Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (935. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: e_capkan

gece şarj kendiliğinde düşüyor.
    10 saat bekleme , 7saat kullanım diyor.
    9.3.4 ten 9.3.2 ye döndüm düzelmedi.

backup ta mı sorun var acaba ? 3 senelik backup.
    telefonu sıfırlayıp yeni telefon olarak ayarlasam. telefon numaralarını nasıl alabilriim? (backup ı silicem)

Sadece rehberinizi istiyorsanız My Contacts Backup programından vcf dosya oluşturup mail adresinize atmalısınız. Telefonu yeni bir iPhone olarak ayarla dediğinizde en son telefon açıldığında mailinizi aktif edip vcf dosyasına tıkladığınızda şu kadar kişiyi ekle diye çıkıyor direk tamamlanıyor.Turkcell kullanıyorsanız turkcell yedekleme sistemi de mevcut Appstoreda
    https://itunes.apple.com/tr/app/my-contacts-backup/id446784593?mt=8

• quote:

Orijinalden alıntı: GARMONSU38

quote:

telefonu sıfırlayıp yeni telefon olarak ayarlasam. telefon numaralarını nasıl alabilriim? (backup ı silicem)

Sadece rehberinizi istiyorsanız My Contacts Backup programından vcf dosya oluşturup mail adresinize atmalısınız. Telefonu yeni bir iPhone olarak ayarla dediğinizde en son telefon açıldığında mailinizi aktif edip vcf dosyasına tıkladığınızda şu kadar kişiyi ekle diye çıkıyor direk tamamlanıyor.Turkcell kullanıyorsanız turkcell yedekleme sistemi de mevcut Appstoreda

teşekkürler.
    rehber haricinde başka neleri yedeklemem lazım sizce ?
    fotoğrafları bilgisayara atıcam.
    uygulamaların verilerini ve tarayıcı verileri silinsin.

• quote:

quote:

quote:

teşekkürler.

Rica ederim yani icloud zaten birçok şeyi yedekliyor aslında siz yine de oraya yedeğinizi alın ne olur ne olmaz, notlar kısmınıza dikkat etmelisiniz önemli veriniz olabilir,fotoğraflarınızı atarsınız hatta atmadan önce telefonunuzun ekranının klasör resimlerini çekersiniz tekrardan sıfırdan kurduktan sonra aynı düzende durmasını istiyorsanız

Benim yaptığımı söyleyeyim 3-4 ayda bir sıfırlıyorum iphoneu,yeni bir iphone olarak ayarlıyorum en son açıldığında ayarlar kısmından icloud bilgilerimi giriyorum rehberim ve notlarım otomatik geliyor gerisini elle kurmaya devam ediyorum. Ne kadar doğru bilmiyorum ama bir çok okuduğum internet sitesinde yeni bir iphone olarak ayarla da ufak program kalıntıları bırakabiliyormuş en sağlıksı itunes geri yükleme diye yazıyordu ne kadar doğru bilmiyorum iyi günler

• quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler.

Rica ederim yani icloud zaten birçok şeyi yedekliyor aslında siz yine de oraya yedeğinizi alın ne olur ne olmaz, notlar kısmınıza dikkat etmelisiniz önemli veriniz olabilir,fotoğraflarınızı atarsınız hatta atmadan önce telefonunuzun ekranının klasör resimlerini çekersiniz tekrardan sıfırdan kurduktan sonra aynı düzende durmasını istiyorsanız

Benim yaptığımı söyleyeyim 3-4 ayda bir sıfırlıyorum iphoneu,yeni bir iphone olarak ayarlıyorum en son açıldığında ayarlar kısmından icloud bilgilerimi giriyorum rehberim ve notlarım otomatik geliyor gerisini elle kurmaya devam ediyorum. Ne kadar doğru bilmiyorum ama bir çok okuduğum internet sitesinde yeni bir iphone olarak ayarla da ufak program kalıntıları bırakabiliyormuş en sağlıksı itunes geri yükleme diye yazıyordu ne kadar doğru bilmiyorum iyi günler

teşekkürler.
    notları nasıl yedekleyebiliriz ?

• Ben iTools tarzda programlar kullanarak alıyorum notları yedeklemeye fakat internet sitesi üzerindenwww.icloud.com adresinden girerekte alabilirsiniz.
  • Beyler deneyimlerinize dayanarak cevap vermenizi istiyorum sizce batarya konusunda 9.3.2 mi yoksa 9.3.3 mü daha iyi? Şuan iOS 10 Beta 7 kullanıyorum iki sürümden birine döncem fikirlerinizle yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar merhaba.
    Çocuğum için 5s almayı düşünüyorum.
    Temiz kutulu faturalı kulaklık şarz aleti
    Kısaca herşeyi tam.
    Yurtiçi kayıtlı garantili.
    Beyaz altın ve gümüş renk.
    İstanbul kartaldayım.
    ( dükkan değilim).
    Pm den tekliflerinizi bekliyorum.
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben iTools tarzda programlar kullanarak alıyorum notları yedeklemeye fakat internet sitesi üzerindenwww.icloud.com adresinden girerekte alabilirsiniz.

teşekkürler.
    itunes tan geri yükle diyip 9.3.2 nin dosyasını seçtim. yüklendi.
    sonra yeni telefon olarak ayarla dedi.

