Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DarkSide56 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
22.509
Cevap
232
Favori
760.385
Tıklama
Giriş
    4318 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba;

Şarj Kılıf mı mantıklı yoksa taşınabilir şarj cihazımı almak mantıklı.

Benim derdim büyük Mah olmasına gerek yok. max 5200 Mah ama ufak olsun istiyorum.

O kadar okudum S Lınk samsung batarya kullanıyormuş.

Sony ise 1000 şarj döngüsü varmış. Ancak diğer URBAN ve diğerlerinde bu şarj döngüsü yazmıyor. Ucuz olanlarda ilk şarj dan sonra Mah kapasitesi düşmeye başlıyor.

0,5 amp girişliler ise çok uzun sürede şarj oluyor....

Sonuç olarak kılıkfmı taşınan şarj mı almalı
    |
    |
    müzik atılıyor mu telefona? bir de g3 mü daha mantıklı 5s mi? sanırım 5s çünkü sorunsuz gibi geliyor bana.

Ben hep sizin şarkınızı söyledim.
    Saygı ve özlemle anıyoruz...
  • Yarbay
    3134 Mesaj
    |
    |
    |
    |

Sıfır 5s alıp güncellemeden kullanırsan rahat götürür seni. Alacağın telefon muhtemelen 9 ile gelicek. Sürümünde bırakırsan, cihazı temiz kullanırsan götürür seni. Burda sana iphone denir androidde g3 denir. Ama objektif olarak bakarsak g3 ekran ve batarya olarak 5s'ten daha iyi. Stabilite konusunda onunda sıkıntı yaşatacağını sanmıyorum. Tek seçim yapacağın nokta işletim sistemleri ve uygulama mağazaları. 5s ideal bi cep telefonu bence. Kasası da hala se modeliyle güncel. Se zorlarım diyosan tabiki se al derim hiç düşünmeden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Rena34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Airpods
    Opel Corsa 2004 1.4 Enjoy
    VW Passat 2014 1.4 Tsi Cmt
    Materials Science and Engineering
  • Yarbay
    2377 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Sıfır 5s alıp güncellemeden kullanırsan rahat götürür seni. Alacağın telefon muhtemelen 9 ile gelicek. Sürümünde bırakırsan, cihazı temiz kullanırsan götürür seni. Burda sana iphone denir androidde g3 denir. Ama objektif olarak bakarsak g3 ekran ve batarya olarak 5s'ten daha iyi. Stabilite konusunda onunda sıkıntı yaşatacağını sanmıyorum. Tek seçim yapacağın nokta işletim sistemleri ve uygulama mağazaları. 5s ideal bi cep telefonu bence. Kasası da hala se modeliyle güncel. Se zorlarım diyosan tabiki se al derim hiç düşünmeden.

hocam.mesela androidde soyle bir sey var. eger atiyorum surumunuz 4.4 ise bazi uygulamalar yuklenmiyor. Surumunuz uyumsuz diyor. surumunuzu yukseltin diyor. İosta da bu var mi? eger oyleyse koyar adama. tecrubeyle sabit cok cektim bundan.
    birde iosa mp3 atabiliyor muyuz?

• Binbaşı
    1734 Mesaj

İos'ta da var ios artık hangi sürüme uygun uygulamayı yüklemek istediğinizi soruyor. Mesela sizde 6lı bi 5 var. En az 7 isteyen bi uygulamayı indirmek istediğinde sana sunuyor senin sürümüne uygun uygulama sürümünü. Yani bu konuda ios'ta fazla sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum

|
    |
    Airpods
    Opel Corsa 2004 1.4 Enjoy
    VW Passat 2014 1.4 Tsi Cmt
    Materials Science and Engineering
  • Binbaşı
    1598 Mesaj

Benim 5s in de sağ üst köşeden ekrana basınca içeri doğru hafif esneme vardı sıfırını verdiler.

|
    |
    tahayusuf23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    591 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: veyiss_18

Benim 5s in de sağ üst köşeden ekrana basınca içeri doğru hafif esneme vardı sıfırını verdiler.

Aynı sorun bende de varmış genpa öyle dedi Apple'a gönderdiler bakalım ne oalcak :D Sizin nasıl oldu ? Teknik Servise mi verdiniz ? Yoksa Apple Store 'a mı gittiniz.

Orijinalden alıntı: tahayusuf23

quote:

Orijinalden alıntı: veyiss_18

Aynı sorun bende de varmış genpa öyle dedi Apple'a gönderdiler bakalım ne oalcak :D Sizin nasıl oldu ? Teknik Servise mi verdiniz ? Yoksa Apple Store 'a mı gittiniz.

