Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (812. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 810811812813814
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • San andreas yükleyen oldu mu? Bizim telefonlardaki performansı nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım ile 2 gece ben bilgisayar, o Ipad üzerinden randevu almayı denedik. Ancak Ipad ile randevu almayı başarabildik. Saat tam 00:00 olmadan denemeye başlamanız lazım. 00:01 olduğunda randevular bitmiş oluyor çünkü. Randevu almak için Ipad ya da telefonunuzu deneyin. Belki saçma tavsiye ama denemekten bişey çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juice Box -- 31 Aralık 2015; 0:54:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juice Box

Arkadaşım ile 2 gece ben bilgisayar, o Ipad üzerinden randevu almayı denedik. Ancak Ipad ile randevu almayı başarabildik. Saat tam 00:00 olmadan denemeye başlamanız lazım. 00:01 olduğunda randevular bitmiş oluyor çünkü. Randevu almak için Ipad ya da telefonunuzu deneyin. Belki saçma tavsiye ama denemekten bişey çıkmaz.

23.55'te başlıyorum nöbete, 00.00 olduğunda yeni giren gün direkt olarak dolu geliyor. Anlam veremediğim bir saçmalık. Ve garantim dolmak üzere
  • quote:

Orijinalden alıntı: faniadonis

quote:

Orijinalden alıntı: Juice Box

Arkadaşım ile 2 gece ben bilgisayar, o Ipad üzerinden randevu almayı denedik. Ancak Ipad ile randevu almayı başarabildik. Saat tam 00:00 olmadan denemeye başlamanız lazım. 00:01 olduğunda randevular bitmiş oluyor çünkü. Randevu almak için Ipad ya da telefonunuzu deneyin. Belki saçma tavsiye ama denemekten bişey çıkmaz.

23.55'te başlıyorum nöbete, 00.00 olduğunda yeni giren gün direkt olarak dolu geliyor. Anlam veremediğim bir saçmalık. Ve garantim dolmak üzere

Siz bilgisayarda mı deniyorsunuz? Tam 00:00 da açıyorlar ve hemen bitiyor. Bu nasıl iş! Servis kalitesi diğer markalara göre iyi ama ulaşmak zor. Bu randevu sadece netten mi alınır, mesela store gitseniz ve sizin için randevu almalarını isteseniz yardımcı olmazlar mı? Satın aldığınız dükkan yetkili servise kendisi göndermez mi?

• 6 saat ekran 30 saat bekleme yeterli mi?

• MrChaplin kullanıcısına yanıt
    yok hocam oyun oynamıyorum genelde ön kamerayı kullanıyorum gerisi sosyal ağlar
  • Beyler cihaz sürekli 9.2ye güncelle uyarısı veriyor bunu Nasıl kapatırız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnce kılıflardan kullanan öneren var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Ben İPhone 5s kullanıyorum işletim sistemini hiç güncellemedim.Hala ilk aldığım gün olan İOS 7.1.2 olarak kullanıyorum.
    Şimdi telefonu İOS 9.2 ye güncellesem telefondan kasma-yavaşlama gibi sorunları yaşarmıyım?
    Bazıları güncelledikten sonra böyle yazmışlar bende kararsız kaldım güncellemek için.

sanırım buradaki arkadaşlar farklı bir telefon kullanıyorlar bendeki 5s'de ne kasma ne donma ne takılma hiçbir sorun yok ios9'da. güncellemenizde bir sakınca görmüyorum
  • Ben çok araştırdım.
    Ne zaman İPhone ile ilgili bir konu açılsa güncelleme sonrası başlayan sıkıntılardan bahsediliyor kasma-donma benzeri başka problemler.1 hafta önce bir konu vardı."İPhonedan Androide geçtim" gibi bir şeydi tam hatırlamıyorum.Orada herkes şikayetçi olunca bende güncellemekten vazgeçtim.
    Şimdilik böyle kullanıcam
  • Ben çok araştırdım.
    Ne zaman İPhone ile ilgili bir konu açılsa güncelleme sonrası başlayan sıkıntılardan bahsediliyor kasma-donma benzeri başka problemler.1 hafta önce bir konu vardı."İPhonedan Androide geçtim" gibi bir şeydi tam hatırlamıyorum.Orada herkes şikayetçi olunca bende güncellemekten vazgeçtim.
    Şimdilik böyle kullanıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yesil Ok

quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Ben İPhone 5s kullanıyorum işletim sistemini hiç güncellemedim.Hala ilk aldığım gün olan İOS 7.1.2 olarak kullanıyorum.
    Şimdi telefonu İOS 9.2 ye güncellesem telefondan kasma-yavaşlama gibi sorunları yaşarmıyım?
    Bazıları güncelledikten sonra böyle yazmışlar bende kararsız kaldım güncellemek için.

sanırım buradaki arkadaşlar farklı bir telefon kullanıyorlar bendeki 5s'de ne kasma ne donma ne takılma hiçbir sorun yok ios9'da. güncellemenizde bir sakınca görmüyorum

Aynen hocam şarj olayı dışında problem yaşamadım hiç

• %25 3G ile %75 WİFİ ile 1 yıllık cihazım 7 saat kullanım verdi iyi mi sizce ios 9.2
  • Valla bende şarjı konusunda sorun yaşamıyorum bitmesine yakın takıyorum sonra çıkarıyorum. Genelde PC ve prize yakınım çalıştığım yerde ve evde :))

Dışarıda çok uzun kalacağım zaman 100 de 100 yapıp çıkıyorum sorun olmuyor :))

Her telefonun pili biter :)))
  • lg g4 iphone 5s ve xperia m5 arasında kalmış bulunmaktayım genel kullanınım sosyal ağlar ve telefonun kamerası dır hangisini seçmeliyim?
  • geçmiş olsun telefonlar en az 40 tl daha pahalı artık

Hükümet, sigara ve alkol üzerinden aldığı vergi oranlarını artırırken, cep telefonlarının ilk satışından alınan vergi de yüzde 33 artışla 120 liradan 160 liraya çıktı. Elektrik fiyatları da bugünden geçerli olmak üzere yüzde 6.8 oranında arttı.
  • .. tekrar özür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shener -- 1 Ocak 2016; 15:29:49 >
  • Arkadaşlar merhaba, yarın bu cihazı almayı düşünüyorum sizce nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhat415

lg g4 iphone 5s ve xperia m5 arasında kalmış bulunmaktayım genel kullanınım sosyal ağlar ve telefonun kamerası dır hangisini seçmeliyim?

g4 tabiki
  • gittikce artiyor gibi. 8 saat gorme ihtimali var mi?

• 
Sayfa: önceki 810811812813814
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.