Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.508
Cevap
232
Favori
760.221
Tıklama
Giriş
    636 Mesaj
    arkadaşlar telefonuma ( 5s ) lens kit almayı düşünüyorumda bu apple ın aksesuar kısmında sattıgı bayagı tuzlu ( 300 TL ) o yüzden hemen hemen aynı işlevi görücek daha ucuz yollu birşey nereden bulabilirim ? kullananlarınız varsa bi fikir verebilir mi ?

aynı zamanda 6s uyumlu olursa çok sevinirim, kısa süre içersinde 6s e geçmeyi planlıyorum*
    |
    |

Le sage ne dit pas ce qu'il sait, le sot ne sait pas ce qu'il dit.
    # life is unfair , kill yourself or get over it
    #never forget that Je T'appartiens

• Yarbay
    12383 Mesaj
    Uzun suredir yedek telefon arayisindaydim. Halihazirda kullandigim 6s plus a bir sey olsa is ve sosyal hayatim sekteye ugrayacakti.

Android arastirmaya basladim, butcem 1.000 lira seviyesindeydi. Karsima gm 5 plus cikti. Ancak gmin isik sizmasi ve isinmasi gibi problemleri vardi. Sony xa 1400 liraydi. Bir de lg g3 vardi ki o da kasa catlamasi gibi kronik sorunlara sahipti. Paralele hic bakmadim.

6 serisi de gereksiz luks bir harcama olacakti. Velhasil turkcellden 5s siparisini gectim. Hem ios kullanmam hasebiyle yedek cihazim olur hem de marka algisi, kalite anlaminda kafam rahat olur. Donanimi gunumuzde eski kaldi evet ama zateb donanimi ile isim yok. O yuzden yerinde bir tercih yaptigimi dusunuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkdaşlar 9.3.2 sürümünden sonra fotoğraf albümünde silinenlere girip çıkınca yeni albüm oluştur şekilnde bir sayfa açılıyor. sorna siyah bir ekran geliyor. 9.3.3 e yükselttim aynı problem devam ediyor sizlerde var mı bu sorun. umarım anlatabilmişimdir.
    |
    |
    8.3 ten son sürüme yükseltmelimiyim? Yavaşlama veya şarjın daha az sürede bitmesi gibi sorunlar var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Axener

8.3 ten son sürüme yükseltmelimiyim? Yavaşlama veya şarjın daha az sürede bitmesi gibi sorunlar var mı?

Sakın kardeşim kal orda

|
    |
    |
    |

en iyisini yapmışsın hayırlı olsun
    |
    |
    nightsoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

> > < <
  • Yüzbaşı
    754 Mesaj
    İphone 7 cikinca 6 nekadara iner? 5s nekadara iner ve ios kaç ile gelir?

Dünyanın En İyi 6. Vayne Oyuncusu
  • Yarbay
    17372 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jarvan

İphone 7 cikinca 6 nekadara iner? 5s nekadara iner ve ios kaç ile gelir?

7 çıkınca 5s piyasada tamamen biter bence

6'yıda öyle 5s fiyatlarına sepetleyebileceğini sanma
    |
    |

> > < <
  • Yarbay
    10159 Mesaj
    1.5 yıl olmak uzere alalı .9.3 sürümündeyım..saat 9.40 da full sarj ile ciktik simdi 47 de ..whatsapp yoğunluk kullandım arama olmadı

Bakalım boyle ıdare edecegız artık yakında SE alırım ..

|
    |
    Cihazıma görseldekine benzer bir ekran koruyucu uygulatmak istiyorum. Kullanan var mı, tavsiye eder misiniz, herhangi bir marka önerir misiniz ve İstanbul'da uygun fiyata ve güvenilir olarak nereden yaptırabilirim?

|
    |
    Merhabalar bi arkadaşım iphone 5s almak istiyor ve telefon en az 3 yıl götürmesi lazım sizce hala iphone 5s alınır mı? Cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Orijinalden alıntı: Xxtarzi08

Merhabalar bi arkadaşım iphone 5s almak istiyor ve telefon en az 3 yıl götürmesi lazım sizce hala iphone 5s alınır mı? Cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

bende merak ediyorum... takip. bir tek şarjdan yana sıkıntı olur sanırım.

eğer ios 10 veya ios 11 ile telefon kasmaya başlarsa apple ayıp yapmış olur. sonuçta 6 ile aynı donanıma sahip. donanım eski diyemezler.
    |
    |

ihtiyaç ve beklentiyle alakalı bu durum. Bu fiyat seviyesinde androidde neler var bir bakalım

lg den g3 bulunabiliyor.
    htcden birçok model mevcut ve hepsinin donanımı giriş seviyesi.
    samsungtan j serisi ve a serisi mevcut. Güncelleme sorunu var.

sonyden m4 aqua, yeni gelen xa var. giriş orta seviye bir cihaz tasarım olarak ben çok beğendim ama üst ve alt boşluklar simetri hastalarını rahatsız ediyor.

general mobile gm 5 plus var. Donanım ve fiyat olarak harika olsa da ısınma ve ışık sızması kronik sorunları. Ancak güncelleme konusunda çok iyidir, sonuçta google one projesinin bir ürünü.

