Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: egecano Daha Az
1 Kayıtlı Üye
22.512
Cevap
232
Favori
760.901
Tıklama
Giriş
    1600 Mesaj

Peki hocam çok sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Feather kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1600 Mesaj

Hocam çok teşekkürler en iyisini 5s kullananlar bilir.

|
    |
    premiumbeyin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1600 Mesaj

Hocam en mantıklısı forumu takip edip ios 9 tamm denilene kadar beklemem.

|
    |
    Rocky Balboa® kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    153 Mesaj
    Ne zaman "tamam bu olmuş" diyeceğiz acaba her güncellemeden sonra bir umut diyoruz ama sonuç hep hüsran
    |
    |
  • Yüzbaşı
    507 Mesaj

peki 5s 16 gb alınacak bir telefon mu oyun oynamadığım için ios seçtim aslında kasma donma sorunu istemiyorum ön kamerası arkadaşımda gördüğüm kadarıyla tatmin edici fiyatıda 1500 gibi uygun bir fiyat olunc acazip geldi
    |
    |
    Bahsedilenler: MrChaplin

me tu/a olunca herturlu apple tr garantisi vardir diyebiliyorsak bimeksten alacagim. yorumlariniza gore birazdan alacagim telefonu.

Anakart: MSI H97 PC Mate İşlemci: Intel i5 4460 3.2GHz Ekran Kartı: Evga GTX970 FTW ACX 2.0 Ram: GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz HDD: Seagate 1TB Barracuda Sata PSU: Thermaltake Smart SP-530P 530W 80 Monitör: Philips 247E LHA Kasa: Zalman Z3 Plus Klavye: Logitech G710 Blue Mechanical Gaming Keyboard with Cherry MX Blue Mouse: Logitech G402 Hyperion Fury
    IPhone 5s Space Grey
  • Yarbay
    8839 Mesaj
    27.aralık 2013 vay be
    tam 2 yaşında 5s im

N11 den alsana hocam evine kadar geliyor işte
    |
    |
    DoomKing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DoomKing

bir 5s alalim dedik koskoca izmirde vatanda stok yok. bimeks de paralel satiyormus sanirim ortada kaldim

me tu/a olunca herturlu apple tr garantisi vardir diyebiliyorsak bimeksten alacagim. yorumlariniza gore birazdan alacagim telefonu.

kliksa dan alabilirsin hem sağlam hem daha ucuz
    |
    |
  • Binbaşı
    1758 Mesaj
    arkadaşlar yeni konu açmadan burada sormak istiyorum 1370 tl ye sıfır kapalı kutu faturalı 5s buldum amacım en az 3 yıl kullanmak 5s mi alsam yoksa üzerine ekleyip 6s mi alayım.şuan 5c kullanıyorum çok memnunum ama kardeşim istiyor cihazı ona vereceğim ios işletim sistemine alıştım android falan almam bir daha sizce hangisini alayım özellik bakımından 6s şekil bakımından 5s önde gibi soruma en güzel cevabı buradan alacağımı düşündüğüm için buraya yazıyorum....

Xiaomi Redmi Note 4X
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj

Bana göre 5c-5s fazla fark olmaz sizin için diye düşünüyorum. Bence yeni bir iphone modeli almanız daha iyi olur. Mesela şuan iphone 5s alsanız muhtemelen ios 9 çıkar ve ios 9 iphone 5s için kötü durumda bu benim görüşüm. Gene siz bilirsiniz.

|
    |
    bunicktamyirmidörtharfli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Pil kalibrasyonu düzeltebilir hatta düzeldiğine inanmayabilirsiniz. Bizzat kendim denedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiziroglu75 -- 27 Aralık 2015; 16:32:12 >
    |
    |
    emryrgc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kiziroglu75

Bana göre 5c-5s fazla fark olmaz sizin için diye düşünüyorum. Bence yeni bir iphone modeli almanız daha iyi olur. Mesela şuan iphone 5s alsanız muhtemelen ios 9 çıkar ve ios 9 iphone 5s için kötü durumda bu benim görüşüm. Gene siz bilirsiniz.

hocam parasal sıkıntım yok 6s de alabilirim 6s beni bir 4 yıl götürür sanırım

Xiaomi Redmi Note 4X
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj

Bencede öyle yap hocam en iyisi birde 6s tasarımından sıkıntı olmaz dimi sizin için ?

|
    |

Bencede öyle yap hocam en iyisi birde 6s tasarımından sıkıntı olmaz dimi sizin için ?

hayır hocam 5c den bile o kadar memnunum ki kardeşime vermesem kullanırdım ios 9.2 ile canavar gibi maaşallah tasarımı boyutu iyi hocam o kadar da kaba ve büyük değil 2500 tl ye 2 yıl garantili buldum ay başı onu alabilirim

Xiaomi Redmi Note 4X
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj

Hangi sürümü kullanıyorsunuz hocam birde hiç değişim oldu mu telefonunuzda ?

|
    |
    speedman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O fiyata bulduysanız ben alayım sizden önce :) :) :) :) Gerçekten 6s daha iyi olur sizin için şimdiden hayırlı olur sorunsuz kullanırsınız hocam.

|
    |

O fiyata bulduysanız ben alayım sizden önce :) :) :) :) Gerçekten 6s daha iyi olur sizin için şimdiden hayırlı olur sorunsuz kullanırsınız hocam.

sağolasın kardeşim daha iyisini siz alırsınız inşallah ios bağımlılık yaptı bende yeni telefonum da iphone olacak bundan 2 sene sonra 6s daha güncelleme alırken hangi android telefon güncelleme destek alacak uzun vadeli kullanım için iphone dan başkası yalan
    |
    |

Xiaomi Redmi Note 4X
  • Binbaşı
    1392 Mesaj

Bende de 5c var. Annem kullanacak bundan sonra 5s aldım geçen hafta. Bence tasarım olarak fark var 5s güzel. Şarj olarak üzebilir ama öğrenci değilseniz boş vakit çok yok. Ben telefona çok para verilmesini doğru bulmuyorum. Evet bu ekran küçük mü artık tereddütü yaşadım ama 6s ile 5d arasındaki fiyat farkına güzel bir iPad alınır yanılıyor muyum ?

|
    |
Lastik Fiyatları
son dakika
üniversite
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.