Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (849. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonuçta bir çeşit pil en iyiside olsa 2-3 yıl gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mümkün olduğunca batarya %1 e düşünce tam dolana kadar şarj edin %0 olduğunda bataryanın ömrünü azaltıyor

• grimfandango83 kullanıcısına yanıt
    hocam silikon kılıftan kaynaklıymış gidin başka sert kılıflardan alın sorun çözülecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suat6464

Arkadaşlar günlerdir şöyle birşey arıyorum bulamadım . sizin karşınıza çıkarsa söylerseniz sevinirim .

Bu mesaja eklenen görseller:

25 tl hocam bizim telefoncuda

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Bu tüm Apple ürünleri için mi geçerli olacak?

5s almadan önce her yeri gezdim apple store ve teknoloji marketler de fiyat farkı çok var bunu apple store çalışanına sorduğumda bana artık apple store dışında ürün satılmayacağını o yüzden oradaki ürünleri bitirdiklerini söyledi ben 1.450 tl ye aldım apple storede 2.000 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

quote:

Orijinalden alıntı: P1YADE

Ben daha yeni geçtim cihaza çok memnunum 16gb space gray

Kaça aldın hocam.
    Bizde 5s düşünüyoz, temiz 2. el bulamadık.
    Satan varsa 5S ini haberimiz olsun ELDEN ADANA da alıncak öncelik...

Hocam sıfır olarak aldım ben medi market den 1.450 tl ye pazar günü kampanyası ile 50 tl ucuza aldım. pazar günleri indirim oluyor.

@Dreamers.
    Teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: mga93

Bu ayar be işe yarıyor bilen var mı.
    Resimler aşağıda.

Telefonunuz jbli gibi duruyor jbden kaynaklı olabilir bende yok developer

• telefon elimden düştü, ekran var ama dokunmatik hiç bir şekilde çalışmıyor, ayrıca dikey kırmızı çizgiler belirdi. litvanyadayım şuan, götürdüm bir elemana, baktı, ekran değşimi şart diyor. fakat telefon normal çalışıyor, whatsapp mesajları bile geliyor, kurtarma usulü güncellme yaptım, bu sefer de pin kodu giremediğimiz için bilgileri olsun yedekleyemedik. ekran değişimi olmadan bir çözümü var mıdır ? telefon şuan sürüm yükledikten sonraki hello, hola yazısında, dokunmatik tamamen iptal, diğer bütün tuşlar sağlam çalışıyor. daha önce başına böyle bir şey gelmiş olan var mıdır acaba ? varsa ekran değişimi mi yaptı yoksa bir iki hamle ile düzeldi mi acaba ?
  • beyler kız arkadaşım 4 senedir iphone 4 kullanıyordu, bugün n11den 5s aldım. 4ün ekranı küçük kalıyor artık.

5s çıkalı baya oldu ama ios'a güvendik bakalım inş sorun yaşamayız.

• iOS 9.3 Public Beta 4 Yayınlandı

Peki iOS 9.3 ile hangi yenilikler geldi ?

Night Mode !

Evet sonunda bir gece modumuza kavuştuk. iOS cihazında ki saati ve lokasyonu baz alarak otomatik olarak devreye girecek olan gece modu, artık uykularımızı kaçırmayacak ve çok daha rahat bir kullanım sunacak. Gece modu olmadan kullanımlarda, parlak mavi ışık ile isimlendirilen ve uykumuzu kaçıran, uyku düzensizliği yaratan bu ışık modu sonunda Night Mode ile geride kalacak. Tabiki, otomatik olarak yine sabahleyin gece modu otomatik kapanacak ve gözlerimizi yormadan cihazlarımızı kullanabileceğiz.

Notlar, Haberler ve Sağlık Uygulamasında ki Gelişmeler

Üç uygulamada da hatırı sayılır gelişme oldu diyebiliriz. Özellikle Notlar uygulamasında artık Touch ID kullanarak giriş yapabiliriz. Artık Touch ID ile notlarımızı, kişisel verilerimizi daha güçlü bir şekilde koruyabileceğiz ve Touch ID ile parola yaratabileceğiz. Ayrıca sıralama seçeneklerine de alternatifler ve düzeltmelerde geldi.

Haberler uygulamasında ise daha çok kişiye yönelik gelişmeler var. Öncelikle Sizin İçin olarak geçen kısıma yönelik gelişmeler olmuş ve artık çok daha iyi sonuçlar görebileceksiniz. Artık bu kısım favorileriniz, editörün seçimini de baz alarak size daha iyi önerilerde bulunacak. Okuduğunuz haberde bir video var ise, artık videonun bulunduğu yere yönlenmeyeceksiniz, direk olarak akıştan izleyebileceksiniz ( Facebook gibi ). Yenilikleri kontrol ederken ( bildiğimiz reload ) artık yeni haberler çok daha hızlı yükleniyor.

veee Sağlık uygulaması
    Artık olduğundan çok çok daha kolay bir şekilde üçüncü parti uygulamalar sağlık uygulamanızdan verilerinizi çekebilecekler. ( Geliştiriciler için iyi olmuş ) Kategoriler için yepyeni bir slider menü eklenmiş ve kendi dashboard’unuza eklemek ise kolaylaştırılmış. Sağlık uygulaması artık Apple Watch’tan aldığı verileri de gösteriyor, bunlara hareketleriniz, egzersizleriniz ve hatta hedeflerinizde dahil.