sonra telefona geçtim. icloud şifremi sordu.yazdım. tüm ayalar sıfırlanmıştı ama rehberim duruyordu.(fotoğrafları ve telefon yedeğini silmiştim icloudtan)
    şarj gece yine düşüyor. kullanım 6 saat - bekleme 8 saat diyor.

ios10 beta6 yı deniyeceğim birde bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

Telefonu düşük güç modunda kullanmanın hiçbir zararı yok. Düşük güç modunda sadece arkaplânda çalışan mail, hava durumu vb. gibi uygulamalar etkisizleştirilir. Full Wi-Fi kullanımına dair bir test yapmadım ama sadece webde gezinme ve WhatsApp kullanılırsa tahminimce 4,5 - 5 saat arası bir değer rahat alınır.

işlemciyide kısıyor düşük güç modunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dagnomels

Beyler deneyimlerinize dayanarak cevap vermenizi istiyorum sizce batarya konusunda 9.3.2 mi yoksa 9.3.3 mü daha iyi? Şuan iOS 10 Beta 7 kullanıyorum iki sürümden birine döncem fikirlerinizle yardımcı olursanız sevinirim.

Bence ios 9 serisinin en güzeli ios 9.3.2dir.
    9.3.2 ye geçmeni tavsiye ederim.

• Arkadaşlar 9.3.2 ye geçmek icin ipsw sen iPhone 5s GSM dosyasını indirdim ama firmwire uyumlu değil uyarısı alıyorum nedeni nedir? İmzalar hâlâ acık , itunnes güncel anladım.

• Merhaba herkese. 2 haftalık sıfır telefonumda bi problem var.Problem şu:
    Telefonun şarz yüzdesi hiç tutarlı değil. Örneğin teli %65 te şarzdan çektiğimde abartısız bir ya da iki saat hiç değişmiyo. Veya telefonu %50de şarzdan çekiyorum bir daha taktığımda bu sefer aniden % 70 80 lere fırlıyo. Az önce durduk yerde %80den birden %60 gösterdi sonra ekranı kapadım açtım bir daha %80 oldu. Bu tür bir sorunla karşılaşan oldu mu? Telefon sıfır garantili 9.3.3 le geldi. sonra 9.3.4e yükselttim. Yükselttikten sonra mı yoksa daha önceden de mi vardı emin değilim. Garantiye mi yollasam ama telefonsuz kalmak istemiyorum yoksa problem yazılımsal mıdır güncellemeyi mi bekliyim. Yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum. Sıfır 2 haftalık cihazda böyle bir sorun olması normal mi? ilk kez İphone kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitman298 -- 22 Ağustos 2016; 11:49:14 >
  • Ankaradan çok temiz kutulu garantili faturalı 5s satan var mı 900 tl ye almak istiyorum max 1 yıl kullanılmış olmak şartıyla.

• hitman298 H kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzu sıfırlamanızı öneririm.
  • ios 8 de son aramalar listesini artırmanın bir yolu var mı?

(örn: son 100 aramanın kaydını tutsun istiyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dagnomels

Beyler deneyimlerinize dayanarak cevap vermenizi istiyorum sizce batarya konusunda 9.3.2 mi yoksa 9.3.3 mü daha iyi? Şuan iOS 10 Beta 7 kullanıyorum iki sürümden birine döncem fikirlerinizle yardımcı olursanız sevinirim.

9.3.4
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitman298

Merhaba herkese. 2 haftalık sıfır telefonumda bi problem var. Ve apple a hiç yakıştıramadım. Problem şu:
    Telefonun şarz yüzdesi hiç tutarlı değil. Örneğin teli %65 te şarzdan çektiğimde abartısız bir ya da iki saat hiç değişmiyo. Veya telefonu %50de şarzdan çekiyorum bir daha taktığımda bu sefer aniden % 70 80 lere fırlıyo. Az önce durduk yerde %80den birden %60 gösterdi sonra ekranı kapadım açtım bir daha %80 oldu. Bu tür bir sorunla karşılaşan oldu mu? Telefon sıfır garantili 9.3.3 le geldi. sonra 9.3.4e yükselttim. Yükselttikten sonra mı yoksa daha önceden de mi vardı emin değilim. Garantiye mi yollasam ama telefonsuz kalmak istemiyorum yoksa problem yazılımsal mıdır güncellemeyi mi bekliyim. Yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum. Sıfır 2 haftalık cihazda böyle bir sorun olması normal mi? ilk kez İphonr kullanıyorum.

Problem cihazı tam şarj etmediğinizden kaynaklanıyor. Benim cihazımdada var. LG G2 kullanırken de yaşıyordum bu durumu. Servise verip telefonsuz kalmanızı önermem.

• Want to kullanıcısına yanıt
    ObtObt kullanıcısına yanıt
    Apple destegi aradım. Uzaktan test yaptılar. Bataryam gayet sağlıklı çıktı. Batarya kalibrasyonu da yaptım. Şu an sorun çözüldü.

Teşekkür ederim cvplar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitman298 -- 22 Ağustos 2016; 11:28:07 >
  • Arkadaşlar uygulamaların verileri silmek mümkün mu Facebook 600 mb olmuş mesela 450 mb veri diyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

Arkadaşlar uygulamaların verileri silmek mümkün mu Facebook 600 mb olmuş mesela 450 mb veri diyor ?

Uygulamayı silip tekrar Appstore'dan kuracaksınız.
  • 
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.