Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: RdvnKrca, xanberk Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 iOS )
22.511
Cevap
232
Favori
760.792
Tıklama
Giriş
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: zahitder

quote:

Orijinalden alıntı: zahitder

Arkadaslar bu cihazi alsam mi emin olamiyorum. Ilk defa ios kullanacagim. Note 2 kullanicisiyim, yedek bataryayla kullandigimdan sarj sorunum hic olmuyor. Ama cihaz artik fazla buyuk gelmeye basladi, kasmalar-donmalar da cabasi. Bircok rom,kernel denedim ama nafile. Alirsam en az 1.5-2 yil kullanmayi dusunuyorum. Sanirim yanina birde xiaomi 5000 mah bataryalardan alirim. Ne dersiniz? Ha birde, ios cihazlara mp3 atmak zor mu?

Mp3 meselesini gecersek, alip almama konusuna ne diyorsunuz?

alınır. 9.3.2 bende kasma sıfır. cihaz performansı güzel. kasa estetiği 4s den sonra en iyisi. ekran kalitesi güzel. kulaklık ses kalitesi muhteşem kamera gayet iyi. ergonomik tek elle tutuluyor. cebe sığıyor. note gibi devasa aletlerden sonra başlarda kibrit kutusu gibi gelecektir ama alışılıyor ben xiaomi redmi note 2 5.5 ekrandan geçtim ilk 10 gün ufak geldi şimdi gayet yeterli geliyor ekran. kısacası alın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 20 Haziran 2016; 16:33:39 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    710 Mesaj
    Gencler bu cihazi subatta almistim. Son 1 haftadir falan cihaz asiri isinmaya basladi. Yaniyor resmen abartisiz elimi degdiremiyorum. Boyle bir sorun yasayan var mi ? Neden olur ? Ne yapmaliyim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Gencler bu cihazi subatta almistim. Son 1 haftadir falan cihaz asiri isinmaya basladi. Yaniyor resmen abartisiz elimi degdiremiyorum. Boyle bir sorun yasayan var mi ? Neden olur ? Ne yapmaliyim ?

havalar sicaksa ondan bile olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hava sıcakta bu telefonun yanmasını gerektirmiyor ? Soğutması mı dandik bunun ? Telefondan memnunum fakat bu aşırı ısınma olayı canımı sıkmaya başladı. Telefon ısınmadan dolayı parçası yanarsa veya bozulursa garanti süreci nasıl işleyecek ? Bu sorunu bir tek ben mi yaşıyorum ? Ben isem antalyadaki insanlar ne yapıyor ? Yanımızda mini buzdolabı mı taşıyalım ?
    |
    |
    xtreme4495 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ben antalyadayım benim telefonum da son günlerde daha çok ısınıyor. hatta ipad ve ondan önce 4 ve 4s de kullandım o cihazlarda yaz aylarında daha sıcak oluyorlardı. ortam sıcaklığıyla bir miktar ilgisi gerçekten var. yine de sen normal olmadığı fikrindeysen garanti varsa apple ile görüşmen iyi olur parça filan yanacağını sanmam o kadar çok ısınma olsa cihaz ekranına ısındığı için kapatıldı bilgisi düşer ve cihaz kapanır (iphone 4s i navigasyon amaçlı yaz günü klimasız arabada kullandığımda bikaç kez bu durum oluşmuştu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 20 Haziran 2016; 21:30:39 >
    |
    |
    Eski siyah renk iphone 5 lerde soyulma problemi vardı. 5s space grey de var mı benzer bir sorun?

S serisiyle birlikte soyulma sorununu çözdüler.
    |
    |
    here_1967 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    telefon cidden 20dk fazla kullandım fena ısınıyor hem kendi sıcaklığı hem havanın sıcak olması bide oruç elimden direk masa koyuyorum galiba ios 932 yoruyor telefon u şuan sürekli pil modunu açıyorum biraz geç ısınıp çabuk soğuma yapıyor bide telefon ısınması sorun olcağı hiç aklıma gelmezdi
    |
    |

|
    |

Sen yükleme

|
    |
    zahitder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    9.3.2 ye geçmeyin diyenler neden öyle diyor anlayamıyorum. telefonu ilk aldığımda şarjı harika gidiyordu, buraya falan günlük atıyordum. sonra güncelleme yaptım leş oldu. sonra galiba 1 güncelleme daha gelmişti pek etkilemedi. 9.3.2 ye geçtim ve şarj ilk aldığım zamana döndü hatta daha iyi. bu arada telefonda tek sıkıntım parmak izi. çoğu zaman okumuyor ve 3-5 defa denettiriyor sonra da şifreyi girmemi istiyor. arada bir de denk geliyor parmak izi çalışıyor ama o ara bi kasma yapıyor 1-2 saniye geç geliyor ekran. bunun dışında sıkıntım yok telefondan. 6 ay 21 gün oldu alalı. bu süreyi 24 aya tamamlarız umarım.

Orijinalden alıntı: Beocan

Hava sıcakta bu telefonun yanmasını gerektirmiyor ? Soğutması mı dandik bunun ? Telefondan memnunum fakat bu aşırı ısınma olayı canımı sıkmaya başladı. Telefon ısınmadan dolayı parçası yanarsa veya bozulursa garanti süreci nasıl işleyecek ? Bu sorunu bir tek ben mi yaşıyorum ? Ben isem antalyadaki insanlar ne yapıyor ? Yanımızda mini buzdolabı mı taşıyalım ?

buzdolapları bile zorlanıyor bu sıcaklarda dostum telefon nedir ki
    |
    |

> > < <
  • Yarbay
    6394 Mesaj
    Beyler telefonda ıd touch ayarlayamıyorum, tanıtmak istediğimde parmak izi tarama bölümü gelmeden direkt başarısız diyor nasıl çözülür bilen var mı?

Yurtdışından mı aldın cihazı.
    |
    |
    Gorkem.IX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flat_kil -- 21 Haziran 2016; 17:59:43 >
    |
    |

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Beyaz

• Yüzbaşı
    266 Mesaj
    https://youtu.be/4B08VPu-77E

Hâlâ iphone 5s alınır mı diyenler için güncel bir inceleme olmuş. Bence bu telefon hâlâ alınır.

|
    |
    Beyler media markt da yenilenmiş iPhone 5 (veya 5s de olabilir) gördüm. Bu refurbished midir bilginiz var mı?

|
    |

Kardeşim parmak izi bildiğin çalışmıyor sende hala 9.3.2 iyi nasıl diyorsun. 5Sin en önemli özelliği parmak izi zaten. O da çalışmıyorsa 4sten 5ten ne farkı kaldı

|
    |
    WisdomunMemeUcu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam sizin telefonda sıkıntı olmasın bende sorunsuz çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sese61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay
HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
Paykasa
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,632
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.