Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.508
Cevap
232
Favori
760.217
Tıklama
Giriş
    976 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

note3 kullanicisi olarak 5s e gecis yapsam ekran boyutu bana zorluk cikarirmi yoksa biraz daha verip 6 serisinemi geceyim ? oyun oynamam is amacli ve bazi haber sitelerini takip ederim.

5S güzel cihaz ama Note 3 den geçilecek aman aman bir cihazda değil açıkçası. Note 3 den iphone 6 ya geçilebilir en az.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    note3 guzelde kasada malum catlamalar basladi ve metal cercevede dokulmelerde basladi. zaten spen olayi disaridan goruldu gibi pratik ise yarar bir ozellik degil. androidin tipik donmalari kasmalarida note3 te mevcut. birde iphone merakim soz konusu a ekran boyutu korkutuyordu hos sizin yorumlarinizida degerlendirince ip6 dogru secim olacak sanirim

|
    |

Orijinalden alıntı: Nuvo'

note3 kullanicisi olarak 5s e gecis yapsam ekran boyutu bana zorluk cikarirmi yoksa biraz daha verip 6 serisinemi geceyim ? oyun oynamam is amacli ve bazi haber sitelerini takip ederim.

4s ten note 3 e gectim sonra htc m8 sonra 5s ile ios a geri dondum, boyut benim icin pek onemli olmadi, ama kesinlikle pisman olmazsiniz

|
    |
    25 Mesaj
    Arkadaşlar 5s in fotograf boyut ayarı nasıl yapılıyor? Mesela 8megapixel 4megapixel değiştirme ayarı.

|
    |
    Merhaba arkadaşlar 2 yıldır kullanmış olduğum 5S uzun zamandır 8.4 Jailbreakli kullanıyordum. Takılma vs hiç bir sorun yoktu. İos en güncel sürümü olan 9.2.1 sürümüne güncellemedim ve Jailbreak olmamasına rağmen bankaya girerken bu uyarıyı alıyorum . Bir de 9.2.1 sürümüne güncelledim fakat telefonda donmalar ve kasmalar mevcut aldığımdan beridir ilk defa böyle kasılmalar ve yavaşlık hissiyatı görüyorum.( özellikle klavyede yazı yazarken takılmalar oluyor ) Sizde de böyle sıkıntılar var mı ? Yoksa temiz bir format mı atmam gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelord03 -- 8 Şubat 2016; 19:20:13 >
    Arkadaşlar geçen hafta galaxy s5'imi satıp 5S aldım bu kadar kötü batarya ile hiç karşılaşmamıştım. Üstelik bugün randevu ile akasya apple store gittim , kasa esnekliği nedeniyle komple ekran panelini değiştirdiler , yeni şarj aleti verdiler. Ancak asıl sorunum olan bataryayı garanti kapsamına almadılar . Neymiş yıllık 500 şarjdan sonrası ücretli değişimmiş. Ya dedim basit matematik ; günde 2 kere şarjla zaten yılda 500ü geçersiniz . Haklısınız ama yapabilecek birşeyimiz yok dediler. Telefonu yoğun kullanırım . Galaxy s5'i sattığıma pişmanım diyebilirim. En kısa sürede satıp başka telefon alacağım.

5S alıcak , sosyal medya kullanıcak genç arkadaşlarıma tavsiyemdir. Alıcaksanız para biriktirip 6 alın . 6 da bu sorunu çözmüşler .
    |
    |
    benim de 5s var ve bayağı sıkıntı çektim özellikle pil konusunda neyse ki 9.3 beta 2 de batarya tam istedigim gibi oldu 10 numara 5 yıldız bugün kulaklığı garantiye verdim tuşlarından dolayı ve kabul ettiler lighting kablosu da ucundan azıcık koptu ve bantlı kullanıyorum garantiye versem değişim yaparlar mı 27 şubatta garantisi bitiyor

Geriye bi tel kalmış :) onu da değiştirdiniz mi tamam.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    enesbaba7963 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 16 gün cezanın, 15 gün 4 saat 33 dakika kadarı kaldı.
    Telefonu değiştiremiyorum alttan kasa eğik diye garanti dışı kaldı.Bende aksesuarları değiştiriyorum haftaya kulaklık gelir adaptörü veririm kablo kullanıcı hatası diyebilirler

|
    |
    Arkadaşlar merhaba,

İnternette 1.350 TL ye kutusu açılmamış 5s ilanı gördüm. Adam 2 yıl garantisi var dedi. Alacağım kişi şahıs, bir hafta önce almış. Faturanın benim adıma olmaması garanti açısından bir sıkıntı doğurur mu?