CarPlay

Son olarak gelelim CarPlay uygulamasına. Genel olarak müzik kısmında gelişmeler olan CarPlay artık Yeni ve Sizin İçin olan kategorilerde şarkılar, şarkıcılar ve albümler olarak seçme şansı sunuyor. Diğer bir gelişme ise Yakınınızda kısmında ise Apple Map ile benzincileri, park alanlarını, lokantaları ve çok daha fazlasını bulmanıza imkan sağlanmış. ( Bir nevi navigasyon olmuş vallahi ) CarPlay çok daha akıllı ve işe yarar olmuş, iyi olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: enesbaba7963

quote:

Orijinalden alıntı: mga93

Bu ayar be işe yarıyor bilen var mı.
    Resimler aşağıda.

Telefonunuz jbli gibi duruyor jbden kaynaklı olabilir bende yok developer

iTools'u bağlayınca geliyor ama jb yapmadım.

• Beyler yeni tel alcamda 5S düşünüyorum ama HTC ONE M8 ile arasında kaldım.Siz ne önerirsiniz?

Bazıları 5S devri bitti boşa almayın vs diyor.Bende almışken 2yıl kasmadan kullanmak isterim oyun vs oynamıyorum sadece sosyal ağlarda takılırım.

Varmı kullanıcı yorumu yapabilecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

Beyler yeni tel alcamda 5S düşünüyorum ama HTC ONE M8 ile arasında kaldım.Siz ne önerirsiniz?

Bazıları 5S devri bitti boşa almayın vs diyor.Bende almışken 2yıl kasmadan kullanmak isterim oyun vs oynamıyorum sadece sosyal ağlarda takılırım.

Daha dün vatanbilgisayardan 16 gblik aldım. Baya bir araştırmıştım. Kullanım amacım seninle aynı.Oyun film vs izlemem. 9.2.1 sürümü yüklüydü. Gayet güzel çıktı ben memnun kaldım. Yeni güncellemeler hakkında olumlu bir şey duymadan hiç güncellemeden uzun süre kullanabileceğimi düşünüyorum

HTC hakkında bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mephisto28 -- 24 Şubat 2016; 20:44:14 >
  • Benide yazın kulübe.. 1 ayı devirdik 5s ile hiç sorun yaşamadım çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

Beyler yeni tel alcamda 5S düşünüyorum ama HTC ONE M8 ile arasında kaldım.Siz ne önerirsiniz?

Sizbakmayın o devri bitti diyenlere.. 2010 da çıkan 4 cihaz bile ios 7 ile %99 işinizi görür, biraz takılarak da olsa.. 5s için de daha takılmaya başlaması için en az 2-3 senesi var diye düşünüyorum.
  • 5s in daha 3 yıl daha çok rahat götürür donuyor kasıyor devri bitti diyenler ya hiç kullanmamışlar yada kullanmasını bilmemişler 5s le 2 haftayı devirdim çok memnunum alacaklara tavsiye ederim daha 4s bile çatır çatır satarken 5s devri bitti demek akıl işi değil
  • Baskan a5 den sonra 5s deneyimi nasil anlatsana biraz :) Hangisinin kamerasi dersin? Sarj olayi falan baya bi fark vardir heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EMREEYMN -- 24 Şubat 2016; 22:51:26 >
  • yarın inşallah 5s alıp aranıza katılacağım androidden sonra ios nasıl olacak bilmiyorum. :)

ayrıca sorum kullananlara 16 gb yeter mi ? 32lik bulamadım.

oyun oynamam,instagram whatsapp 4-5 ufak uygulama resimler müzikler icin yeter sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 24 Şubat 2016; 22:27:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun Çınar

yarın inşallah 5s alıp aranıza katılacağım androidden sonra ios nasıl olacak bilmiyorum. :)

oyun oynamam,instagram whatsapp 4-5 ufak uygulama resimler müzikler icin yeter sanırım

Her türlü yeter benim 25 uygulama 150-160 arası resim 40 müzik var 16 gb 9.7 gb boş gerisini siz düşünün

• quote:

Orijinalden alıntı: enesbaba7963

quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun Çınar

yarın inşallah 5s alıp aranıza katılacağım androidden sonra ios nasıl olacak bilmiyorum. :)

Her türlü yeter benim 25 uygulama 150-160 arası resim 40 müzik var 16 gb 9.7 gb boş gerisini siz düşünün

1 gb ram var galiba hocam birde ön kamera performansı nasıl ? :)

birde 4" sanırım ekranı dizi film güzel izleniyor mu ?

ha en önemli sorum ; görüntülü konusma var sanırım android tellerle görüntülü konusabılır miyim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.