Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (868. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bir hata yaptım,forumdan birkaç kişinin yorumuna bakarak güzelim İos 8.4.1 den 9.3 e geçtim.
    Bu telefon bu sürümle bitmiştir benim gözümde.8.4.1 de yağ gibi akan cihaz uygulamaları hantal hantal açıyor,
    klavyesi geç geliyor,sık sık anlık takılmalar yaşıyor.Bu telefonu 9 sürümünde iken alanlara pek itibar etmeyin arkadaşlar,
    8 sürümüyle alakası yok cihazın köpekler gibi pişmanım güncellediğime.
    YENİ ALACAK ARKADAŞLAR BU CİHAZIN İPİ DÜN SE ÇIKMASIYLA ÇEKİLDİ.KESİNLİKLE ALMANIZI TAVSİYE ETMİYORUM.
    İos 10 la insanı çıldırtacak hale geleceğine eminim.
  • Söylediklerinin hic birisi yasanmiyor bende tekrar kurulum yapmayi denediniz mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PomPom -- 22 Mart 2016; 23:15:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt taraftan üste doğru çekince açılan görev merkezi ya da ismi artık her neyse 9.2.1 de takıla takıla çıkıyordu 9.3 de yağ gibi olmuş. Ve bence telefon 9.2 ye göre bir miktar hızlanmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

Bugün bir hata yaptım,forumdan birkaç kişinin yorumuna bakarak güzelim İos 8.4.1 den 9.3 e geçtim.
    Bu telefon bu sürümle bitmiştir benim gözümde.8.4.1 de yağ gibi akan cihaz uygulamaları hantal hantal açıyor,
    klavyesi geç geliyor,sık sık anlık takılmalar yaşıyor.Bu telefonu 9 sürümünde iken alanlara pek itibar etmeyin arkadaşlar,
    8 sürümüyle alakası yok cihazın köpekler gibi pişmanım güncellediğime.
    YENİ ALACAK ARKADAŞLAR BU CİHAZIN İPİ DÜN SE ÇIKMASIYLA ÇEKİLDİ.KESİNLİKLE ALMANIZI TAVSİYE ETMİYORUM.
    İos 10 la insanı çıldırtacak hale geleceğine eminim.

Yanlış yapmışsınız 8.4.1 de kalacaktiniz, ben hâlâ 8.4.1 kullanıyorum 9 kullanan arkadaşları gördüğüm icin kesinlikle guncellememeye karar verdim 6 plus bile kasılıyordu. Forumda 9 kullanıp memnun olan arkadaslar 8 ile hic kullanmamışlar bu iPhone u.

• güncelleme içln pc filan gereklimi yoksa bas keni kendine güncelleremi

• PomPom kullanıcısına yanıt
    Restore eder ipsw dosyasını kurdum hocam,bazen uygulamaların olduğu klasöre girerken bile hafif takılıyor frame düşüşleri her yerde var.
    İos 8 in performansından sonra can sıkıcı bunlar.
  • Arkadaşlar 2 tane 5s kullanıyorum. Biri özel hattım. Diğeri şirket hattım.
    Özel olanın şarjı tam 5 gün gidiyor. ( sadece banka şifreleri, migros programı, nadirde bankalar arar) onun dışında kullanım yok.
    Şirket hattı ise bu tabii bayağı yoğun sabah evden %100 ile çıkınca sabah 8 gibi. Akşam 19-20 gibi yüzde 3,4 kalıyor tekrar şarja takıyorum. Gün içi whatsup, Migros, forumda dolaşma , maillere bakma, bankalara girme, ve gün içinde arayan ve aradığım bir sürü kişi.
    Bence bana rahatlıkla yetiyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Ekleme: yanlız şunu belirtiyim işten eve gelirken otobüste mobilveri ile kullanıyorum (hücresel veri)
    Cihazın anasını ağlatıyor ya. Buna bir çözüm bulamadılar şarj su gibi gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 23 Mart 2016; 1:09:38 >

• Merhaba
    Eşimin Iphone 5S sim kartını 3G den 4,5G ye değiştireceğiz. Sim kartta yer alan telefon numaralarının kaybolmaması için aşağıdaki işlem yeterli oluyormu?