Şimdi baktığımızda amiral gemi olarak lg var ve 2k ekranı o donanım kaldıramıyor.

güncelleme, marka algısı, müşteri memnuniyeti ve tasarımının 3 sene sonra bile güncel kalabilmesi açısından değerlendirirsek 5s tercih edilebilir. Ben 2 gün önce 6s plusın yanına yedek olarak aldım. Küçük telefon kullanmayı özlemişim

Her neyse, kasma donma olayına gelitsek, 6s plustan yavaş. Bu gerçek ama insanı hasta edecek kadar kesinlikle değil. 6s plus 1 saniyede face girerken, 5s 3 saniyede giriyor. Olay bu yani, bakmayın siz kağnı gibi oldu, kasıyor, donuyor diyenlere. her iki cihaza sahip biri olarak söylüyorum bunları

ha elbette almışken 6s serisine yatırım yapmak daha iyi olur, ama bütçe bu kadarsa 5s daha 3 yıl daha güncel kalacak. zira ios 10 ile 5, ios 11 ile de 5s ölecek. Marketin ios sürümlerinden elini çekmesi ise +3 yıl alır. Yani 5s çok rahat 2 yıl daha götürür. Daha ne olsun Son güncelleme ile birlikte yavaşlama olacaktır ama androidden çok daha uzun ömürlü olacağını söyleyebilirim.

• Yarbay
    3716 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

ihtiyaç ve beklentiyle alakalı bu durum. Bu fiyat seviyesinde androidde neler var bir bakalım

lg den g3 bulunabiliyor.
    htcden birçok model mevcut ve hepsinin donanımı giriş seviyesi.
    samsungtan j serisi ve a serisi mevcut. Güncelleme sorunu var.

sonyden m4 aqua, yeni gelen xa var. giriş orta seviye bir cihaz tasarım olarak ben çok beğendim ama üst ve alt boşluklar simetri hastalarını rahatsız ediyor.

general mobile gm 5 plus var. Donanım ve fiyat olarak harika olsa da ısınma ve ışık sızması kronik sorunları. Ancak güncelleme konusunda çok iyidir, sonuçta google one projesinin bir ürünü.

Şimdi baktığımızda amiral gemi olarak lg var ve 2k ekranı o donanım kaldıramıyor.

güncelleme, marka algısı, müşteri memnuniyeti ve tasarımının 3 sene sonra bile güncel kalabilmesi açısından değerlendirirsek 5s tercih edilebilir. Ben 2 gün önce 6s plusın yanına yedek olarak aldım. Küçük telefon kullanmayı özlemişim

Her neyse, kasma donma olayına gelitsek, 6s plustan yavaş. Bu gerçek ama insanı hasta edecek kadar kesinlikle değil. 6s plus 1 saniyede face girerken, 5s 3 saniyede giriyor. Olay bu yani, bakmayın siz kağnı gibi oldu, kasıyor, donuyor diyenlere. her iki cihaza sahip biri olarak söylüyorum bunları

ha elbette almışken 6s serisine yatırım yapmak daha iyi olur, ama bütçe bu kadarsa 5s daha 3 yıl daha güncel kalacak. zira ios 10 ile 5, ios 11 ile de 5s ölecek. Marketin ios sürümlerinden elini çekmesi ise +3 yıl alır. Yani 5s çok rahat 2 yıl daha götürür. Daha ne olsun Son güncelleme ile birlikte yavaşlama olacaktır ama androidden çok daha uzun ömürlü olacağını söyleyebilirim.

hocam kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? ben sony xperia m4 aqua kullanıyordum 6 saat ekran süresi alıyordum,pili çok güzeldi.

20 gün önce sony firmasına para iadesi için dava açmıştım, paramı alır 5s alırım diyordum ama pil sıkıntılı filan diyorlar, birde 3 yıl öncesinin telefonu gözüm korktu.

arkadaşımda iphone 5 var akşam 100 le bıraktığı telefon sabah kalkınca 20-30 oluyor. bundada öyle bir durum varmı?

• Yarbay
    12383 Mesaj

telefon yeni olduğu için pili de yeni. Yedek telefon olarak kullandığımdan ötle aşırı uygulama falan da yüklü değil.

Şu aşamada sorunuza randımanlı yanıt vermem mümkün değil ne yazk kı.
    |
    |
    cileklivanilya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iphone 5s kullanıyorum 3 aydır.
    1- Aksam %100 olan şarj eğer gps,wifi, mobil veri açık değilse sabahta %100 olur. wifi mobil veri felan açıksa taş çatlasa %98 le uyanırsın.
    2- Emin ol 3 yıl önceki dediğin cihaz hızda M4 aqua yı sollar :D İOS başkadır.
    3- En fazla 5 buçuk Ekran süresi aldım.
    |
    |
    cileklivanilya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu özellik, kısayoldan başka ne işe yarıyor,
    birde bir hareket kayıt ettim ben, onun ne faydası var?
    |
    |
    Mazzho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Lastik Fiyatları
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,392
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.