Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: iDoctor Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 iOS )
22.512
Cevap
232
Favori
760.977
Tıklama
Giriş
    1423 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yunukoly01

5SE çıktıktan sonra 5S in fiyatı düşücek diyorlar ne zaman çıkıcak acaba 5SE ?

5S in fiyatı aşağı yukarı kaç olur sizce

Bence apple store fiyatı üzerinden düşer. %50 düşüş olcak gibi bişey deniyodu galiba. O zaman 2000 liralık 5s 1000 liraya satılır apple da. Bence 5se çıkçak diye fiyatları düşürmüyolar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Pil ömrüm ekran 6 saati görüyordu
    Sabah doldurup çıkardım kullanmamama rağmen bekleme ve kullanım sürem aynıydı şarj da olduğundan daha hızılı bitmişti şimdi düzeliyor gibi bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir bu olan şeyin sebebi ne olabilir

|
    |

Yapma allah aşkına ya nerenden uyduruyorsun ? Mecnun Çınar nickli arkadaşa bayağı yardımcı oldum özelden görgüsüz dedim mi ? Hayır fikrime karşı çıkıyorsun da iftira atma bari .Çocuk dediğin 17 yaşında Adam mı ? Ne yaşıyorsun sen ? Ayrıca Zaman'ında 2500 lira verip almışım telefonu görgüsüz ben mi oluyorum o kadar para vermişim ölü fiyatına satmak mı mantıklı sence

|
    |
    bunicktamyirmidörtharfli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Revolution

Ekran için parlak jelatin önerebilir misiniz? Şuanda mat jelatin var ekran buğulu gibi çok kötü duruyor.

Jelatin hala kullanılıyor mu? Kırılmaz cam tavsiye ederim, hem görüntü daha güzel oluyor, hem mat jelatin gibi piksel saymazsınız, hem de ekranı bir nebze de olsa korumuş olursunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

ASUS Z97 PRO Gamer | i7 4790K 4.6 Ghz | G-Skill Ripjaws 4x4 16 GB 1866 MHz DDR3 Quad Kit | Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition 4 GB - LG M2762D 27" FHD | Corsair Force GT SSD | Sandisk Extreme SSD | WD Caviar Black 1 TB | Cooler Master CM 693 MidT ATX | Seidon 120V CPU Liquid Cooler | High Power Astro Lite 750W | Logitech Z5500 THX - Creative X-FI Surround 5.1 Pro

Lenovo ThinkPad T430 ~ Intel 180 GB SSD

Cevizin kabuğunu kıramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...
  • Kıdemli Yarbay
    317 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Janti

quote:

Ekran için parlak jelatin önerebilir misiniz? Şuanda mat jelatin var ekran buğulu gibi çok kötü duruyor.

Jelatin hala kullanılıyor mu? Kırılmaz cam tavsiye ederim, hem görüntü daha güzel oluyor, hem mat jelatin gibi piksel saymazsınız, hem de ekranı bir nebze de olsa korumuş olursunuz.

Hocam önceden cam kullaniyordum bi değişiklik olsun dedim söktüm onu bunu taktım takmaz olaydım Ama kırılmaz camda da home butonu iyice çukurlaşıyor normal jelatinle dokunması daha güzel geldi bana tek sorunu mat olması şuanda.

• DH Yönetici
    7485 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Janti

quote:

Hocam önceden cam kullaniyordum bi değişiklik olsun dedim söktüm onu bunu taktım takmaz olaydım Ama kırılmaz camda da home butonu iyice çukurlaşıyor normal jelatinle dokunması daha güzel geldi bana tek sorunu mat olması şuanda.

