Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: egecano, receep 32 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
22.515
Cevap
232
Favori
761.201
Tıklama
Giriş
    2613 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: enesbaba7963

Kestirmeniz gerekiyor telefon gece boyu şarjda kalsın hattı kestirince takıp kullanırsınız takıldığınız yer olursa yardımcı oluruz

Öyle yapcam hocam yarın kestireyim kurarım telefonu,yine yazarım konuya icloud vs falan var hiç bilmiyorum :) teşekkürler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ne demek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mecnun Çınar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    şuan ios 7 kullanıyorum
    sizce son ios 9 sürümüne telefonu güncellemelimiyim? kasma vs başlar mı? kullananlar yorum yaparsa sevinirim.
    Arkadaşlar bir arkadaşım yurtdışında 3 aylık bir 16 gb iphone 6 alacak benim için 1100 TL, çiziksiz 0 gibi telefon, pasaportum yok 138 TL kayıt ücreti + 130 TL civarı kayıt hakkı satın alırsam 1350 TL gibi bir rakama denk gelecek, alsammı bilemedim, şuan t50 kullanıyorum çok telefon ihtiyacım yok ancak eğer fiyat olarak baya uyguna gelir derseniz alacağım, ne derseniz değerlendirmelimiyim? Piyasasını çok takip etmiyorum.

|
    |

Benim arkadaş da 5s vardi ekranda kücük birşey vardi arkadaslar ekran kitliyor geri falan dönüyordu. O nasıl açılıyor yoksa biz mi indiriyoruz

Birde mesela hangi programlari falan sileyim?
    Ios 9.2.1 e döneyim mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mecnun Çınar -- 27 Şubat 2016; 2:03:44 >
    Arkadaşlar merhaba. 3 gün önce 5s aldım, telefonumdan memnunum ancak bir sorunla karşılaşıyorum. Whatsapp bildirimi geldiğinde sola kaydırıp cevapla diyorum o an cevaplamayıp mesajın üstüne tıkladığımda yani sohbet penceresini açmak istediğimde klavye buga giriyor. Kilit ekranındaki cevapla kısmındaki siyah klavye kaybolmuyor. Sabit kalıyor, ekranı kilitleyip açsam da gitmiyor. Sadece siriyi açınca gidiyor. Bu sorunu yaşayan oldu mu daha önce? Aynı yerden aynı gün arkadaşım da 5s aldı onda da aynı sorun var. 9.2.1 yüklü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Imsherlocked -- 27 Şubat 2016; 2:46:03 >

quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun Çınar

Dayanamadim hatti kestim kurulum yaptım tavsiye bekliyorum

Benim arkadaş da 5s vardi ekranda kücük birşey vardi arkadaslar ekran kitliyor geri falan dönüyordu. O nasıl açılıyor yoksa biz mi indiriyoruz

Birde mesela hangi programlari falan sileyim?
    Ios 9.2.1 e döneyim mi

Ayarlar - Genel - Erişilebilirlik - AssistiveTouch

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1288 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Imsherlocked

Arkadaşlar merhaba. 3 gün önce 5s aldım, telefonumdan memnunum ancak bir sorunla karşılaşıyorum. Whatsapp bildirimi geldiğinde sola kaydırıp cevapla diyorum o an cevaplamayıp mesajın üstüne tıkladığımda yani sohbet penceresini açmak istediğimde klavye buga giriyor. Kilit ekranındaki cevapla kısmındaki siyah klavye kaybolmuyor. Sabit kalıyor, ekranı kilitleyip açsam da gitmiyor. Sadece siriyi açınca gidiyor. Bu sorunu yaşayan oldu mu daha önce? Aynı yerden aynı gün arkadaşım da 5s aldı onda da aynı sorun var. 9.2.1 yüklü.

Bende de bazen konuşma penceresi açıkken klavye sabit kalıyor, pencereyi kapatıp açmadığım sürece orda kalmaya devam ediyor. Whatsapp ile ilgili bir problemdir muhtemelen.