Bi de ithalatçı firma değil de apple garantisi olduğunu nasıl kontrol edebilirim? Imei kaydını turkiye.gov.tr den kontrol etmem yeterli midir? Başka dikkat etmem gereken bir konu var mıdır?

Bu akşam buluşup alıcam telefonu eğer sıkıntısı yoksa

Artı servise verdim birleşme yeri yırtık kablomu değiştirdiler.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    enesbaba7963 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    152 Mesaj
    Arkadaşlar apple store çok yavaş indiriyor bende mi sorun var acaba telefon u bugün aldım daha

|
    |

Orijinalden alıntı: grimfandango83

Arkadaşlar merhaba,

İnternette 1.350 TL ye kutusu açılmamış 5s ilanı gördüm. Adam 2 yıl garantisi var dedi. Alacağım kişi şahıs, bir hafta önce almış. Faturanın benim adıma olmaması garanti açısından bir sıkıntı doğurur mu?

Bi de ithalatçı firma değil de apple garantisi olduğunu nasıl kontrol edebilirim? Imei kaydını turkiye.gov.tr den kontrol etmem yeterli midir? Başka dikkat etmem gereken bir konu var mıdır?

Bu akşam buluşup alıcam telefonu eğer sıkıntısı yoksa

Seri no'yu apple'ın sitesinden sorgulatın

şarzj day ken kapatırsam şarza devam edermiş peki tam şarz olduğunu nasıl anlarım bildirim veriyormu bilgilendirimisiniz tam bir cevap bualmadım.

BEKLEMEDEYİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerozen -- 10 Şubat 2016; 3:02:41 >

Orijinalden alıntı: omerozen

iphone 5s kapalı iken şarj olmaz mı ilkdefa ios kullanıyorum android te teli kapatıp ederdim bunda kapattım şarza taktım sonra bir baktim ki telefon açılmış ?

şarzj day ken kapatırsam şarza devam edermiş peki tam şarz olduğunu nasıl anlarım bildirim veriyormu bilgilendirimisiniz tam bir cevap bualmadım.

BEKLEMEDEYİM

İphone'lar kapalı halde şarj edilemiyor maalesef.

iphone 5s kapalı iken şarj olmaz mı ilkdefa ios kullanıyorum android te teli kapatıp ederdim bunda kapattım şarza taktım sonra bir baktim ki telefon açılmış ?

BEKLEMEDEYİM

Çok dikkat etmedim daha önce açıkçası.. Iphone 4 kullanıyorum, sanırım kapalıyken tam dolduğunda bir simgeyle ekrana belirtiyordu.
    |
    |

Teşekkürler..

Vazgeçip ESC Marketin sitesinden sipariş verdim. 50 lira daha fazla verip biraz daha sağlam olsun dedim. Hem de siyah renk istiyodum, diğeri beyazdı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Rocky Balboa® kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: azizerkan07

quote:

BEKLEMEDEYİM

İphone'lar kapalı halde şarj edilemiyor maalesef.

Aslında haklısınız sanırım. Benim telefonun bataryası 5 yıllık olduğundan şarjı bitip de kapandığında, şarja taktığımda açılması 10-15 dakika alabiliyor. Bi nevi kapalıyken şarj olmuş oluyo, sonra kendine geldiğinde açılıyor, ama yeni telefonlar için sanırım sizin dediğiniz doğru, şarja taktıktan hemen sonra açılıyor telefon..

|
    |

• Yarbay
    4865 Mesaj
    Apple Music İnceleme ve Testleri

|
    |

haberler
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,537
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.