Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.512
Cevap
232
Favori
760.915
Tıklama
Giriş
    3716 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

quote:

Orijinalden alıntı: cileklivanilya

hocam 5s'den memnunmusunuz? 5s konularında hep sizin isminizi gördüm sanırım sizde almadan önce biraz tedirgindiniz ?

Evet kafamda sorular vardı. 29 mayıstan beri kullanıyorum. Memnunum. 1300 tlye en kaliteli en dayanıklı ve mantıklı telefonu aldığımı düşünüyorum. O kadar zamandır kullanıyorum sadece 1 kere kastı onda da home tuşuna çift tıklayıp o uygulamayı Kapatınca hiç bir şey kalmadı. iOS mükemmel. Telefon 9.3.2 gram kasma donma yok şarjı bana yetiyor. En az 5 saat mac 7 saat ekran süresi alıyorum.
    Cebime sığıyor tek elle kullanabiliyorum şık daha ne isteyeyim ki. iosun böyle olduğunu bilseydim çok daha önceden geçerdim.
    Eğer bütçeniz varda iPhone SE ya da 6 vs almanız daha iyi olur ama 5s de hala güncel ve mükemmel.

kesinlikle iPhone SE daha iyi bir seçim olur, ama ne yazıkki bir telefona o kadar para veremem. zaten ios'a alışabilecekmiyim o var o kadar parayı riske atmak doğru olmaz. alışamadım android'i özledim diyelim 2000 TL boşa gitmiş olacak :(

1300 TL'lik diğer telefonlara göre bende 5S'in daha iyi bir seçim olacağını düşünüyorum. Yorum için teşekkürler :) baya araştırmıştınız memnun olmanıza sevindim. bir önceki telefonumu 1 yıl araştırmama rağmen kullandığım en kötü telefon çıktı :((

• Yarbay
    2377 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

quote:

hocam 5s'den memnunmusunuz? 5s konularında hep sizin isminizi gördüm sanırım sizde almadan önce biraz tedirgindiniz ?

Evet kafamda sorular vardı. 29 mayıstan beri kullanıyorum. Memnunum. 1300 tlye en kaliteli en dayanıklı ve mantıklı telefonu aldığımı düşünüyorum. O kadar zamandır kullanıyorum sadece 1 kere kastı onda da home tuşuna çift tıklayıp o uygulamayı Kapatınca hiç bir şey kalmadı. iOS mükemmel. Telefon 9.3.2 gram kasma donma yok şarjı bana yetiyor. En az 5 saat mac 7 saat ekran süresi alıyorum.
    Cebime sığıyor tek elle kullanabiliyorum şık daha ne isteyeyim ki. iosun böyle olduğunu bilseydim çok daha önceden geçerdim.
    Eğer bütçeniz varda iPhone SE ya da 6 vs almanız daha iyi olur ama 5s de hala güncel ve mükemmel.

kesinlikle iPhone SE daha iyi bir seçim olur, ama ne yazıkki bir telefona o kadar para veremem. zaten ios'a alışabilecekmiyim o var o kadar parayı riske atmak doğru olmaz. alışamadım android'i özledim diyelim 2000 TL boşa gitmiş olacak :(

1300 TL'lik diğer telefonlara göre bende 5S'in daha iyi bir seçim olacağını düşünüyorum. Yorum için teşekkürler :) baya araştırmıştınız memnun olmanıza sevindim. bir önceki telefonumu 1 yıl araştırmama rağmen kullandığım en kötü telefon çıktı :((

Hocam ben de bir telefona fazla para vermek istemiyordum. Ama uzun ömürlü de bir telefon almam lazımdı. Hem biraz değişiklik olsun hem de uzun ömürlü diye ios aldım. Bana yetiyor. gayet de memnunum herkese de tavsiye ediyorum. Tek sıkıntısı şu iTunes belası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ben hep sizin şarkınızı söyledim.
    Saygı ve özlemle anıyoruz...

