Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.508
Cevap
232
Favori
760.221
Tıklama
Giriş
    2378 Mesaj
    Bu telefon için hafızadaki video ve resimleri PC ye taşımak icin flash bellek almak istiyorum varmi tavsiye edeceğiniz bir model? Çok fazla hafızaya gerek yok 16gb olsa yeterli benim için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Yeni safak 5s in fiyatinin %50 ye yakin dusecegiyle ilgili haber yapmis. Dogruluk payi var midir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadas telefon cok seri ve zarif fakat bu sarj olayi canimi sikmaya basladi. Gece 2 de tam dolu sarjdan cikardigim telefon 4 saatlik kullanim sonucunda su an %36 da. 2 hafta olmadi alali mediamarkt dan almistim. Ciddi ciddi iade etmeyi dusunur oldum. iade alirlar mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: grimfandango83

Hiçbir uygulamanın o derece şarj harcamaması lazım. Bataryada bir problem var gibi görünüyor ama umarım ben yanılıyorumdur, ben de merak ettim sebebini şimdi..

Bu arada cihazı almayı düşünenler için, mefiamarktta 1399 tl olmuş bu gece indirimiylr şu an.. Getçi 1 aya kadar SE modeli çıkacak diye söylentiler var. O model çıkınca 5s in fiyatı iyice düşer deniyor ama bilemiyorum.

Gece yine kullanım yaptı kendi kendine ve %40 lardan sabah 5 gibi %20 lere düştü. 7-8 gibi de kapanmış. Ama benim kullandığım süre kötü değil gibi sanki. Bu arada gece yatarken WiFi ve konumu kapadım, açık hiçbir şey yoktu. Sanırım telefonda problem var, çünkü değiştirdiğim pili zaten bu sorundan dolayı değiştirdim. Ekran görüntüleri;

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janti -- 29 Şubat 2016; 10:26:57 >
    |
    |

ASUS Z97 PRO Gamer | i7 4790K 4.6 Ghz | G-Skill Ripjaws 4x4 16 GB 1866 MHz DDR3 Quad Kit | Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition 4 GB - LG M2762D 27" FHD | Corsair Force GT SSD | Sandisk Extreme SSD | WD Caviar Black 1 TB | Cooler Master CM 693 MidT ATX | Seidon 120V CPU Liquid Cooler | High Power Astro Lite 750W | Logitech Z5500 THX - Creative X-FI Surround 5.1 Pro

Lenovo ThinkPad T430 ~ Intel 180 GB SSD

Cevizin kabuğunu kıramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

• DH Yönetici
    7485 Mesaj
    Bir de şöyle bir şey var, şimdi fark ettim; ben yeni kurulumu saat 16:00 gibi yaptım telefona. Gece 00:22 de baktığımda maksimum 8 buçuk saat falan olması gerek kullanım ve beklemenin. Orada 14 saat gözüküyor

Anlaşılan 6S e geçme vakti gelmiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ASUS Z97 PRO Gamer | i7 4790K 4.6 Ghz | G-Skill Ripjaws 4x4 16 GB 1866 MHz DDR3 Quad Kit | Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition 4 GB - LG M2762D 27" FHD | Corsair Force GT SSD | Sandisk Extreme SSD | WD Caviar Black 1 TB | Cooler Master CM 693 MidT ATX | Seidon 120V CPU Liquid Cooler | High Power Astro Lite 750W | Logitech Z5500 THX - Creative X-FI Surround 5.1 Pro

Lenovo ThinkPad T430 ~ Intel 180 GB SSD

Cevizin kabuğunu kıramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...
  • Yüzbaşı
    630 Mesaj
    Arkadaşlar benim 5s deli gibi internet yiyor bunun sebebi nedirki

Orijinalden alıntı: Cook_Candidate

Safari kullanıyorsanız diğer tarayıcılara göre kat ve kat fazla sömürür internetinizi(Ama safarinin yerini hiçbir Tarayıcı tutmaz). Hücresel kullanımına bakıp tespit edebilirsiniz, bir de apple store u Kapatın Hücresel kısmından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rdmsy -- 29 Şubat 2016; 12:21:10 >

Orijinalden alıntı: Rdmsy

quote:

Safari kullanıyorsanız diğer tarayıcılara göre kat ve kat fazla sömürür internetinizi(Ama safarinin yerini hiçbir Tarayıcı tutmaz). Hücresel kullanımına bakıp tespit edebilirsiniz, bir de apple store u Kapatın Hücresel kısmından.

Safariyi silemezmiyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Icloud otomatik yedeklemeniz açıksa, yeni bir fotoğraf, video, v.s. çektiğinizde otomatik olarak icloud sunucusuna gönderip yedeklediği için çok harcıyo olabilir. Bi de arka planda haritayı açık bırakmayın, kullandıktan sonra kapatın, yoksa siz hareket ettikçe arka planda harita yeni yerleri yüklemeye devam edip hızlıca tüketebilir interneti.

Şahsen ben icloudu hiç kullanmadığım için ayarlar/icloud dan yedeklemeyi kapatıyorum Hatta iphone umu bul dışında hepsi kapalı bende.. 3GB kota da sürekli internet kullanmama rağmen(whatsapp,facebook,twitter,instagram,safari,harita,v.s.) rahat yetiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grimfandango83 -- 29 Şubat 2016; 13:51:52 >

Orijinalden alıntı: grimfandango83

quote:

Icloud otomatik yedeklemeniz açıksa, yeni bir fotoğraf, video, v.s. çektiğinizde otomatik olarak icloud sunucusuna gönderip yedeklediği için çok harcıyo olabilir. Bi de arka planda haritayı açık bırakmayın, kullandıktan sonra kapatın, yoksa siz hareket ettikçe arka planda harita yeni yerleri yüklemeye devam edip hızlıca tüketebilir interneti.

