Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mrkablocu Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
22.514
Cevap
232
Favori
761.104
Tıklama
Giriş
    1609 Mesaj
    Arkadaslar bir cihaz var ekran catlak ama calisiyor. Satici garantili cihazim diyor. Ekran garantiye girmez ama ilerde atiyorum power tusu ve ya baska bi yeri bozuldu bu cihazi ekran catlak degismemis sekilde garantiye yollarsan yinede garantiye girer o arizalar yuzunden degisim yapilabilir diyor sizce mumkun mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    2 yıllık garantisi bitti teknosa garantisi 1 yıllık devam ediyor. Ekranda sanki nemden dolayı piksel bozukluğu var su vs kaçırma olayı olmadı. Servise götürsem 1-1 değişim yaparlar mı yoksa teknosa garantisi diye sadece ekranı vs mı değişir ?

|
    |

Orijinalden alıntı: gktgknk

Arkadaslar bir cihaz var ekran catlak ama calisiyor. Satici garantili cihazim diyor. Ekran garantiye girmez ama ilerde atiyorum power tusu ve ya baska bi yeri bozuldu bu cihazi ekran catlak degismemis sekilde garantiye yollarsan yinede garantiye girer o arizalar yuzunden degisim yapilabilir diyor sizce mumkun mu ?

Ekran kırılması garanti kapsamina asla girmez

Zaten ekran garantiye girmeyecegini biliyorum mevzu o deil. sahis diyorki ekranin catlak olmasi baska sorunlarin garantiden giderilmesine engel deil diyor. Atiyorum hoparlor bozuldu gonder garantiye hallolur diyor bu dogru mu

|
    |
    PomPom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kardeşim ilgin için çok sagol daha önceden hiç başıma degişim gelmedi ilk defa iphone aldım ondada fabrikasyon hata varmış
    Servis sorunlu cihazı alıp yerine yeni cihaz gönderiyormus yanlız benim cihazı da geri göndermişler müsteri secimlilik hakkını kullanabilir diye magazadaki adamlar doa raporu mu ne varmıs degisim yada iade için onu gönderecekmis servis zaten servis raporunda belirtilmis ama bunlar bekletiyorlar benim tahminim magazadan sıfır baska bir telefon vermeyecek servisten benim telefonu degiştittirecekler diye dününüyorum

|
    |
    batuqwert7878 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1718 Mesaj

Tüketici haklarına ver dicem ama iş uzat

|
    |
    Hasan64araz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biraz daha bekleyecegim olmadi tuketici haklarina verecegim telefonu alali neredeyse bir ay oldu daha cozecekler durumu aslinda hic ugrasmayacagim gununu bekleyecegim 30 gunoldumu vereceksin mahkemeye kafam rahat olur en azindan

|
    |
  • Yarbay
    2872 Mesaj

Guzel kardesim telefonun ekranının kırık olması servis Tarafından darbe aldığının ispatlı tespiti durumunda olacaktir bu yüzdende telefonda ne arıza yaparsa yapsın darbe yemiş Ondandır diyebilecekler bence o cihaz bir kumar ve büyük riskli bir kumar olur ben olsam almazdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gktgknk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Mediamarkt'tan GG üzerinden Iphone 5s Uzay Grisi 16 GB olan modeli 1 hafta önce aldım. 2 gün kadardır farkettim ses kapatma switchi çok zor aşağı yukarı iniyor. Nette aradım pek bulamadım aynı sorunu yaşayanı. Daha alalı 1 hafta olan bir cihazda böyle bir sorun normal midir? Daha önce yaşayan var mıdır? Bende bugün 14 günlük iade hakkımı kullanmayı başlattım GG üzerinden. Birde dün şarjım kırmızı renkte iken şarja taktım, 3g modunda kullanırken ve şarj yükleniyor simgesi ekranda belirdiği halde şarjım azalmaya başladı. Bende bunları görerekten iade etmeyi uygun buldum.

