Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (869. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu 5s de karşıdan gelen bütün aramaları engelleme seçeneği yokmu. Bir yer buldum tek tek oluyor. Ben bütün aramaları engellemek istiyorum. Kendinde yoksa program varmı temiz zararsız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, arkadaşımın 5s'i var. Güncelleme yaptı. Girişte apple id ve parola istiyor. Giriyor fakat hesabı etkinleştirmeniz gerekiyor yazısıyla karşılaşıyoruz. E-posta aracılığıyla kod gönderiliyor fakat mail adresine giriş yapamıyor. Telefonu kayıtlı ama kullanılamaz durumda olduğu için kodu o şekilde de alamıyoruz. Bunun bir çaresi var mı? Telefonu resetledim çift tuş ve itunes ile birlikte fakat telefon açıldığında yine aynı işlemleri yapmamızı istiyor. Var mı bunun bir çözümü?

• Arkadaşlar ios 8 den ios 9.3 e geçenler ahlanıp vahlanmış ama internette ios 8 e geri dönüş yolları anlatılan bir çok teknoloji forumuna rastladım. Bunu neden yapmıyorsunuz ? Bunu yapmak telefonu garantiden mi çıkarıyor ya da daha beteri telefonu brick mi edebilir yani kullanılmaz hale mi getirebilir ?

Yeni sayılırım iphone kullanımında biri açıklarsa bu durumu sevinirim ? Buradaki yorumlar yüzünden 9.2 den 9.3 e güncellemeye korkar oldum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeocem -- 24 Mart 2016; 23:10:40 >
  • jeocem kullanıcısına yanıt
    Hepsi yalan dolan ios surumunu imzalar kapaliyken dusurmen İMKANSİZ sadece iphone 4 e özel bi yol var

• jeocem kullanıcısına yanıt
    Galiba yalan hocam o. Arkadaş güncelleme yaptı şimdi giriş yapamıyor ben de sürüm düşürüp 1-2 yol denemeyi düşündüm de sürüm düşürme gibi bi durum yokmuş.

• İos 9.3 sürümünde gayet akıcı bir şekilde cihazı kullanıyorum cihazlarınızda bir sorun olabilir mi acaba...
    Pil ömrü de fena değil fakat hücresel veri de hızlı gitmese iyiydi Zaten bu bütün iphone ların sorunu.

• Instagramdaki bildirimler bazen geliyor bazen gelmiyor sizde de bu sorun var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: dipitis

İos 9.3 sürümünde gayet akıcı bir şekilde cihazı kullanıyorum cihazlarınızda bir sorun olabilir mi acaba...
    Pil ömrü de fena değil fakat hücresel veri de hızlı gitmese iyiydi Zaten bu bütün iphone ların sorunu.

5s i ne kadar zamandır kullanıyorsunuz, iOS 8 ile kullandınız mi hiç?

• Video esnasinda yakın bir yeri çekerken uzak yere çevirdigimde puslu gösteriyor. Netlemesi icin illa ekrana dokunmam gerekiyor. Donanimsal bir sorun mu yoksa 5S in problemi mi bu?

• Arkadaşlar merhaba , 5s i aldığımdan beri aynı ios devam ediyorum (7.3 ) ,artık bazı uygulamalar yuksek sürüm istiyor, gordugum kadarıyla herkeste geçmiş sürümlere dönebilme istegi mevcut, 9.3 yüklemeye deger mi ? Aralarında mutlaka fark vardır ancak telefonun donmaması ve uzun süreli şarj daha önemli benim için

