Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (955. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 953954955956957
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Revolution

Biraz önce ios10 yükledim fakat parmak izimi okumuyor. ios9 da böyle bi sıkıntı yoktu. Aynı problemi yaşayan başkaları da var mı acaba?

home tuşuna basınca parmağınızı kaldırmazsanız okuyup açıyor. eğer power tuşuyla ekranı açarsanız ya da home tuşuna basıp okunmadan parmağınızı çekerseniz, okutmak için parmağınızı koyduğunuzda okuyor ve saat kısmında kilitli değil yazıyor, bu yazıdan sonra tekrar home tuşuna basarsanız kilit açılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: action4ever

quote:

Orijinalden alıntı: Revolution

Biraz önce ios10 yükledim fakat parmak izimi okumuyor. ios9 da böyle bi sıkıntı yoktu. Aynı problemi yaşayan başkaları da var mı acaba?

home tuşuna basınca parmağınızı kaldırmazsanız okuyup açıyor. eğer power tuşuyla ekranı açarsanız ya da home tuşuna basıp okunmadan parmağınızı çekerseniz, okutmak için parmağınızı koyduğunuzda okuyor ve saat kısmında kilitli değil yazıyor, bu yazıdan sonra tekrar home tuşuna basarsanız kilit açılıyor.

Hocam benim sıkıntım parmak izini hiç tanıtamamam. Sanki sensör bozuk gibi davranıyor. Ayarlardan parmak izini ekleyemiyorum yani. Kaç kere denedim hem. ios9'da yoktu bu 10 yükleyince oldu. Bu yüzden sensörün bozuk olduğunu da düşünmüyorum.

• Beyler bu Telefonu kaldırınca ekran açılma uyanma olayını ben göremedim, nasıl oluyor bilen varmı acaba?
    Not: Cihazım: 5S SİLVER 16GB ota üzerinden biraz önce güncelledim.
  • telefonu kaldırınca ekranın açılma olayı sadece 6s ve 7 de varmış.

parmak iziyle home tuşuna tıklamadan açmak için de ayarlar-erişebirlikten ayarlanabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: batuqwert7878

Hocam 2300 6 vermeyin 5s alın 1300 sıfır yada 2. El temiz 6s alın 6 ile 5s aşırı bir donanımsal fark yok

Hocam nakit verecek bütçem olsa 6s alırım zaten direk 2400'e daha geçen 64gb Ocak ayında alınma 6s yakaladım arkadaştan baya bi temiz de kaçtı malum öğrenci bütçesi.

Sizce alınır mı 5s 2 sene civarı götürür mü ? Kasma problemi dışında endişem kalmadı çoğu şeylerde. Ama o kadar para verip de 1 sene sonra androidden farksız olsun da istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Devil007

Beyler bu Telefonu kaldırınca ekran açılma uyanma olayını ben göremedim, nasıl oluyor bilen varmı acaba?
    Not: Cihazım: 5S SİLVER 16GB ota üzerinden biraz önce güncelledim.

iphone 6s ve üstü cihazlarda oluyor. Diğer cihazlarda olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GsBuyukavci92

telefonu kaldırınca ekranın açılma olayı sadece 6s ve 7 de varmış.

parmak iziyle home tuşuna tıklamadan açmak için de ayarlar-erişebirlikten ayarlanabiliyor.

bulamadım hocam yardımcı olabilirmisiniz ?
  • Arkadaşlar iOS 10 durum nasil?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • C0LDWAVE kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-genel-erişilebilirlik-ana ekran düğmesi-parmağı koyarak aç kısmını aktif edin.
  • beyler geçen gün telefonu pc ye bağlayıp telefondaki şeyleri pc ye atayım dedim. beceremedim. sonra aşşağıdan sync yaptım done dedim. sonra bi baktım bi anda 9 gb boş alan çıktı. noldu demeye kalmadan baktım telefonumdaki foto video müzik hep gitmiş, uygulamalar duruyodu. aradım taradım bulamadım.

hiçbir şey silmedim neden böyle oldu acaba kurtarabilme çarem var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinan Engin

Arkadaşlar iOS 10 durum nasil?

kardeş geçiceksen geç geçmeyeceksen geçme 50 kere mesaj attın ios10 ana konusuna ve buraya güzel diye birçok mesaja soru olarak alıntı yaptın birçok tavsiye mesajı okudun hala neyin kararsızlığı bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 14 Eylül 2016; 17:20:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

kardeş geçiceksen geç geçmeyeceksen geçme 50 kere mesaj attın ios10 ana konusuna ve buraya güzel diye birçok mesaja soru olarak alıntı yaptın birçok tavsiye mesajı okudun hala neyin kararsızlığı bu ?

Kardeşim napalım belki tam istediğimi bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinan Engin -- 14 Eylül 2016; 17:33:09 >
  • quote:

quote:

quote:

denemeden nasıl bileceksin ki bulup bulamadığını geçersin imzalar kapanmadan olmadı geri dönersin ki geri dönülecek bir sürüm değil güzel yapmışlar ios10 u

• quote:

quote:

quote:

quote:

denemeden nasıl bileceksin ki bulup bulamadığını geçersin imzalar kapanmadan olmadı geri dönersin ki geri dönülecek bir sürüm değil güzel yapmışlar ios10 u

Pil Nasıl

• arkadaşlar ana IOS 10 konusuna yazdım ama bi fikir alamadım,

5s IOS 7 kullanıyorum hala artık 10'a geçmenin vakti geldi diye düşünüyorum, gördüğüm kadarıyla da bayağı memnun 5s kullanıcıları,

öncelikle ( tabii ki de backup alcam :) ) verilerin yükleme esnasında kaybolma riski varmı ?

bir yer ne kadar kullanım alanı bırakmam gerekiyor yükleme için :\ ?

fikirlerinize ihtiyacım var ahali .)
  • Kilit ekranından, kamera sayesinde fotoğrafları görebiliyoruz bunu nasıl kapatırız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: LeTeina

Kilit ekranından, kamera sayesinde fotoğrafları görebiliyoruz bunu nasıl kapatırız ?

Sadece o kilit ekranında çektiğimiz fotolar gözüküyor. Yani kilidi kapat aç önceden çektiğin fotolar gözükmüyor bende

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Pil Nasıl

Pil istatistikleri görünmüyor tam şarj yapmadan bir sorun var sanırım benim cihazda bunun ile alakalı

• İos 10 bi harika dostum ota uzerinden guncelledim telefonuda sıfırlamadim akiyor masallah

• arkadaşlar anneme 5s almayı düşünüyorum 2.el. 10 günlük değişim cihazı garantisi bitmek üzere 900 lira iyi midir ?
  • 
Sayfa: önceki 953954955956957
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.