Şahsen ben icloudu hiç kullanmadığım için ayarlar/icloud dan yedeklemeyi kapatıyorum Hatta iphone umu bul dışında hepsi kapalı bende.. 3GB kota da sürekli internet kullanmama rağmen(whatsapp,facebook,twitter,instagram,safari,harita,v.s.) rahat yetiyor..

Hocam icloudu hücresel veri icin kapattim sadece wifi uzerinden ayarladim

|
    |

• Yarbay
    3201 Mesaj
    http://imgur.com/a/Qakth
    Nasıl değerler

Gözükmüyo ki

|
    |
    S A M C R O kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Bu telefon için hafızadaki video ve resimleri PC ye taşımak icin flash bellek almak istiyorum varmi tavsiye edeceğiniz bir model? Çok fazla hafızaya gerek yok 16gb olsa yeterli benim için

Yardımcı olabilecek kimse yokmu arkadaşlar?

|
    |
    Tam iphone 5s almaya karar kılmıştım. Ama İphone SE haberleri beni tereddüt ettirdi. Acaba biraz bekleyip onu mu alsam ?
    |
    |

|
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: techill

telefon elimden düştü, ekran var ama dokunmatik hiç bir şekilde çalışmıyor, ayrıca dikey kırmızı çizgiler belirdi. litvanyadayım şuan, götürdüm bir elemana, baktı, ekran değşimi şart diyor. fakat telefon normal çalışıyor, whatsapp mesajları bile geliyor, kurtarma usulü güncellme yaptım, bu sefer de pin kodu giremediğimiz için bilgileri olsun yedekleyemedik. ekran değişimi olmadan bir çözümü var mıdır ? telefon şuan sürüm yükledikten sonraki hello, hola yazısında, dokunmatik tamamen iptal, diğer bütün tuşlar sağlam çalışıyor. daha önce başına böyle bir şey gelmiş olan var mıdır acaba ? varsa ekran değişimi mi yaptı yoksa bir iki hamle ile düzeldi mi acaba ?

yukarıdaki sorundan bahsetmiştim ama bir cevap gelmedi. Dün döndük yurda. Bugün beşiktaştaki kvk bayisine gittim, aynı zamanda apple yetkili servisi. Garanti kapsamında onarım yapacaklar. Değişim mi veya onarım mı bilemiyorum henüz. telefon elime geçince onu da yazarım. garanti süresi bitimine 44 gün kalmış. garantisi devam eden iphone sahipleri boşuna zorlu centerda sıra beklemesin. Ben telefonu vodafone'dan hattımın üzerine almıştım. Ne bir fatura ne bir başka belge ibraz etmeden, telefonu bugün teslim ettim, maksimum 3 dakika bekledim sıra için. beşiktaş barbaros caddesi üzerinde KVK bayisi. Telefon elime geçince değişim mi, onarım mı onu da ekleyeceğim. Bilginize

• Uzaklaştırılmış 16 gün cezanın, 15 gün 3 saat 45 dakika kadarı kaldı.
    Aga son günlerde 70-80lerde şarja takıyorum batarya takılması mevcut birden 5-10 düşüyor tavsiyeniz nedir kapanana kadar kullanıp beklesem düzelir mi

|
    |
    quote:

quote:

telefon elimden düştü, ekran var ama dokunmatik hiç bir şekilde çalışmıyor, ayrıca dikey kırmızı çizgiler belirdi. litvanyadayım şuan, götürdüm bir elemana, baktı, ekran değşimi şart diyor. fakat telefon normal çalışıyor, whatsapp mesajları bile geliyor, kurtarma usulü güncellme yaptım, bu sefer de pin kodu giremediğimiz için bilgileri olsun yedekleyemedik. ekran değişimi olmadan bir çözümü var mıdır ? telefon şuan sürüm yükledikten sonraki hello, hola yazısında, dokunmatik tamamen iptal, diğer bütün tuşlar sağlam çalışıyor. daha önce başına böyle bir şey gelmiş olan var mıdır acaba ? varsa ekran değişimi mi yaptı yoksa bir iki hamle ile düzeldi mi acaba ?

yukarıdaki sorundan bahsetmiştim ama bir cevap gelmedi. Dün döndük yurda. Bugün beşiktaştaki kvk bayisine gittim, aynı zamanda apple yetkili servisi. Garanti kapsamında onarım yapacaklar. Değişim mi veya onarım mı bilemiyorum henüz. telefon elime geçince onu da yazarım. garanti süresi bitimine 44 gün kalmış. garantisi devam eden iphone sahipleri boşuna zorlu centerda sıra beklemesin. Ben telefonu vodafone'dan hattımın üzerine almıştım. Ne bir fatura ne bir başka belge ibraz etmeden, telefonu bugün teslim ettim, maksimum 3 dakika bekledim sıra için. beşiktaş barbaros caddesi üzerinde KVK bayisi. Telefon elime geçince değişim mi, onarım mı onu da ekleyeceğim. Bilginize

Yeni cihaz verdiler beyler :) ucretsiz olarak :)

HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
haberler
Lastik Fiyatları
son dakika
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.