• drtugayatasever D kullanıcısına yanıt
    geçme bence . ben ios 7 kullanmadım ama daha eski ios sürümlerinden çok kullandım. bence eski sürümde kal. telefon 9 sürümlerinde hiç eski iphone tadı vermiyor. 9.3 ile biraz toparlanmış olsa da o eski kaymak gibi akma yok. ben tavsiye etmem. ayrıca eğer ki istediğiniz uygulamanın eskiden düşük sürüm için uygun olan versiyonu varsa eğer onu eski sürümlü bir iphone a indirmek için önce bilgisayardan itunes aracılığı ile uygulamanın güncel sürümünü indirin ama uygulamayı telefona yüklemeyin. daha sonra telefondan appstore a girip uygulamayı aratın . uygulamanın yanında bulut işareti olacak. artık eğerki uygulamanın eski ios sürümleri için uygun versiyonu varsa o buluta basarak ios sürümünüze uygun olanı otomatik olarak indirebilirsiniz.

• http://www.firsatnerde.com/iphone-5s/
    1359 tl ye düşmüş fiyatı
  • Rdmsy kullanıcısına yanıt
    Hocam başka bir 5s i ios 8 de kullanmıştım yeni aldığım 5s zaten direk 9.2 ile geldi çok hata vardı 9.2.1 yaptım biraz düzeldi ama yine de takılma ve hatalar vardı ios 9.3 te bir ios 8 akıcılığı olmasa da akıcılık var yani yavaş yavaş düzelir inşallah ios 9 un son sürümüne doğru. ios 10 a da geçmezsek bu telefon baya gider.

• Arkadaşlar 5S 64 aldim 2 - 3 gün önce ama bu safaride yeni sekme açtığımda direk o sekme açılmasın mevcut sekme açık kalsin o şekilde nasil ayarlarim bunu ?

• Beyler temmuz gibi iphone se almayı düşünüyorum aklımda tek bir sorun var. Malum 5sle aynı ekran boyutu ve çözünürlük olacak sizlerin arasında dizi izleyenler var mı telefondan ? Sınıfta , otobüste vs tatmin eder mi ?
  • Beyler benim telefonda şarj sıkıntısı var ve bazen hoparlörden cızırtı sesi geliyor ve hiçbir şekilde ahizeden ses alamıyorum ben şimdi servise versem cihazın sıfırı ni gönderirler mi birde ben 32 gb lığını istesem servisten cüzi bir farkla verirler mi

• quote:

Orijinalden alıntı: theicestorm

Beyler temmuz gibi iphone se almayı düşünüyorum aklımda tek bir sorun var. Malum 5sle aynı ekran boyutu ve çözünürlük olacak sizlerin arasında dizi izleyenler var mı telefondan ? Sınıfta , otobüste vs tatmin eder mi ?

Bende izliyorum arada yatakda falan ama bir büyük ekranın verdiği keyifi vermiyor ne yazıkki
  • quote:

Orijinalden alıntı: HTC one m8

Beyler benim telefonda şarj sıkıntısı var ve bazen hoparlörden cızırtı sesi geliyor ve hiçbir şekilde ahizeden ses alamıyorum ben şimdi servise versem cihazın sıfırı ni gönderirler mi birde ben 32 gb lığını istesem servisten cüzi bir farkla verirler mi

Cihazınızı yenileyebilirler ama farkı verip 32gb almanızı hiç sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theicestorm

Beyler temmuz gibi iphone se almayı düşünüyorum aklımda tek bir sorun var. Malum 5sle aynı ekran boyutu ve çözünürlük olacak sizlerin arasında dizi izleyenler var mı telefondan ? Sınıfta , otobüste vs tatmin eder mi ?

5s 4.5", SE ise 4" boyutunda. Yani 5s'ten daha küçük. Bir şey izlemek için ideal bir telefon değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Arkadaşlar 5S 64 aldim 2 - 3 gün önce ama bu safaride yeni sekme açtığımda direk o sekme açılmasın mevcut sekme açık kalsin o şekilde nasil ayarlarim bunu ?

Ayarlar/Safari(aşağılarda olacak) Genel başlıklı ayar bölümünde "Bağlantıyı Aç" Yeni Sekmede kısmını Arkaplanda olarak değiştirin.
  • 
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.