Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (934. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonu alalı 2 hafta oldu. g3 vardı bi düşmeye dağıldı. ilk kez iphone deneyeyim dedim hazır fiyatı düşmüşken. 2 haftalık izlenimlerim sonucunda küçük ekran ve batarya performansı haricinde bi şikayetim olmadı. 9.3..3 le geldi. 9.3.4 ü kurdum gayet iyi şu ana kadar. g3 te bile kasma yaşamıştım. 5s te kasma donma takılma hiç yaşamadım. o kadar yakınsa resmi sürüm beklenebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitman298

Beyler bu iphone da wi fi hotspot nasil oluyo. Hucresel veriyi aciyorum. Kisisel erisim noktasini aciyorum. Ama diger telde iphone baglantisi gorunmuyo

Bir kez kapat aç paylaşımı düzeliyor bende bu şekilde çözüyorum durumu bende de oluyor aynı problem

• quote:

telefonu alalı 2 hafta oldu. g3 vardı bi düşmeye dağıldı. ilk kez iphone deneyeyim dedim hazır fiyatı düşmüşken. 2 haftalık izlenimlerim sonucunda küçük ekran ve batarya performansı haricinde bi şikayetim olmadı. 9.3..3 le geldi. 9.3.4 ü kurdum gayet iyi şu ana kadar. g3 te bile kasma yaşamıştım. 5s te kasma donma takılma hiç yaşamadım. o kadar yakınsa resmi sürüm beklenebilir.

Bende aynı hocam bir ayı geçti üc yıllık cihaz hala akıcı çalışıyor aynı yıl çıkan s4 lg g2 kayboldu gitti güncelleme bitti kasmalar cabası bu zamana kadar neden geçmemişim diyorum gerçekten 😄 iOS bambaşka birdeymiş dedikleri gibi herkesin...

• Arkadaşlar düşük güç modunu sürekli kullanmak tele zarar verirmi? Birde telefonu düşük güç modunda şarj etmenin zararı varmıdır? Şarjım %77 bugün sabahlıcağımda şimdi şarja taksam bişi olurmu? Çünkü %20 altında tavsiye ediliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

telefonu alalı 2 hafta oldu. g3 vardı bi düşmeye dağıldı. ilk kez iphone deneyeyim dedim hazır fiyatı düşmüşken. 2 haftalık izlenimlerim sonucunda küçük ekran ve batarya performansı haricinde bi şikayetim olmadı. 9.3..3 le geldi. 9.3.4 ü kurdum gayet iyi şu ana kadar. g3 te bile kasma yaşamıştım. 5s te kasma donma takılma hiç yaşamadım. o kadar yakınsa resmi sürüm beklenebilir.

Bende aynı hocam bir ayı geçti üc yıllık cihaz hala akıcı çalışıyor aynı yıl çıkan s4 lg g2 kayboldu gitti güncelleme bitti kasmalar cabası bu zamana kadar neden geçmemişim diyorum gerçekten 😄 iOS bambaşka birdeymiş dedikleri gibi herkesin...

hocam ben sizi sanki 2.nesil galaxy young s6310 konusundan hatırlıyorum. sizi burada görünce sevindim, tabi yanlış hatırlıyor olabilirim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: cileklivanilya

quote:

quote:

hocam ben sizi sanki 2.nesil galaxy young s6310 konusundan hatırlıyorum. sizi burada görünce sevindim, tabi yanlış hatırlıyor olabilirim :(

Doğrudur hocam orada baya takıldım o cihazı kullandığım surece

• Rica ederim :) Klavyede bahsettiğiniz sorunu hiç yaşamadım, ilginç geldi
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    iphone 6 ya da baktım. 5s le karşılaştırdım. çok az fark vardı. ekran dışında büyük fark yok. 5s fiyat olarak daha uygundu. iyi ki almışım.

• quote:

iphone 6 ya da baktım. 5s le karşılaştırdım. çok az fark vardı. ekran dışında büyük fark yok. 5s fiyat olarak daha uygundu. iyi ki almışım.

Ben de ip6 dan 5s geçtim. Ekran dışında bir şeyini aramıyorum.

• 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ikinci soruşunuz sanırım :) Düşük güç modunun hiçbir şekilde hiçbir zararı yok. Olsa eminim Apple bu özelliği getirmezdi. Ayrıca bataryayı şarja % kaçta bıraktığınızın da bir önemi yok. İsterseniz verdiğim bağlantıdaki makaleyi dikkatlice okuyun:http://www.apple.com/tr/batteries/

• ObtObt kullanıcısına yanıt
    Hocam düşük güç modunda şarj etmişim haberim olmadan sanki cihaz biraz fazla ısınmış gibi hissettim çok sağol hocam bence sen bu konuya adminliğini koy. :) Hocam oyun ve uygulanma önerilerini bekliyorum bu aradaa..

• 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı şarj ederken kılıftan çıkarın ve masa, cam vb. gibi yüzeyde bırakın. Uzun süre şarjda bırakmayın. Telefonda pek oyun oynamam ama uygulama olarak ihtiyacınıza göre önerebilrim tabi ki :) Teşekkür ederim :)

• Numaramı taşıttığım için servis yok wifi ile bu sonucu aldım ios 10 beta 6 yüklü
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Arkadaşlar orjinal kablom yaklaşık 2 ay öncesinde bozuldu, bozulduğundan beri aldığım kablolar dikiş tutmuyor sağlam kablo önerisi olan var mı?

• hounter H kullanıcısına yanıt
    LetGo'da uygun fiyatlı kullanılmış orijinal Apple kablolar satılıyor. Yan sanayi almaktansa ikinci el temiz orijinal kablo almanızı tavsiye ederim.

• Bende SE ve 6s deki deneyimlerime dayanarak 4g de şarjın biraz daha uzun gittiğini söyleyebilirim.

• Arkadaşlar arada ekrana iMessage ile ilgili mesaj geliyor tamam ya da iptal diye tamam dersem 80 kuruş ücret kesiliyor iki uç kez oldu bu bunu Nasıl engelleyebilirim ? iMessage falan kullanmıyorum kullanmakta istemiyorum ne yapabilirim ?

• quote:

Arkadaşlar arada ekrana iMessage ile ilgili mesaj geliyor tamam ya da iptal diye tamam dersem 80 kuruş ücret kesiliyor iki uç kez oldu bu bunu Nasıl engelleyebilirim ? iMessage falan kullanmıyorum kullanmakta istemiyorum ne yapabilirim ?

Ayarlar > Mesajlar'a gidin ve iMessage'ı kapatın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GARMONSU38

quote:

Arkadaşlar arada ekrana iMessage ile ilgili mesaj geliyor tamam ya da iptal diye tamam dersem 80 kuruş ücret kesiliyor iki uç kez oldu bu bunu Nasıl engelleyebilirim ? iMessage falan kullanmıyorum kullanmakta istemiyorum ne yapabilirim ?

Ayarlar > Mesajlar'a gidin ve iMessage'ı kapatın.

Teşekkürler cevap icin insallah birdaha gelmez 3 kez 80 kuruşum gitti boş yere

• gece şarj kendiliğinde düşüyor.
    10 saat bekleme , 7saat kullanım diyor.
    9.3.4 ten 9.3.2 ye döndüm düzelmedi.

backup ta mı sorun var acaba ? 3 senelik backup.
    telefonu sıfırlayıp yeni telefon olarak ayarlasam. telefon numaralarını nasıl alabilriim? (backup ı silicem)
  • 
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.