• Yüzbaşı
    514 Mesaj
    5S'imi eşime verdikten sonra konuya epey uzak kaldım.İOS 9 ilk çıktığında herkes şikayetçi olduğu için geçmemiştim.Şimdi herhalde İOS 10 çıkamak üzere ne diyorsunuz İOS 9'a geçeyim mi yoksa 8'de kalmak hala mı daha iyi?İOS 10'a herhalde geçmeyiz diye düşündüğüm için bu konu benim açımdan önemli.
    |
    |
    İki gündür servis yok hatası alıyorum gun geçmiyor ki bir hata vermemiş olsun cihaz ilginç bir yazılım stabil sorunsuz diye geçtim ama ilk izlenim hayal kırıklığı sürekli sorunlar basgosteriyor maalesef

|
    |

Orijinalden alıntı: 131murat

Arkadaşlar telefonu sürekli düşük güç moduda kullanmanın bir zararı varmı? Cihaz yeni olduğundan olabildiğince temiz kullanmaya bakıyorum bir riski varsa açmıyayım artık.

Amaç pil den tasarruf ise verdiğim linkte, arkadaşların önerdiği seçenekler işe yarıyor. Ben dün uyguladım, inanın pil süresi neredeyse yarı yarıya fark etti.

https://forum.donanimhaber.com/m_117601976//tm.htm#117601976

Hocam bunları yapıp dream league soccer 16 oynasam şarj nasıl biter? Cihaz yeni olduğu için oyun oynanmaya korkuyorum. birde iphone se almak mantıklımı? Bunu satıp 200-300 tl daha koyup cihaz henüz yeni eğer satabilirsem 200 ekliyip se alsam çok fark yaratırmı?

|
    |
    proteo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: 131murat

Hocam bunları yapıp dream league soccer 16 oynasam şarj nasıl biter? Cihaz yeni olduğu için oyun oynanmaya korkuyorum. birde iphone se almak mantıklımı? Bunu satıp 200-300 tl daha koyup cihaz henüz yeni eğer satabilirsem 200 ekliyip se alsam çok fark yaratırmı?

Fark etmesine edersin elbette ama sana katacağı uygulamalarda bir kaç saniye daha erken açılması. Biraz da bir iki saat daha fazla pil ömrü. Bence önümüzde ki sene 7s çıkana kadar bekle. Paranı koy bir kenara, seneye SE 64gb, olmadı, 6, ya da 6s bunlardan birini alabilirsin. Belki SE için de yenilik düşünüyor apple, bu geçiş dönemini, uygun fiyata alınan elde ki 5s ile geçirmek en mantıklısı.
    |
    |

• Binbaşı
    1199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: malahit

Arkadaşlar bu gün yeni aldım iphone 5s 9.3.3 yüklü 9.3.4 yükliyeyimmi yorumlarınızı bekliyorum

Özellikle şarzdayken cihaz yanıyor gibi ısınıyor pil süresi nasıl

öncede yazılmıştı sanırım. şarja takılı wi-fi açıksa cihaz otomatik yedekleme yapıyor ısınması normal,
    |
    |
    malahit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

9.3.4 de jb çıktımı bilmiyorum, 9.3.3 e itunesden ipsw yükleyerek geçiliyor, ipsw.me sitesinden 9.3.3 ü indirebilirsiniz
    |
    |
    Rena34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bu telefonda wifi hücresel kapalı dream league soccer offline modda oynasam şarja etkisi nasıl olur acaba? çok hızlı düşermi? Birde önerdiğiniz oyun ve faydalı uygulamalar varsa lütfen yazarsanız sevinirim cihaz yeni sosyel ağlardan başka zaman geçirmelik birşey yok.

|
    |

Cok memnunum tavsiye ederim

|
    |
    malahit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    9.3.2 imzalar kapandımı geri dönebilirmiyim

|
    |
    |
    |

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Selam arkadaşlar cihazdaki fotoları bilgisayara atıp telefonu fabrika ayarlarından sıfırladım. Cihaz 9.3.3 güncellemedim. ama nedense cihazı sıfırladıktan sonra batarya su gibi akar oldu sebebi nedir? Jailbreak bilmem 9.3.4 güncellesem ne artısı var birde cihazı sıfırlayıp kurduktan sonra hafif donma var sanki.

|
    |
Lastik Fiyatları
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,576
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.