Orijinalden alıntı: nasilyapsam

Mediamarkt'tan GG üzerinden Iphone 5s Uzay Grisi 16 GB olan modeli 1 hafta önce aldım. 2 gün kadardır farkettim ses kapatma switchi çok zor aşağı yukarı iniyor. Nette aradım pek bulamadım aynı sorunu yaşayanı. Daha alalı 1 hafta olan bir cihazda böyle bir sorun normal midir? Daha önce yaşayan var mıdır? Bende bugün 14 günlük iade hakkımı kullanmayı başlattım GG üzerinden. Birde dün şarjım kırmızı renkte iken şarja taktım, 3g modunda kullanırken ve şarj yükleniyor simgesi ekranda belirdiği halde şarjım azalmaya başladı. Bende bunları görerekten iade etmeyi uygun buldum.

silver rengini kullanıyorum 3 hafta oldu alalı hocam silver rengini alın siyahlarda çok sorun çıkıyor deniyor şuan inanın sorunsuz bir şekilde kullanıyorum benim yeni 5s space gray alan arkadaşım takas edelim diyor bana ama asla etmem cihaz çok şık duruyor

Xiaomi Redmi Note 4X
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //

• Yüzbaşı
    617 Mesaj
    arkadaşlar belki daha önce sorulmuş olabilir. benim yapmak istediğim. Samsung xcover2 cihazım var. iphone 5s ' e geçicem.
    Komple rehber , sms, hatırlatma v.s. samsungtan iphone 5s'e nasıl aktarabilirim.

Hiçbir alakası yok birde heryerde 5s silver aldım deyip durma öğrendik artık abimde 5s silver var değişimden geldi benim 2 yıllık 5s gold cihazım daha hızlı bizzat kendim gördüm takas istedi kabul etmedim renk ayrımı yapma alakası yok renkle space Gray daha güzel bi kere silver en berbat renk
    |
    |
    bunicktamyirmidörtharfli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hem android hemde iosda calisan bir yedekleme programi ile yapilabilir rehberin olduguna eminimde sms ve digerlerine bir sey soyleyemem

|
    |

Cihaz kurulumunda androidden veri aktarma bölümü var hiç denemedim ama aktarıyordur herhalde

|
    |
    belo3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam sabahtan musteri hizmetlerinle knustm baya bi sinirliydim en sonunda mahkemeye gidecegim dedim siz her aradigimda benim soyledigim seylere cevap degil prosadur neyse oyle cevap veriyorsunuz dedim ne zaman arasam aybi sozler ayni cevaplar veriyorsujuz dedim isin aciliyetini bildiren mail atayim dedi 5 saat sonra is cozuldu biraz once baska cihaz olarak degisim yaptirdim biraz sert cikismak haklarimi bildigimi soyledigim de is degisti

|
    |
  • Çavuş
    79 Mesaj
    Arkadaşlar selam,

5S ekran değişimi yaptıran oldu mu Apple Store'da yakın zamanda? Siteden baktığımda iPhone 6 için 379 TL fiyat çıkarken, 5S için 448 TL gibi bir fiyat çıkıyor ekran değişimi için. Bana biraz saçma geldi. Net bir bilgisi olan var mıdır?

Teşekkürler şimdiden.

H.o kazasız belasız kullanma dileğiyle

|
    |
    Hasan64araz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sağol Hocam Allah razı olsun teşekkür ederim

|
    |
  • Yarbay
    2384 Mesaj
    Merhaba, samsung note2 den kalma 2.0 a lık şarj adaptörüyle iphone'u şarj etsem sorun olurmu? Kendi adaptörü sanki çok uzun sürüyor gibi. Varmı deneyen tecrübesi olan bir arkadaş.

|
    |
    Bugün Turkcellde baktım peşin 1450 lira; 24 ay aylık 75ten 1800 lira dedi, ne dersiniz alayım mı? (16gb siyah)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tvsinema -- 7 Mart 2016; 22:29:22 >
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,488
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.