• Binbaşı
    1288 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: blacksnake03

şuan ios 7 kullanıyorum
    sizce son ios 9 sürümüne telefonu güncellemelimiyim? kasma vs başlar mı? kullananlar yorum yaparsa sevinirim.

5S ios 9'u stabil olarak çalıştırıyor. Bana kalırsa 10 gelmeden önce 9'a yükseltip artık o şekilde bırakmanız. ios 7 uygulama desteği konusunda sıkıntı çıkarmaya başlar artık ufaktan.

|
    |
  • Yarbay
    2613 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: enesbaba7963

Kestirmeniz gerekiyor telefon gece boyu şarjda kalsın hattı kestirince takıp kullanırsınız takıldığınız yer olursa yardımcı oluruz

Hocam teli kurdum neler yapayım ayarlayayım?
    Silmem gerekene uygulama va varmi

|
    |

Orijinalden alıntı: srvngrc

Cihaza sürekli ios 9.2.1'e yükseltin diye uyarı geliyor. Yükseltmek istemiyorum bu uyarıyı kapatmanın bi yolu var mı? Yanlışlıkla yükle ya da gece yükle seçeneklerine dokunacağım bi gün.

Aynı dert bendede var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Cihaza sürekli ios 9.2.1'e yükseltin diye uyarı geliyor. Yükseltmek istemiyorum bu uyarıyı kapatmanın bi yolu var mı? Yanlışlıkla yükle ya da gece yükle seçeneklerine dokunacağım bi gün.

hocam neden yükseltmiyorsunuz ? ben 5c kullanırken 9.2.1 i yüklemiştim 15 gün önce 5s aldım 9.2.1 i yükledim kullanıyorum en stabil sürümlerden birisi...yakında 9.3 gelecek zaten hem 9.2.1 de pil performansı biraz daha iyi gibi 5c de farketmiştim 5s daha çok yeni olduğu için pili zaten iyi :)

Xiaomi Redmi Note 4X
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
  • Yüzbaşı
    507 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

hocam neden yükseltmiyorsunuz ? ben 5c kullanırken 9.2.1 i yüklemiştim 15 gün önce 5s aldım 9.2.1 i yükledim kullanıyorum en stabil sürümlerden birisi...yakında 9.3 gelecek zaten hem 9.2.1 de pil performansı biraz daha iyi gibi 5c de farketmiştim 5s daha çok yeni olduğu için pili zaten iyi :)

Oluyorsa 8.3 veya 8.4 e düşürmek isterim. 4S imi 8.4 ten 6.1.3 e düşürmüştüm süper olmuştu. Apple da eski makinalarda eski sürümler daha iyi. Eski makinaya yeni sürüm azda olsa kasıyor yada oyunu çok geç açıyor.
    Yazmayı unutmuşum. Geçen sene aldığım iphone 6 bile 8.4 te. Güncellemedim. Stabilliği ve akıcılığından memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabaki -- 27 Şubat 2016; 12:25:07 >
    |
    |

• Yarbay
    2908 Mesaj
    Ne 6 nede 6s bu telefonun verdiği hissi vermiyor. 1 yıldır kullanıyorum bana misin demedi catir catir herseyi yapiyor. Tasarımındaki guzelligi herkes biliyor zaten

|
    |

iPhone 6'larda da oluyordu sanırım kronik bir sorun

|
    |
    Cook_Candidate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şarj uzun gitmesi icin vs

Dün açtım makınenin şarjı vardi bitirmeden takmadım şarja, bugun az bişe kalmisti taktım şimdi hata mi ettim

tamamdır bana da öyle geldi çok sağolun
    |
    |
    Nichole kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Mecnun Çınar

5s aldim kurdum yapmam gerekenler neler?
    Şarj uzun gitmesi icin vs

Dün açtım makınenin şarjı vardi bitirmeden takmadım şarja, bugun az bişe kalmisti taktım şimdi hata mi ettim

%100 olunca çek kullan hocam bişey olmaz hayırlı olsun :)

Xiaomi Redmi Note 4X
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
Blogio
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.