne dönersem bunun yüzünden olur kesinlikle Dediğiniz gibi tuhaf bir yerden geliyor gibi ses. Sanki kabuklu birşeyle tahta zemine vurur gibi

• 10.0.1'den sonra telefon
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• iOS 9.3.5 geçenlerde 3.5 saatte %20 olurdu şimdi iOS 10 gelince iyi mi oldu ki acaba buyurun
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• mesajlar uygulaması sürekli çöküyor
  • Anaesthetica kullanıcısına yanıt
    1 GB yükleme için alan istiyor.
  • Benim kanaatimce; iOS 10 iPhone 5S'e çok iyi geldi. Cihaz gayet hızlı, Touch ID çok hızlı çalışıyor. Uygulamalar arasında geçişler muazzam, beni en çok sinir eden olay Apple Keynote'da ballandıra ballandıra anlattıkları, uyandırmak için kaldır özelliğinin sadece 6S, SE ve 7 için olması. Açıkçası benim en çok merak ettiğim ve beklediğim iOS 10 özelliğiydi.
  • Şarj konusunda 10 çok iyi olmuş serileşmiş telefon ben beğendim

• Düşünmeden geçebilirsiniz cihaz uçuyor cidden ios 7 deki hizi yakalamis

• quote:

Orijinalden alıntı: HıraX

Benim kanaatimce; iOS 10 iPhone 5S'e çok iyi geldi. Cihaz gayet hızlı, Touch ID çok hızlı çalışıyor. Uygulamalar arasında geçişler muazzam, beni en çok sinir eden olay Apple Keynote'da ballandıra ballandıra anlattıkları, uyandırmak için kaldır özelliğinin sadece 6S, SE ve 7 için olması. Açıkçası benim en çok merak ettiğim ve beklediğim iOS 10 özelliğiydi.

Saydığınız cihazlar A9 işlemcili. 5s ise A7 işlemcili. Bizim telefonlarda o yüzden yok o özellik işlemci destekleyemiyor

• efeyildirim kullanıcısına yanıt
    İyi bir süre, kullanım sadece hücresellemi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bune saçmalıktır ya ios 10 yükledim telefon daha da hantallaştı :D heralde ip5sleri bitirdiler :D
  • budamigoldiil B kullanıcısına yanıt
    En fazla 1 saati wifi hocam disaridaydim gün boyu çünkü cihaz 4 aylık ama 5 saatin altina dusmezken bi ara 3.30 saati gecemezdim genelde % 20 ye kadar ne ise onu dikkate alırım % 1 i beklemem 7 saat cok iyi geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler telefonda yer yoktu benim güncellemeyi yüklerden 2 3 uygulamayı geçici olarak sildi yer kazanmak için otomatik şimdi uygulamalar geri yüklenmiyor ya da silinmiyor ne yapmak lazım bununla ilgili?
  • aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    O kadar kötü değil hocam

• J.J.93 kullanıcısına yanıt
    İşlemci bazlı bir özellik olduğunu kendim araştırdıktan sonra öğrendim. Sorun bunu Apple'ın Keynote sırasında bunu dile getirmemesidir.
  • iOS 8 deyim makinayı Güncelleme yapmaya değer mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 954955956957958
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.