Ben randevu aldım bi arkadaşım apple store a gidip verdi 2 gün sonra aradıkar gelin alın diye arkadaşıma direk sıfırını vermişler.

|
    |
    1598 Mesaj
    Arkadaşlar benim 5s ios 8.4.1 de bekliyor güncellemeli mi 6s de sorunsuz kullanıyorum ama 5s de durum nasıl?

|
    |
    303 Mesaj
    9.3.1 den sonra Şarj boştayken daha çabuk gitmeye başladı. Şöyle %25 te iken gece wifi ve 3g kapatıp yatıyordum. öğlen işyerinde %15 te takıyordum. şuan %25 vardı gece yatmadan wifi ve 3g yi kapattım işyerinde öğlen takarım diye. sabah kalktım alarmı kapatmak için %1 yazıyor. şaşırmış durumdayım. telefonum daha 6 aylık.
    birde telefonun cam esneme muhabbeti sanrım benimkindede varç ama telefın düştü sol üst köşenin kasasında biraz ezilme olmuştu. ondan felan eoldu derlermi. düşürmüşssün derlermi ki. :) ona göre garantiye felan uğraşmayım gittiği yere kadar kullanayım.
    Arkadaşlar merhaba. Facebook'u güncellerken indirilemiyor sorunuyla karşılaştım. Uygulamayı silip tekrar denedim aynı sorunla karşılaştım. Bu sorunla karşılaşan, çözümünü bilen var mı?

|
    |

Orijinalden alıntı: mustafasadık

9.3.1 den sonra Şarj boştayken daha çabuk gitmeye başladı. Şöyle %25 te iken gece wifi ve 3g kapatıp yatıyordum. öğlen işyerinde %15 te takıyordum. şuan %25 vardı gece yatmadan wifi ve 3g yi kapattım işyerinde öğlen takarım diye. sabah kalktım alarmı kapatmak için %1 yazıyor. şaşırmış durumdayım. telefonum daha 6 aylık.
    birde telefonun cam esneme muhabbeti sanrım benimkindede varç ama telefın düştü sol üst köşenin kasasında biraz ezilme olmuştu. ondan felan eoldu derlermi. düşürmüşssün derlermi ki. :) ona göre garantiye felan uğraşmayım gittiği yere kadar kullanayım.

Düştü deme sende:)

Düşürmedim dersin.

|
    |

• Yarbay
    3448 Mesaj

3 sene kullanacaksan se ye bak,bu cihaz 3 sene götürmez.
    |
    |
    Prison Break//Lost//Game of Thrones//Mr.Robot//The Sopranos//Fringe//13 Reasons Why//Narcos//Sherlock//Friends//Shameless//The Walking Dead//Westworld//Ozark//Boardwalk Empire//Breaking Bad//Hannibal//Dexter//Black Mirror//Spartacus//End of The F***ing World//Stranger Things//La Casa De Papel// ///////////PSN:ERW_06///////////
  • Yarbay
    2377 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

3 sene kullanacaksan se ye bak,bu cihaz 3 sene götürmez.

hocam se benim butcemi fazlasiyla asiyor. 1300 tl nin ustune 25 kurus dahi koyacak durum yok.
    tavsiye ettiginiz bir tel var mi?

• Yarbay
    3448 Mesaj

İlla ios istiyorsan başka seçeneğin yok,android bakarım dersen z5 compact olabilir.Onun fiyatıda 1600 lerde.
    |
    |
    Prison Break//Lost//Game of Thrones//Mr.Robot//The Sopranos//Fringe//13 Reasons Why//Narcos//Sherlock//Friends//Shameless//The Walking Dead//Westworld//Ozark//Boardwalk Empire//Breaking Bad//Hannibal//Dexter//Black Mirror//Spartacus//End of The F***ing World//Stranger Things//La Casa De Papel// ///////////PSN:ERW_06///////////
  • Yarbay
    2377 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

İlla ios istiyorsan başka seçeneğin yok,android bakarım dersen z5 compact olabilir.Onun fiyatıda 1600 lerde.

yok illa ios istiyorum diye bir düşüncem yok. androidde pekala olabilir ama mantıklı bir telefon yok 1300 e. LG G3 var. Ama 5s daha iyi gibi. ( özellik olarak değil )

• Teğmen
    124 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

hepsiburada.comdan 5s 16 gb sipariş edeceğim. 3 sene kullanmak gibi bir hedefim var. vira bismillah.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum lenovo vibe p1 ve z5 compact baktım ama ios gibisi olmadığı ve fiyatının bir anda düşmemesi nedeni ile 5s düşünüyorum ios 10 yüklemesem 3 yıl götürür mü?

|
    |
    ATY#2856
HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
son dakika
Lastik Fiyatları
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,593
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.