Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (857. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 855856857858859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aga imkanı olan 6 almalı bence ama param yetmiyor diyorsan 5s ideal aman aman bi tel değil bence eskidendi o imkanın varsa 6 almalısın bence batarya için de 6 plus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf merakımdan şöyle bir kılıf aldım

http://www.ebay.com/itm/111821545067
  • aliexpress ten aldım

• Aliexpressden alınca bir sıkıntı oluyor mu

• Arkadaşlar bir telefoncuya kırılmaz cam ekran koruyucu taktırdım fakat altında hep toz parçacıkları kalmış yeni farkettim baloncuk yok toz parçacıkları gözüküyor beyaz arkaplanlarda sadece şimdi sorum acaba bu tozlar ekranı çizer mi değiştirmeli miyim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://urun.n11.com/batarya/apple-iphone-5s-batarya-orjinal-tamir-seti-P86590146
    bu batarya nasıldır ?
    orjinal batarya satılıyor mu piyasada ? sadece apple store da mı taktırabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuqwert7878

benim dediğimi diyin kutu ve faturası eksiksşz götürün incelesinler sorun falanda demenize gerek yok hepsinde bu var nerdeyse boyle boyle iade etmek istiyorum diyin ordakiler edemezsiniz fln der ısrar edin .

Peki cayma hakkı nedir?
    6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince, alıcıların teslimat tarihinde itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak herhangi bir sebep göstermeden ve “kargo ücreti ödemeden” ürünleri iade etme hakları vardır. Diğer bir deyişle cayma hakkı kapsamında ürün iadelerinde iade kargo ücreti satıcılara aittir. Kanunu her kurumun uygulaması gerekmektedir.
    Alıcılar, ürünleri kişisel sebeplerle iade etseler dahi alıcıların kargo ücreti ödemeden ürünleri iade etme hakkı vardır.

Alıcının cayma hakkını kullanabilmesi için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde ürünü iade etmek istediğini satıcıya bildirmesi gerekmektedir. Satıcı, alıcının talebini aldıktan sonra en geç 10 (on) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedeli ve iade kargo ücretini alıcıya hiçbir masraf yükletmeksizin ödemekle yükümlüdür.

Hocam telefonu telefonu götürdüm iade almadılar ayın 28 inde ofis servise gönderdiler 3 gün sonra cihaz geri geldi servisten servis raporunda kullanıcının belirtmis oldugu sorunlar görülmüştür cihaz degişimi diye servis raporu tutmuşlar magazadaki müşteri temsilcisi ben raporu sisteme girecegim dedi sistem izin vermedikce size cihaz veremem diyor sistem ya ürün degisimi yada hediye ceki gibi birsey mi ne verecekmiş ayar oldum iyice bu işe birde magazada iphone 5s bitmis hepsi satılmış gelecek diyorlar kac gundur gelmedi gitti bu adamlar servise giden cihazları sıfırlayıp bana vermesinler ?
    Bu degisim purasedürü nasıl isliyor biliyormusun yada bilen arkadaş varmı ?
    Ofis servisten gelen servis raporu cihaz degisimi icin gecerli degilmis vatan bilgisayar ofis servisle iletisime gecip oyle cihaz degisim ve para iadesi olacakmis adamların keyfinin cikmasını bekliyorum vatan bilgisayardan cihaz alacak arkadaşlar dikkat etsinler ben daha bu maazadan alış veris etmem

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    Yo hiç yaşamıyorum merak ettim sadece ne yapıyor diye 😜
    Ara sira atlamalar oluyor ama telefonda takilma

• Hasan64araz kullanıcısına yanıt
    kardeşim hediye çekini al netten sipariş et başka mağazadan normalde olmaz ama anlamadım
  • 5S için batarya alıp değiştiren var mı? Nereden aldıklarını fiyat vs. yazabilirlerse sevinirim. %30-35 lerde kapanmaya başladı iyice artık.
  • 750 liraya 5s alinir mi

• gktgknk G kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sorunu yoksa alinabilir

• Soruyu yanlis sordum satan var mi :)

• Arkadaslar bir cihaz var ekran catlak ama calisiyor. Satici garantili cihazim diyor. Ekran garantiye girmez ama ilerde atiyorum power tusu ve ya baska bi yeri bozuldu bu cihazi ekran catlak degismemis sekilde garantiye yollarsan yinede garantiye girer o arizalar yuzunden degisim yapilabilir diyor sizce mumkun mu ?

• 2 yıllık garantisi bitti teknosa garantisi 1 yıllık devam ediyor. Ekranda sanki nemden dolayı piksel bozukluğu var su vs kaçırma olayı olmadı. Servise götürsem 1-1 değişim yaparlar mı yoksa teknosa garantisi diye sadece ekranı vs mı değişir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gktgknk

Arkadaslar bir cihaz var ekran catlak ama calisiyor. Satici garantili cihazim diyor. Ekran garantiye girmez ama ilerde atiyorum power tusu ve ya baska bi yeri bozuldu bu cihazi ekran catlak degismemis sekilde garantiye yollarsan yinede garantiye girer o arizalar yuzunden degisim yapilabilir diyor sizce mumkun mu ?

Ekran kırılması garanti kapsamina asla girmez

• PomPom kullanıcısına yanıt
    Zaten ekran garantiye girmeyecegini biliyorum mevzu o deil. sahis diyorki ekranin catlak olmasi baska sorunlarin garantiden giderilmesine engel deil diyor. Atiyorum hoparlor bozuldu gonder garantiye hallolur diyor bu dogru mu

• batuqwert7878 B kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ilgin için çok sagol daha önceden hiç başıma degişim gelmedi ilk defa iphone aldım ondada fabrikasyon hata varmış
    Servis sorunlu cihazı alıp yerine yeni cihaz gönderiyormus yanlız benim cihazı da geri göndermişler müsteri secimlilik hakkını kullanabilir diye magazadaki adamlar doa raporu mu ne varmıs degisim yada iade için onu gönderecekmis servis zaten servis raporunda belirtilmis ama bunlar bekletiyorlar benim tahminim magazadan sıfır baska bir telefon vermeyecek servisten benim telefonu degiştittirecekler diye dününüyorum

• Hasan64araz kullanıcısına yanıt
    Tüketici haklarına ver dicem ama iş uzat

• batuqwert7878 B kullanıcısına yanıt
    Biraz daha bekleyecegim olmadi tuketici haklarina verecegim telefonu alali neredeyse bir ay oldu daha cozecekler durumu aslinda hic ugrasmayacagim gununu bekleyecegim 30 gunoldumu vereceksin mahkemeye kafam rahat olur en azindan

• 
Sayfa: önceki 855856857858859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.