Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

Orijinalden alıntı: bheart05

quote:

Orijinalden alıntı: dem0nade

quote:

Orijinalden alıntı: trojannn

buyrun arkadaşlar. düzelttim linkleri. sorun için özür diliyorum umarım yardımcı olmuşumdur geç de olsa..

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Hocam kılıfın linkini özel mesaj atabilir misiniz? Ozaki 0.3 mm nedir tam :)

BENDE HEPSİ BURADA.COMDAN ALDIM OZAKİ 0.3 MM JELLY İSMİ BAKALM HOŞ GÖRÜNÜYOR..YARIN GELİR.

Bu tarz kiliflar telefoncularda var ve bu fiyatin cok altinda

katılıyorum yazık bu saçma kılıfa verilen bu paraya. çünkü sert olduğundan yan taraflardaki boyaları soyacaktır.

Sert olmasıyla soyulma arasındaki bağlantıyı kuramadım ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı kılıftan bende de var, çabuk çizilmesi dışında bir şikayetim yok. Çizikler de çok belli olmuyor, ışıkta falan dikkatli bakarsan. Ama yanları soyulma konusuna katılmıyorum, eğer kılıfı sık sık takıp çıkaran biri değilseniz bir sorun olmaz. Aksine sert olması herhangi darbe ihtimaline karşı avantaj bile diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Aynı kılıftan bende de var, çabuk çizilmesi dışında bir şikayetim yok. Çizikler de çok belli olmuyor, ışıkta falan dikkatli bakarsan. Ama yanları soyulma konusuna katılmıyorum, eğer kılıfı sık sık takıp çıkaran biri değilseniz bir sorun olmaz. Aksine sert olması herhangi darbe ihtimaline karşı avantaj bile diyebiliriz.

ben uzman felan değilim ama yumuşak olursa darbeyi daha iyi emmezmi hocam

bu arada ozaki 0,3 ile aynısının daha uygun fiyatlıları arasında fark varmıdır yere düşmelerde pek koruyacakmış gibi görünmüyor sizin fkriniz nedir
  • Bende 0,3'lük kılıf da var hocam. Biraz daha yumuşak bu dediğime oranla, ele alınca aynı güven hissini vermiyor nedense bana. Sert kılıf diyince aklınıza çizebilecek bişey geliyor olabilir ama telefonu o kadar güzel kavrıyor ve yapışıyor ki, kullanmadan tahmin edemezsiniz sanırım.. Ben şimdilik memnunum.

Ozaki 0.3'lük modeli buzlu şeffaf, yani telefonun modelini göstermiyor, renkleri öldürüyor. Benim kullandığım tam şeffaf, kılıf yokmuş gibi duruyor, telefonun güzelliğini ortaya çıkarıyor.

Yere düşerse nolur sorusuna gelirsek, aslında pek bilmiyorum ama nedense kılıf kırılır telefona pek bişey olmazmış gibi geliyor. 0.3'lük bahsettiğiniz kılıf türünde kılıfa birşey olmaz ama telefon çizilirmiş gibi geliyor. İkisini de kullandığım için bu izlenimlere kapıldım fakat kesin bişey söyleyemem.

Spigen'in de bu tarz şeffaf kılıfları var, bir de onlara bakın isterseniz. Spigen'de hoşuma gitmeyen şey kameranın çevresinde ki siyah çerçeveydi, ama onun kılıf türü sizin bahsettiğiniz darbeyi emen türden olabilir. Bir ara onu da denicem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Bende 0,3'lük kılıf da var hocam. Biraz daha yumuşak bu dediğime oranla, ele alınca aynı güven hissini vermiyor nedense bana. Sert kılıf diyince aklınıza çizebilecek bişey geliyor olabilir ama telefonu o kadar güzel kavrıyor ve yapışıyor ki, kullanmadan tahmin edemezsiniz sanırım.. Ben şimdilik memnunum.

Ozaki 0.3'lük modeli buzlu şeffaf, yani telefonun modelini göstermiyor, renkleri öldürüyor. Benim kullandığım tam şeffaf, kılıf yokmuş gibi duruyor, telefonun güzelliğini ortaya çıkarıyor.

Yere düşerse nolur sorusuna gelirsek, aslında pek bilmiyorum ama nedense kılıf kırılır telefona pek bişey olmazmış gibi geliyor. 0.3'lük bahsettiğiniz kılıf türünde kılıfa birşey olmaz ama telefon çizilirmiş gibi geliyor. İkisini de kullandığım için bu izlenimlere kapıldım fakat kesin bişey söyleyemem.

Spigen'in de bu tarz şeffaf kılıfları var, bir de onlara bakın isterseniz. Spigen'de hoşuma gitmeyen şey kameranın çevresinde ki siyah çerçeveydi, ama onun kılıf türü sizin bahsettiğiniz darbeyi emen türden olabilir. Bir ara onu da denicem :)

Sizin bu kullandığınız 0.3mm Jelly olan full şeffaf değil mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbuls

quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dem0nade

quote:

Orijinalden alıntı: trojannn

buyrun arkadaşlar. düzelttim linkleri. sorun için özür diliyorum umarım yardımcı olmuşumdur geç de olsa..

