Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (891. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba iOS 9.3.2 ye geçtiğimden beri oyunlarda belirgin şekilde kasma mevcut. Safari veya whatsapp da da ara ara kasmalar geçişler de takılmalar oluyor. Sizde de var mı bu durum ? Oynadığım oyunlar Clash royale , Clash of Clans ? Ona göre dfu ile sıfırdan yedek aticam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar nasıl seyrediyor 1300'e Turkcell den almak mantıklı mı ?

• M.Uzun kullanıcısına yanıt
    9.3.1 de safari ve whatsapp kasıyordu çok az 9.3.2 ye geçince ikiside düzeldi safari akıyor , whatsappda çok az kasıyor eskisine göre baya iyi oldu tel.
  • "Ios 9'lu 5s kasıyor" dedik dinlemediniz. Bakın ne oldu şimdi? 😊

Bi de şu "koç sönö göncöllömö oloyoorrrr" diyen tipler var.

Haktır ios 9'lu 5s kullananlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skydiver132 -- 22 Mayıs 2016; 1:56:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RushBerry kullanıcısına yanıt
    Dfu atayım o halde Bayadir sıfırlamadım cihazi

• 8 aydır kullanıyorum 5s 8.3 ile başladım her update'i yaptım tek sorunum 9.3'tü sorunsuz tertemiz.
  • Ben 5s cihazı yeni aldım ve aldığım gün 9.3.2 güncellemesi geldi çihaz akıyor yağ gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Uzun

Dfu atayım o halde Bayadir sıfırlamadım cihazi

Olabilir bi deneyin.
  • Bugün cihazı turkcell'den aldım bakalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByEgcn

Bugün cihazı turkcell'den aldım bakalım :)

hocam nakit mi aldiniz yoksa faturaya ek taksitli mi?
    nakit aldiysaniz kac tl?
    yaninda hediye olarak kilif ekran koruyucu falan verdiler mi ?
    apple tr garantili dimi?

• Artık model yükseltme vakti geldi. iPhone 5S 16 GB almayı düşünüyorum. Renk tercihim bulabilirsem Gold olacak.
  • 9.3.2'ye yükselttim, hiç bir yavaşlama olmadı.

• gençler bana oyun performansı hakkında bilgi verebilir misiniz mesela modern combat tarzı oyunları ya da real rac3 tarzı oyunları çalıştırır mı orta seviye grafikle kasmadan ikincisi ısınma sorunu ne kadar olur oyunla beraber sarj seviyesi kaç dakikada 100 den 50ye düşer aslında telefonu bir iki sağlam oyunla kullanmak isterim eski telefonumla yeterince aç kapa tipiyle takılmaktan sıkıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan212 -- 22 Mayıs 2016; 21:23:55 >
  • sinan212 S kullanıcısına yanıt
    Kardeşim cihazın oyun performansı iyi dediğin oyunları değil 5s de 5 de bile oynarsın parlaklık yüksek seviyede iken online oyunları oynarsan biraz ısınabilir ama rahatsız edici düzeyde olmaz ben mesela s4 kullanıyorum bunun max ısınması onun yarısıdır. Çok oyun oynarsan pil seni üzebilir eğer böyle düşünüyorsan telefonun yanında bir de taşınabilir batarya almanı tavsiye ederim.
    Diğer arkadaşlara da söylüyorum cihaz şuanda 1.300 seviyesinde sıfır satılıyor almak isteyen alabilir ama ikinci el temizini garantilisini de 1000 e bulabilirsiniz.

• ByEgcn kullanıcısına yanıt
    Hocam Turkcellden almanın ne artısı var ?

• Rena34 kullanıcısına yanıt
    Hocam faturaya ek 12 ay taksit ile aldım 30TL'lik faturama bile verdiler. 170 TL ödüyorum ilk ayı onlardan kampanyası var şuan 170*12=2040 2040-170=1870 TL 1 yıllık fatura tutarımı çıkarırsam bu fiyattan telefonun fiyatı bana 1510'a geldi. 1598TL piyasa fiyatı fena değil bence (ucuza satan yerler var ama apple türkiye garantili değil apple türkiye garantisine dikkat ettim)
    Yanında hediye olarak 1 TL'lik kılıf verdiler satın aldığım turkcell biraz cins'ti sanırım
    şuan memnunum
  • estefanik1 E kullanıcısına yanıt
    Tarifeye ek aldım taksit yapma imkanım oldu ondan dolayı.
  • sinan212 S kullanıcısına yanıt
    cihazı alalı 2 gün oluyor asplath8 yükledim denemek için 15 dakikalık oyun sonucunda orta kısımlarda normal olarak ısınmalar oldu ben telefonda ısınmayı sevmiyorum rahatsız etti ama olacak o kadar kılıp ile oynarken hissetmiyorsunuz ama samsung galaxy s5'ten daha az ısınıyor şaşırtıcı biçimde. kasma/donma kesinlikle olmadı
  • ByEgcn kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten iphone lar öyle nerdeyse bütün android telefonlardan daha az ısınıyor ki bir de kılıf kullansanız hiç hissetmezsiniz.

• telefon %100 güncelleyin he 8.4.1 olan varsa memnunsa güncellemesin 9.4 beklesin ama şuanki 9.3.2 çok güzel akıcı ve şarj ı çok memnunum en güzel yanı bekleme ekranın çok az şarj gidiyor tam 2 gün çebimde durdu işden gücden fırsat bulamadım ekranına sadece saat için bakdım 3g falan kapalı %5 şarj gitmiş daha önce 9.3.1 ile 10 12 falan gidiyordu şöyle 9.4 ile falan şarj ve donma vs vs ince deyatdaki hatalarda kalmayacak ya bekleyin 9.4 kadar yada güncelleyin tabi güncel ios kulanmak daha iyi bazı sitelere girilmiyor eski sürümlerde sıkıntı oluyor
  • 
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.