Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (821. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzelmiş
    Oyun falan oynuyor musunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil konusunda z3 compacttan 5s e geçmeme rağmen gayet memnunum, wifi full açık hücreselde yaklaşık 30 dakika açık kaldı hiç güc tasarufu kullanılmadı
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• Arkadaşlar merhaba Turkcellden 1 hafta once bana ulaşan bir 5s aldım. Aldığım günden beri kırılmaz cam ve spada şeffat kılıfla kullanıyordum. Bugün telefonu bi çıkarayım dedim ve üstteki power butonunun ses çıkaracak derecede sallandığını farkettim. Apple TR yi aradım. Servise gösterin onarım ya da değişim olabilir dediler ama ben onarıma yanaşmam dedim ayıptır 1 haftalık tel. Uzun lafın kısası sizlerde de böyle bir sorun var mı ??? Tuş biraz boş, sallanıyor ve ses çıkarıyor sallanırken. İşlevinde bir sıkıntı yok ama zamanla olabilir diye de ürktüm.

• Zamanla sorun oluyor benim cihaz öyle, hiç sıkıntısı yoktu zamanla tuş boşalmaya başladı şuan zor basıyor tuş gidici :)

• Arkadaslar biri bana arka planda uygulama yenilemesini aciklayabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: moreyno

Arkadaşlar 4.5G İle ilgili Bilgisi Olan Birisi Var mı? 4.5G ile Pil Ömrü Konusunda Net Bilgisi olan var ise mutlaka bizi burada bilgilendirsin olur mu?
    Bi Yakınım 4.5G 3G Gibi Kabus Olmayacak.. Telefonu Rahatlatacak ve Pil Ömrü 3G Gibi çabuk tükenmeyecek diyor.. ne derece doğrudur... Ama Pil Konusunda bilgisi olan konuşsun olur mu?

Benim bildiğim kadarı ile 4g yani LTE,4.5 g diye bişey yok.
    2G ile aynı oranda pil tüketiyor.Eğer öyle olursa bizim cihazların kullanım ömrünü daha da artırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

Arkadaslar biri bana arka planda uygulama yenilemesini aciklayabilirmi

Eğer x uygulaması için arka plan yenilemeyi açık bırakırsanız, uygulama belirli zaman dilimleri içerisinde kendilerini internet yardımı ile günceller. Örneğin Facebook'u açık bıraktığınız takdirde bildirim vs. alırsınız. Yani program kendini gerçek ile eş zamanlı tutar.
    Bende arka plan yenilemesi kapalı çünkü şarjı su gibi içiyor. Eğer çok gerekli değilse kullanmanızı tavsiye etmem.
  • Arkadaşlar iphone 5s alıcam yeni alan arkadaşlar ios 9 la gelenler kutusunu atabilir mi cihazın acaba?
  • 3G ve Wifi karışık kullandım oyun oynamadım ayda bir böyle bir şarj süresi alıyorum şarj döngüsü 609

Apple iPhone 5s [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feather

quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

Arkadaslar biri bana arka planda uygulama yenilemesini aciklayabilirmi

Eğer x uygulaması için arka plan yenilemeyi açık bırakırsanız, uygulama belirli zaman dilimleri içerisinde kendilerini internet yardımı ile günceller. Örneğin Facebook'u açık bıraktığınız takdirde bildirim vs. alırsınız. Yani program kendini gerçek ile eş zamanlı tutar.
    Bende arka plan yenilemesi kapalı çünkü şarjı su gibi içiyor. Eğer çok gerekli değilse kullanmanızı tavsiye etmem.

hocam bildirimler gelmicekse sıkıntı
  • wirus35 W kullanıcısına yanıt
    O zaman ben direk servise gösterim. Değişim yapsınlar. Şu silikon kaplardan mı böyle oluyor nedir ? Zor takılıyor zor çıkıyor.

• Arkadaşlar sizlere bir şey danışmak istiyorum. 5s 64 gb, çiziksiz, 7 ay garantisi kalmış bir cihaz var. 1400 lira istedi ben de 1350 son fiyat verdim. Şimdi size şunu sormak istiyorum. 5s i en son 1 yıl önce kullandım. Elimde 6s var fakat hem bu telefon değiştirme müsrifliğime son vermek hem de kullanışlılık bakımından sevdiğim 5s e 1400 lira vereyim mi?
  • Arkadaşlar gecen gün teknosada satış elamanı 5s in üretimi durdu dedi , cidden durdu mu üretimi? bana çok sacma geldi ?
  • @DODANLI eğer depolama sizin için çok önemli değilse o fiyata sıfır 16 gb alabilirsiniz eğer önemliyse verilir. Şuan muadili sıfır bulmak mümkün değil.

• jeocem kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz. en azından sıfır olur.
  • net w kullanıcısına yanıt
    3 yıllık cihaz nerdeyse hocam bir zahmet dursun artık
  • wirus35 W kullanıcısına yanıt
    Z3C den sonra zevk veriyormu hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

3 yıllık cihaz nerdeyse hocam bir zahmet dursun artık

bana erken geldi, cünkü 4s in üretimi daha uzun sürmüştü.
  • Beyler telefonu ilk aktif ederken sim kart istiyor ya sinyal alan aktif sim kart şart mı ? Yurtdışından gelen bir telefonu bir süre öylesine kullanmak istiyorum da
  • Selam Beyler,

telefonumu 1000 tl ye satıyorum. space gray 16 gb yurtdışından alındı. 2 senedir kullanıyorum. herhangi bir darbesi çiziği yok. düşünen olursa pm atabilir.
  • 
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.