1.iPhone un ana menüden Ayarlar/Mail,Kişiler,Takvim sekmesine giriniz.
    2.Bu sekmede bulunan “Sim’deki Kişileri Aktar” butonuna basınız.
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Çocuk mezarı gibi o nasıl kılıf ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

Çocuk mezarı gibi o nasıl kılıf ya.

Taş gibi taş
    Geçen metro markette hassas tartı vardı orda tarttım 300 gr geldi tanesi

• quote:

Orijinalden alıntı: byhedo1905

güncelleme içln pc filan gereklimi yoksa bas keni kendine güncelleremi

Kardes cihazi aldigima cok memnunum. Kafanda soru isareti kalmasin, gonul rahatligiyla alabilirsin.
    iPhone SE çikacagini biliyordum fakat kontratli fiyati 5s e gore cok daha pahali olacagi icin bu cihazi aldim. Pisman değilim

• Ağustos 2015 den bu yana uzay grisi 5s kullanıyorum.Telefonun Apple ın sitesindeki satışları bitmiş durumda ancak fiyatının yeni yeni aşağıları düşmesi sebebiyle mutlaka almak isteyenler ve kararsız kalanlar olacaktır.Yardımcı olmak adına şarj konusunda normal kullanımda telefon 1 günü rahat çıkarıyor ancak sürekli oyun oynayıp internette fazla zaman harcıyorsanız size yetersiz gelecektir.İlk aldıgım zaman sürüm 8.3 dü sonradan 8.4 e güncelledim ve fazlasıyla iyiydi daha sonra bir yanlışlıkla 9.1 e geçmiş bulundum.Şuanda da 9.2 de tabiki 8.3 deki akıcılık yok ama hala stabil bir şekilde çalışıyor yani şu an bu cihazı alırsanız bu sürümle en az 2 yıl daha kullanılabileceğini düşünüyorum.Şuan bu cihazı sıfır olarak almak isteyenler 1400 lira gibi bir para ödeceyecek.Bence şuan 5s e bu parayı vermektense 1999 tl ye 5SE almak daha mantıklı olur.Donanım olarak 6S ile aynı ve kasasının 5s le aynı olması büyük ekran sevmeyenler için çok güzel bir ekstra olmuş.Ama tabiki 900-1000 liraya ikinci el temiz bir 5s almak da gayet mantıklı yani pişman olmazsınız.Umarım faydalı olmuştur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kudret52 -- 23 Mart 2016; 21:02:51 >

• iPhone SE'nin boyutunun aynı kalması güzel oldu. Yeni kılıf modelleri çıkacaktır..
  • arkadaslar cumartesı alacagım tam aklımda bi sorun yoktu bir arkadas 2 yıl gider dedide ben 3 yıl 9.1 den guncellemeyecegım

• Asus zenfone 6 kullanıyorum. 5S e geçmekte zorluk yaşarmıyım ben ya ? malum 6 inç lik telefon 2 senedir elimde. şimdi 4inç e düşürünce bi noluyoz lan dedirtir heralde.
  • Beyler 9.3 de durumlar nedir ? 8.3 kullanıyorum geçilir mi sizce ?

• Flowles kullanıcısına yanıt
    Yapma öyle bi hata :) keşke 8.3 e geri dönme şansımız olsa...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: to1ga

Asus zenfone 6 kullanıyorum. 5S e geçmekte zorluk yaşarmıyım ben ya ? malum 6 inç lik telefon 2 senedir elimde. şimdi 4inç e düşürünce bi noluyoz lan dedirtir heralde.

Zorluk yasarsınız 4 inç cok küçük gelecektir gerek yok, en azından 4.7 inc olsun 6 alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flowles

Beyler 9.3 de durumlar nedir ? 8.3 kullanıyorum geçilir mi sizce ?

Aman aman geçmeyin kalın 8 de. Ne zaman ki Kullandığınız uygulamalar iOS 9 veya 10 ister o zaman guncellersiniz.

• 
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.