Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (861. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • babasının çiftiliği ya o yüzden tepkili bu kadar amcası:)))
    sanane la adamın telefonunun imzasından kılıfından sazan? istediğini yazar sorar adam sendenmi izin alacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulalkan52

babasının çiftiliği ya o yüzden tepkili bu kadar amcası:)))
    sanane la adamın telefonunun imzasından kılıfından sazan? istediğini yazar sorar adam sendenmi izin alacak

hocam bişey demedim aldığım kılıfın resmini fiyatını paylaştım beğenip alan olur diye birde gümüş renk 5s için imza istedim ama arkadaş her mesajıma ters cevap yazıp durdu dayanamayıp cevap yazdım burası 5s konusu isteyen istediğini sorar yazar...birde 5s fiyatı düştüğü için bir çok kişi aldı alanlara da görgüsüz dedi daha çocuk yaşta sanırım ciddiye almamak gerek şahsen ben blok atıp geçtim gittim
  • merhaba, şeffaf silikon kılıf ihtiyacı olanlar pm atabilir. elimde sıfır iphone 5 ve 6 kılıfları var çok uygun fiyata gönderebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

5s ime yeni kılıf aldım belkin marka kılıf on numara oldu ve telefonu sağlam koruyor tavsiye ederim vatanbilgisayardan aldım 9,9 tl + 6,61 tl de de kargo ile 16 tl ye geldi...alacaklara tavsiye ederim çok şık duruyor ayrıca

https://store.donanimhaber.com/1c/68/75/1c687516df10c5a14791aaff0bc06aed.jpg
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Kardeşim kılıf sert mi yoksa yumuşak mı? Ben sert şeffaf kılıf arıyorum ama bulamıyorum şeffaflarım hepsi hamur gibi tam oturmuyor slim fit değil yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pil değiştiren oldu mu? Olduysa nereden hangi modeli aldı ve nerede değiştirtti? Değiştirdikten sonra sıkıntı oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: enesbaba7963

yav arkadaşım aldığından beri 10uncu kere söylemen 5s aldım 5sim var gümüş gri 5s kullanuyorum anladık artık sürekli söylemene gerek yok forum kurulalı 3.5 sene olmuş ne imzası neyin kafasını yaşıyorsun anlamadım ki forumdakilerin %90ı biliyor 5s kullandığını ben diyo muyum 5s goldum var diye yeter söyleme bıkkınlık verdi insana

• Arkadaşlar bir hafta kadar önce 6 yı abime verdim ondaki 5s i aldım. Bir sorun mudur bilmiyorum ben mi çok takıldım ama bazen ekranda pikselleri görebiliyorum sanki düşük çözünürlük gibi. Özellikle koyu renklerde dikkatimi çekiyor. Daha önce de 5s kullanmıştım 6 da aynı çözünürlük yoğunluğuna sahip ama onlarda böyle birşey gözüme çarpmamıştı. Bu bir sorun mudur?

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    bende yandex navigasyonu indirirken aynısı oldu. sildim. 1 hafta sonra filan denediğimde sorunsuzca indi yüklendi. bir süre sonra düzelir ve iner sanıyorum
  • İYF İ kullanıcısına yanıt
    Hocam kılıf sert öyle hamur olacak gibi değil 10 tl ye bedava diyebilirim bende vatanın internet sitesinde görür görmez aldım çok iyi koruyor memnunum

• 5s lerimi kılıflarımı seviyorum ama soldaki harika. Beyazını alıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

5s lerimi kılıflarımı seviyorum ama soldaki harika. Beyazını alıcam

Hocam biraz kaba gibi sanki rahatmı kullanımları?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MertTurken

quote:

Orijinalden alıntı: belo3

5s lerimi kılıflarımı seviyorum ama soldaki harika. Beyazını alıcam

Hocam biraz kaba gibi sanki rahatmı kullanımları?

Soldaki siyah olan harika bayıldım. Beyaz rengini alıcam 1 ayda geliyor ama olsun. Harika kap. 6 tane vidası var alyan anahtarı ile sıkıyorsun taş gibi taş

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Aliexpresstenmi alıyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertTurken

Aliexpresstenmi alıyorsunuz?

Evet linkini bulayım atayım

http://m.aliexpress.com/item/32407298461.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 14 Mart 2016; 21:21:14 >
  • Apple store orjinal batarya değişimi ne kadar acaba bilen var ? 5s için.
  • Arkadaşlar Spigen Slim Armor S ile sıkıntı çıkarmayacak ekran koruyucu temperli cam önerebilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler.
  • onasıl bi kılıfdır be nasıl kullanıyorsunuz o şekilde telefon u
  • SE de tanıtıldığına göre ülkemize satışa çıktığı an artık 5S in fiyatları düşecektir. En azından öyle umuyorum. Video aslında tanıtım değil telefon açılıp kullanılmamış dıştan bir inceleme olmuş sadece. Fakat A9 gibi canavar bir işlemciyle gelecek ve 5S le arasında baya performans farkı olur.

• Telefon 1500 e düştü ancak çok hızlı telefon. Şu telefonun i6s den kamera ekran ve 3d touch haricinde hic bir farki yok. Yag gibi. Iyiki almışım geçen hafta :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mephisto28

bende yandex navigasyonu indirirken aynısı oldu. sildim. 1 hafta sonra filan denediğimde sorunsuzca indi yüklendi. bir süre sonra düzelir ve iner sanıyorum

Garip bir sorun. Google play store da böyle bir şey yoktu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.