Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (874. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ffrisby

Çok teşekkür ederim hocam daha iyileri sizin olsun

hayırlı olsun hocam androidin en baba telefonu bile kasıyor kasmıyor diyen yalan söyler o sisteme 10 gb ram koysan bile kasar :) 2,5 yıldır apple kullanıyorum bundan sonraki telefonumda apple olacak sorunsuz sıkıntısız telefon sonuçta servisi desen biliyorsunuz en ufak sorunda değişim yapıyorlar diğer firmalar olsa THH ile uğraşıp duruyorsun....
  • Hocam tek sizin cihaz da mı böyle performans verdi acaba diğer ios 9.3 kullananlar şarj konusunda gerçekten bir iyileştirme yaşadı mı ?
  • Benim telefon da 2-3 ay sonra 2 yaşına girecek. Şarjım baya çabuk bitiyor bataryam eskidi heralde. 9.3'ü indiriyorum şimdi tahminen 1 saat sonra falan kuracağım. Kesik sim kullanıyordum, hattımı falan da değiştirdim komple orjinal Nano Sim'e geçtim. Bakalım telefonumun şarj durumu değişecek mi. Bir de rivayetlere göre Vodafone'un daha hızlı şarj tükettiğini söylüyor çoğu kişi ve ben de Vodafone kullanıcısı olarak kıllanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Hocam tek sizin cihaz da mı böyle performans verdi acaba diğer ios 9.3 kullananlar şarj konusunda gerçekten bir iyileştirme yaşadı mı ?

önceki telefonum 5c idi hocam 5s i 45 gündür kullanıyorum yeni sayılır daha batarya performansı iyi 9.3 ile şarjı daha çok gidiyor gibi geldi son 2 gündür iyi gidiyor safari ile internete giriyorum google çok şarj yiyor
  • Bende 6s aldım kendime elim küçük olduğundan bir de zayıfım telefonu doğru düzgün kullanamadım kardeşime verdim 5s aldım benimki de daha 30 günlük filan anca yani akk yenilensin bende deniyim bari yarın fırsatım olursa :) peki ios 9.3 de çökme var filan diyolar internette öyle yazıyordu sizde bir sorun var mı hocam özellikle safari de çökme varmış linkin üstüne basılı tutunca safari kilitleniyormuş bir anda ?

Ekleme : Arkadaşlar sorum herkese benim cihaz daha 30 günlük anca home tuşunda dün bir şey farkettim elimi üstüne götürdüm ve böyle oynar gibi oldu sanki yerinden sağa sola döndü gibi şöyle birazcık da tak diye bir ses geldi çok abartı bir ses değildi ama bugün yine oldu sizce ne yapmalıyım bu normal bir şey mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flat_kil -- 31 Mart 2016; 20:12:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Bende 6s aldım kendime elim küçük olduğundan bir de zayıfım telefonu doğru düzgün kullanamadım kardeşime verdim 5s aldım benimki de daha 30 günlük filan anca yani akk yenilensin bende deniyim bari yarın fırsatım olursa :) peki ios 9.3 de çökme var filan diyolar internette öyle yazıyordu sizde bir sorun var mı hocam özellikle safari de çökme varmış linkin üstüne basılı tutunca safari kilitleniyormuş bir anda ?

bende daha hiç çökme falan olmadı hocam safari kullanıyorum üstelik telefonu en güncel sürümle kullanıyorum...
  • Bilgiler için teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar..bilgisi düşüncesi olan arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var.yurtdışı kayıtlı hoparlörü değişmiş iphone6 sizce ne kadar eder ? Ben 5s kullanıcısıyım.ürünü satan arkadaş 1.550 TL yazmış.Takas da olabilir diyor.Sizce nasıl dostlar ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 9.3.1 guncellemesi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: senemir

İos 9.3.1 guncellemesi geldi.

sürüm notlarında ne yazıyor
  • İos 9.3.1 guncellemesi:
    "
    Safari'de ve diğer uygulamalarda bağlantılara dokunduktan sonra uygulamaların yanıtsız kalmalarına neden olan bir sorunu giderir"

• quote:

İos 9.3.1 guncellemesi:
    "
    Safari'de ve diğer uygulamalarda bağlantılara dokunduktan sonra uygulamaların yanıtsız kalmalarına neden olan bir sorunu giderir"

benim 5s de zaten öyle bir sorun yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

hayırlı olsun hocam androidin en baba telefonu bile kasıyor kasmıyor diyen yalan söyler o sisteme 10 gb ram koysan bile kasar :) 2,5 yıldır apple kullanıyorum bundan sonraki telefonumda apple olacak sorunsuz sıkıntısız telefon sonuçta servisi desen biliyorsunuz en ufak sorunda değişim yapıyorlar diğer firmalar olsa THH ile uğraşıp duruyorsun....

Ah daha önce geçseydim bilemedim.
    Verdiğim paralara acıdım valla.
    Bundan sonraki telefonumda da iPhone olacak bu 5s i en az 3 sene kullanmak istiyorum
    Allah'ın izniyle .

• quote:

Orijinalden alıntı: aarda06

Arkadaşlar sizce hala alınır bi cihazmı 5s? Hali hazırda s4 kullanıyorum huawei honor 7 mi yoksa 5s mi alsam karar veremedim

Huawei alma hocam da ne alırsan al. Piyasada çok etkin olmayan telefonları almayın .

• quote:

Orijinalden alıntı: lionel1

quote:

İos 9.3.1 guncellemesi:
    "

benim 5s de zaten öyle bir sorun yoktu

ben,m 5s de de hiç bir sorun yok yüklesem mi 9.3.1 bilemedim gitti
  • quote:

quote:

quote:

Bundan sonraki telefonumda da iPhone olacak bu 5s i en az 3 sene kullanmak istiyorum
    Allah'ın izniyle .

Hocam eskiden şöyle bir tabir vardı iphone lar en pahalı telefondu şimdi tüm üst seviye cihazlar neredeyse aynı fiyat...İos gibi stabil çalışan telefonun arkasında duran başka hangi firma var? Allah özellikle samsung servisine düşürmesin insanları canlarından bezirirler...Adamlar az telefon çıkartıyor ama gereken desteği veriyorlar gerek güncelleme gerekse garanti bakımından 5s i 1400 tl ye almıştım iyi ki almışım diyorum

• Katılıyorum hocam,
    Cihaz 10 numarada olsa adı forumda bilindik olsa da satarken kimse almıyor.
    Samsung ve iPhone haricinde tanınmıyor pek.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurozgen55

Merhabalar..bilgisi düşüncesi olan arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var.yurtdışı kayıtlı hoparlörü değişmiş iphone6 sizce ne kadar eder ? Ben 5s kullanıcısıyım.ürünü satan arkadaş 1.550 TL yazmış.Takas da olabilir diyor.Sizce nasıl dostlar ??

Yok mu acaba arkadaşlar fikriniz alınır mı sizce ??

Edit:1.250 TL'ye bitecek gibi pazarlık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurrrs55 -- 31 Mart 2016; 22:53:35 >
  • quote:

quote:

quote:

Allah'ın izniyle .

ios 10 a geçmezsen 3 sene gider, son sene belki biraz zorlanırsın ama gider yani

• quote:

Orijinalden alıntı: lionel1

quote:

quote:

quote:

Allah'ın izniyle .

ios 10 a geçmezsen 3 sene gider, son sene belki biraz zorlanırsın ama gider yani

9.2 de zaten kutu çıkışı olarak .
    Yorumları göz önünde bulundurarak hiç güncelleme yapacağım 9.2 de kalacağım .

• 
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.