Hocam kılıfın linkini özel mesaj atabilir misiniz? Ozaki 0.3 mm nedir tam :)

BENDE HEPSİ BURADA.COMDAN ALDIM OZAKİ 0.3 MM JELLY İSMİ BAKALM HOŞ GÖRÜNÜYOR..YARIN GELİR.

Bu tarz kiliflar telefoncularda var ve bu fiyatin cok altinda

katılıyorum yazık bu saçma kılıfa verilen bu paraya. çünkü sert olduğundan yan taraflardaki boyaları soyacaktır.

Sert olmasıyla soyulma arasındaki bağlantıyı kuramadım ??

sert olduğundan dolayı her çıkarıp takmada kenarlara sürtecektir. zamanla dediğimi anlayacaksın.

• bende Spigen Sgp iPhone 5/5s Screen Protector GLAS.t NANO Slim Premium Tempered Glass

Case Crown Apple iPhone 5 / 5s Şeffaf Tpu Kılıf + Ekran Koruyucu Hediyeli siparişi verdim
  • dem0nade D kullanıcısına yanıt
    link atarmısın hocam..ben ozaki jelly aldım fakat bunun kadaar full şeffaf değil değişiticem iade edeğim.sizinki hangiis ondan alacağım
  • quote:

link atarmısın hocam..ben ozaki jelly aldım fakat bunun kadaar full şeffaf değil değişiticem iade edeğim.sizinki hangiis ondan alacağım

ben trojannn'in konusunu alıntıladım normalde benim değil o kılıf :) ben de arıyorum aynı şeffaflıkta bir kılıf.
  • 16 gb Space Gray benide ekleyebilirsin hocam. 1 kasım günü apple store dan siparişi verdim 8 kasımda elime geçti

• arkadaşlar fena halde taktım iphone 5s'e. ilk iphone olacak. ancak vodafone'den mi alsam yoksa apple store'den mi karar veremiyorum.

vodafone'den alsam ayda 90 tl cihaz ücreti + 35 tl tarife ücreti toplam 125 tl. 24 ay kontratlı.

apple store'den alsam 12 taksitle ayda 179.08 tl.

telefonu uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum. en az 3-4 yıl. sizce hangisinden alayım ? vodafone mi yoksa apple store mi ?

birde iphone 5s uzay grisi rengin kenarlarında iphone 5 siyah renkteki gibi soyulma oluyor mu ? eğer oluyorsa gümüş alacağım.
  • Bence apple storedan almak daha mantıklı, hem bir sorun olduğunda apple iade değişim işlerini hemen yapıyor. Birde 2 sene taahhüt vermek bana pek mantıklı gelmiyor. Space gray kullanıyorum şuana kadar soyulma dökülme olmadı.

• dem0nade D kullanıcısına yanıt
    http://www.dr.com.tr/elektronik/ozaki-o!coat-crystal-sert-iphone-5-kilifi-seffaf-//telefon/aksesuarlar/iphone-5-aksesuarlari/urunno=0000000426842

budur resimdeki olan arkadasın aldığı...ozaki o'coat 0.3 jelly tamamen şeffaf değil ve güzel değil..bugun geldi o jelly in geri iade ettim bunu sipariş verdim..
  • quote:

http://www.dr.com.tr/elektronik/ozaki-o!coat-crystal-sert-iphone-5-kilifi-seffaf-//telefon/aksesuarlar/iphone-5-aksesuarlari/urunno=0000000426842

budur resimdeki olan arkadasın aldığı...ozaki o'coat 0.3 jelly tamamen şeffaf değil ve güzel değil..bugun geldi o jelly in geri iade ettim bunu sipariş verdim..

mobilden gozukmuyor dostum urunun adi ne tam olarak

• bheart05 kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum, ben de buna bakayım :)
  • turkopol kullanıcısına yanıt
    ozaki o'coat 0.6 crystal
  • quote:

Ürünü göremiyorum ama eğer ozaki nin 0.6 olanı ise bende D&r sipariş verdim ürün 3 gündür tedarik sürecinde haberiniz olsun

• ya bu kameranın bir ayarı falan mı var acaba, beyaz zeminlerdeki yazıları zoom yapınca net çekemiyorum ki 4sle aynı yerden net çekimler yaptığımı hatırlıyorum.zaten akşama ikisiyle çekilen fotoğrafları koyarım ama tahtayı çekerken resmen hayal kırıklığına uğradım bugün, 4-5 metre mesafeden tahtadaki yazılar okunmayacak şekilde

• Arkadaşlar 5s'nin ekran kalitesi 5'e göre nasıl ? Teşhir ürünlerine göre alınan Iphone'lar farklı mı ?
    Örnek olarak ben teşhir Iphone 5'e baktım ekranı güzel görünüyordu ama internette ekranı sarımtırak diyenler var.
  • Arkadaşlar, gözüme çarpan bir şey;

Sarı ve biraz dandik ışıklarda kamera lensinde fotoğraf çekimi yaparken hafif dalgalanma oluyor mu? titreme gibi, fotoğrafda bir şey yok ama telefon ekranın da böyle bir dalgalanma görüyorum ben.

Yaşayan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.