Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Lich King

Hocam suan yukluyorum ilk 9.3 ile suanki 9.3 arasinda farklar varsa ve ios 7-8-9.2.1 e gore fark varsa yazarim.

ben yükledim hocam şarj biraz daha iyileşti gibi geldi ama daha erken biraz zaman geçmesi gerek yorum yapmak için... birde şu battery life denilen uygulama kesinlikle hatalı benim telefonum şarj kapasitesi 1550 mah benim telefonun şarj kapasitesi 1400 mah kalmış gözüküyor şarj yüzdesi %80 iken uygulamada %64 gösteriyor uygulamaya itibar etmeyin....ibackupbot uygulaması ile baktım 1500 mah batarya kapasitesi gösteriyor....telefonum daha 45 günlük şarjından da performansından da memnunum inşallah sorunsuzca 2-3 yıl kullanırız...
  • Arkadaşlar merhaba ekranın sağ üst köşesine bastırınca oynama gibi kronik bir sorun var 5s lerde bundan ötürü apple store a giden veya garantiye yollayan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliexpressten nohon marka batarya aldım.(yolda)

takarken nelere dikkat etmeliyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkanzorlu19

Arkadaşlar merhaba ekranın sağ üst köşesine bastırınca oynama gibi kronik bir sorun var 5s lerde bundan ötürü apple store a giden veya garantiye yollayan varmı

Garanti süreniz bitmediyse swap cihaz ile değişim yapılır.

• berkanzorlu19 kullanıcısına yanıt
    bu durum Touch ID yi etkiliyor mu bende de aynı durum var parmak izi berbat

• quote:

Orijinalden alıntı: enesbaba7963

bu durum Touch ID yi etkiliyor mu bende de aynı durum var parmak izi berbat

Parmak izinizi 2 hatta 3 defa tanıtırsanız daha iyi performans alabilirsiniz.

• Telefonda durup dururken animasyonlar gidiyor. Güç tasarrufundan ya da hareketi azalt ile ilgili değil. Öylece gidiyor. Telefon 9.3 birtek bende mi var?

• bende 9.2.1 varken oluyordu o sorun teli kapa aç düzelir.
  • berkanzorlu19 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorundan teleservice e gönderdim cihaz değişimi yaptılar

• 2 saat önce telefonu 9.3 e güncelledim şuan hiçbir sıkıntı yok hatta telefon daha seri bi hale geldi.Bana mı öyle geliyo bilmiyorum ama parmak izi okuyucu çok hızlı çalışmaya başladı.Son zamanlarda baya bi kötüydü şuan çok seri bi şekilde çalışıyo yani şuan için memnunum :)
  • Arkadaşlar rica etsem Battery Life kullananlar ekran görüntüsü atabilir mi? Bende anlık 496 mah şarj sürekli olarak gidiyor. Siz de o değer kaç ve değişilik gösteriyor mu?

• Arkadaşlar sizce hala alınır bi cihazmı 5s? Hali hazırda s4 kullanıyorum huawei honor 7 mi yoksa 5s mi alsam karar veremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda06

Arkadaşlar sizce hala alınır bi cihazmı 5s? Hali hazırda s4 kullanıyorum huawei honor 7 mi yoksa 5s mi alsam karar veremedim

En az 2 yıl daha götürür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Arkadaşlar rica etsem Battery Life kullananlar ekran görüntüsü atabilir mi? Bende anlık 496 mah şarj sürekli olarak gidiyor. Siz de o değer kaç ve değişilik gösteriyor mu?

1 Yıldır kullanıyorum

Bu mesaja eklenen görseller:

• Arkadaşlar bende dün aranıza katıldım.
    Android kullandığım Zaman bağımlılık gibi hep rom yüklüyordum.
    Aman yeni versiyon aman v 3 çıkmış akmış kokmuş derken her gün rol yükleyeceğim derken en sonunda ana kart bozuldu g2 nin.
    Lanet olsun dedim 5s aldım çok ama çok memnun kaldım.
    Düşünen varsa eğer hayat varmış diyorum sadece .

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni senin gibiyim surekli bi rom root isiyle ugrasiyorum onun icin 5s almayi planliyorum ama android cephesinde o fiyata baba cihazlar var karar veremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam ayni senin gibiyim surekli bi rom root isiyle ugrasiyorum onun icin 5s almayi planliyorum ama android cephesinde o fiyata baba cihazlar var karar veremedim

Hocam ,
    Windows Phone da kullandım ama yok market 0.
    Dedim ya bağımlılık diye .
    Android te an kralı da olsa bir sure sonra yine aynı şey olacak biliyorum.
    Hiç korkma kardeşim valla .
    Keşke daha önce kullansaydım android telefonlara verdiğim paraya iphonun en kralını alırmışım bilemedim.
    Mesela garanti konusunda kafam rahat .
    Benden kaynaklı sorun olmadığı surece cihazın garantisi sağlam .
    En küçük sorunda adamlar değişiklik yapıyor.
    Ben diğer cihazları garantiye çok gönderim Adamlara tuş basmıyor dedim tuşu yapıp hoparlör ü bozdular .
    Demem o ki her konuda kafa rahat telefonda gayet süper keşke iPhone ile daha önce tanışsaydım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

quote:

Hocam ,
    Windows Phone da kullandım ama yok market 0.
    Dedim ya bağımlılık diye .
    Android te an kralı da olsa bir sure sonra yine aynı şey olacak biliyorum.
    Hiç korkma kardeşim valla .
    Keşke daha önce kullansaydım android telefonlara verdiğim paraya iphonun en kralını alırmışım bilemedim.
    Mesela garanti konusunda kafam rahat .
    Benden kaynaklı sorun olmadığı surece cihazın garantisi sağlam .
    En küçük sorunda adamlar değişiklik yapıyor.
    Ben diğer cihazları garantiye çok gönderim Adamlara tuş basmıyor dedim tuşu yapıp hoparlör ü bozdular .
    Demem o ki her konuda kafa rahat telefonda gayet süper keşke iPhone ile daha önce tanışsaydım.

Hayırlı olsun hocam adınıza sevindim.

• ObtObt kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam daha iyileri sizin olsun

• ios 9.3 den sonra şarjım daha iyi gitmeye başladı 3g de sabah nete girdim 20 dakikada %3 şarjım gitti :) telefonun şarjından da kendisinden de memnunum nazar değmesin
  • 
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.