Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar iphone 5s icin ram temizlemek icin neler yapiyorsunuz ????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

quote:

Orijinalden alıntı: istanbuls

quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

Orijinalden alıntı: bheart05

quote:

Orijinalden alıntı: dem0nade

quote:

Orijinalden alıntı: trojannn

buyrun arkadaşlar. düzelttim linkleri. sorun için özür diliyorum umarım yardımcı olmuşumdur geç de olsa..

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Hocam kılıfın linkini özel mesaj atabilir misiniz? Ozaki 0.3 mm nedir tam :)

BENDE HEPSİ BURADA.COMDAN ALDIM OZAKİ 0.3 MM JELLY İSMİ BAKALM HOŞ GÖRÜNÜYOR..YARIN GELİR.

Bu tarz kiliflar telefoncularda var ve bu fiyatin cok altinda

katılıyorum yazık bu saçma kılıfa verilen bu paraya. çünkü sert olduğundan yan taraflardaki boyaları soyacaktır.

Sert olmasıyla soyulma arasındaki bağlantıyı kuramadım ??

sert olduğundan dolayı her çıkarıp takmada kenarlara sürtecektir. zamanla dediğimi anlayacaksın.

ArkAdas hakli 0.3 mm siyah ozaki kullaniyorum 1 haftada telefonun yan parlak kismi cizildi.

• arkadaşlar kısmetse yarın bir vodafone bayisinden 2111 TL iphone 5s 16 gb siyah alıcam ama ellerinde gold u kalmamış işin açıkcası gold u hiç canlı görmedim gold u da 2350 tl başka bir yerde buldum genpa garantili arada 240 tl gibi bir fark var o farka değermi gold kullanan arakadaşlar söylerse yada gören v.s.
  • Acaba iphone 5in ön ve arka jelatini 5se olurmu ön taraf için çekincem 5s home tuşundaki halka ile dahamı fazla yer kaplar,arka taraf içinse çift flashın üstüne biner mi acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,bugün vodafone den temlikli 16 GB 5S silver aldım.Bi sıkıntı yok ama aklıma takılan model numarası A1457 yazıyor vodafoneden alan varsa bi bakabilir mi,içim rahat etsin.Birde brightstar garantili dediler ama içinden brightstar yazan bi kağıt çıkmadı,fatura yeter sanırım ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reloaded16

Merhaba arkadaşlar,bugün vodafone den temlikli 16 GB 5S silver aldım.Bi sıkıntı yok ama aklıma takılan model numarası A1457 yazıyor vodafoneden alan varsa bi bakabilir mi,içim rahat etsin.Birde brightstar garantili dediler ama içinden brightstar yazan bi kağıt çıkmadı,fatura yeter sanırım ???

Hocam ben aldım A1457 model bana da brigstar dediler fatura var elimde sadece yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dem0nade

Arkadaşlar, gözüme çarpan bir şey;

Sarı ve biraz dandik ışıklarda kamera lensinde fotoğraf çekimi yaparken hafif dalgalanma oluyor mu? titreme gibi, fotoğrafda bir şey yok ama telefon ekranın da böyle bir dalgalanma görüyorum ben.

Yaşayan var mı?

Tarif ettiğiniz ışıklarda yapabilir örnek: sokağın karanlığında sarı sokak lambası ışıklarında ki bu doğal merak etmeyin...

• O halde içime sine sine kullanabilirim,bütün gün aklıma takıldı.Teşekkür ederim çok saol kardeşim.İyi günlerde kullanalım inşallah ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: prank31

Acaba iphone 5in ön ve arka jelatini 5se olurmu ön taraf için çekincem 5s home tuşundaki halka ile dahamı fazla yer kaplar,arka taraf içinse çift flashın üstüne biner mi acaba

Evet birebir uyar...

• quote:

Orijinalden alıntı: dnmhbrok

Merhabalar iphone 5s icin ram temizlemek icin neler yapiyorsunuz ????

iOS sistemde ram temizleme gibi bir işleme gerek yoktur. Bu alışkanlık Android in ilk zamanlarından kalma ki artık Android de bile yapmak gereksiz...

• Bende Fransa'dan bi operatörden aldım 5S 64 gb gold versiyonu, 850 euroya faizsiz 4 taksitli.birde 5s case camel rengini aldım çok şukela oldu. Power tuşu fazla sallanıyordu pek rahatsız olmuyordum ama bilemedim kararsız kaldım telefonun simkilidini açtırınca bir daha uğraşmak istemedim. Zaten case kılıfını takınca ses ve sallantı minimuma indi, telefon çok hızlı ios 7.0.4 ile tam oturdu, internetimde hızlı 4G tarifesinden olunca uçuyorum resmen :)
  • 5s 32 gb altın benide ekleyin
  • ocean kullanıcısına yanıt
    gold da boya soyulması var denildi forumda konusu var yinede şahsi düşünceni bilmemem ama bir tavsiye
  • ocean kullanıcısına yanıt
    gold aldım 6 gündür kullanıyorum ve şahsi fikrim gözüme çok hoş geliyo tabi insandan insana değişir
  • Bi konu daha var aklıma takılan,bundan önce 4s kullanıyordum imei numarası 0 ile başlıyordu,5s te 3 ile başlıyor.İphoneler 0 la başlıyor diye biliyordum.İmei numarası konusunda da bi bilgilendirilmeye ihtiyacım var.Konu hakkında yardımcı olan olursa çok sevinirim..
  • Reloaded16 kullanıcısına yanıt
    benimde 3 sıkıntı yok genel 3 dür
  • mesaja alışmış biri olarak yazmakta zorlanıyorum uygulama varmı acaba yazmayı kolaylaştıran.
  • sindirgi S kullanıcısına yanıt
    Tamamdır,teşekkür ederim.Sadece benimki3 ile başlasa niye benimki diye dert ederdim ama demekki normalmiş.Şimdi insan 24 ay ödeyecek olunca en ufak şeye bile takılıyor haliyle :)
  • Reloaded16 kullanıcısına yanıt
    kontratlımı aldınız ? hayırlı olsun.
  • arkadaşlar telefonla sessiz bi ortamda yapılan ses kaydı yada video kaydını dinlediğim zaman hoparlörden hışşşş diye ses geliyor bu ses siZde de mevcut mu ?

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.