Benim de çukur hoşuma gidiyor. parlak jelatinin de dezavantajları var ama ucuz bir şey tabii denemekte fayda var. Mata göre ekran çok daha kaliteli oluyor.

|
    |

ASUS Z97 PRO Gamer | i7 4790K 4.6 Ghz | G-Skill Ripjaws 4x4 16 GB 1866 MHz DDR3 Quad Kit | Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition 4 GB - LG M2762D 27" FHD | Corsair Force GT SSD | Sandisk Extreme SSD | WD Caviar Black 1 TB | Cooler Master CM 693 MidT ATX | Seidon 120V CPU Liquid Cooler | High Power Astro Lite 750W | Logitech Z5500 THX - Creative X-FI Surround 5.1 Pro

Lenovo ThinkPad T430 ~ Intel 180 GB SSD

Cevizin kabuğunu kıramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

• Çavuş
    99 Mesaj
    Arkadaşlar uzun süredir iphone 5s almayı düşünüyordum ve bu hafta alicaktim ama Apple ozel bir sürüm çıkaracak deniliyor iphone 5se olarak bu da diğer fiyatları etkiler mi yada iPhone 5s civarında bir fiyatla çıkar mi diye düşünüyorum sizce ne yapmali

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar ben de 5s almayı düşünüyorum turkcellden; sizce değer mi ? Şu anki cihaz 4s, 3 yıldır kullanıyorum ve artık cidden hantallaşmaya başladı gelen güncellemeler sebebiyle. Sizlerden -özellikle 4s/5s geçiş yapmış kullanıcılardan- yorumlarınızı bekliyorum.

Hocam g2 den sonra nasıl buldun 5s'i

|
    |
    ~Lion King~ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

Hocam g2 den sonra nasıl buldun 5s'i

Arayuzu gayet hızlı, geçişleri iyi ancak g2 nin ekranı ve ekran buyuklugu cok daha iyi. Bana cok kucuk geldi ilk seferde ama alıştım. Klavyesine yazmak zor mesela, özgür degilsin. Geçmesemde olurmuş ama yinede hızlı telefon. Pişman degilim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Rusqar60

Arkadaşlar uzun süredir iphone 5s almayı düşünüyordum ve bu hafta alicaktim ama Apple ozel bir sürüm çıkaracak deniliyor iphone 5se olarak bu da diğer fiyatları etkiler mi yada iPhone 5s civarında bir fiyatla çıkar mi diye düşünüyorum sizce ne yapmali

bence 5s fiyatları etkilenmez şuan 1400 tl ye satılıyor ve elde kalan stoklar eriyor hızla 5se en az 2000 den çıkar yeni model olması sebebiyle 5s her yönüyle daha makul bir cihaz ve en az 3 yıl çok rahat kullanılır...
    |
    |

Xiaomi Redmi Note 4X
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: darkwood0

Apple store orjinal batarya değişimi ne kadar acaba bilen var ? 5s için.

Ocak ayinda 275 TL odedim, garantisi Nisanda bitiyor cihazin
    Garanti bitiminden sonra ekran esnemesi için ne kadar ücret alıyorlar?

|
    |

garantisi varsa niye ücret alıyolar ki? Garanti bunun için değil mi zaten bende bunu anlamıyorum.Telefonu satar üzerine para koyup değiştiririm en mantıklısı ama şuan gayet memnunum.2,5 sene oldu şarjda atlamalar oluyor sadece.yoksa rahat rahat 4,5 saat ekran süresi görüyorum
    |
    |
    igidu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: darkwood0

garantisi varsa niye ücret alıyolar ki? Garanti bunun için değil mi zaten bende bunu anlamıyorum.Telefonu satar üzerine para koyup değiştiririm en mantıklısı ama şuan gayet memnunum.2,5 sene oldu şarjda atlamalar oluyor sadece.yoksa rahat rahat 4,5 saat ekran süresi görüyorum

Şarj yüzde 10 dayken falan kapandığı oluyor mu?

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay
  • Yarbay
    2082 Mesaj
    En iyi kullandığım ve iyi ki almışım desiğim telefon

|
    |

Orijinalden alıntı: zugabore

iPhone 6s reklam filminde Kurabiye Canavarı! http://www.teknofora.com/iphone-6s-reklam-filminde-kurabiye-canavari/

|
    |

Hayır olmuyor daha.25den 15e falan düşüyor ondan sonra normale dönüyor.Hatta 1 de sabaha kadar durdugunu bilirim kapanmadan :)
    |
    |
    -ComeWithMe- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Lastik Fiyatları
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.