Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben en son iPhone 6 aldım 0.5 ten verdi 80 lira civarı fark oldu sadece bilginiz olsun en kotu ihtimal 1550 ile 1600 arasına denk gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibackupbot batarya değerleri aşağıdaki gibi. 250 mah lık kayıp var gibi gözüküyor. Bazı yöntemler vardı program aracılığıyla tam şarj etmek gibi. önerileriniz nedir?

Battery

CycleCount: 994
    DesignCapacity: 1550
    FullChargeCapacity: 1300
    Status: Success
    BatteryCurrentCapacity: 79
    BatteryIsCharging: true
    ExternalChargeCapable: false
    ExternalConnected: true
    FullyCharged: false
    GasGaugeCapability: true

• quote:

Orijinalden alıntı: DoomKing

şu telefonu 1500 tl ye taksitli alma şansımız yok mu vatan teknosa gibi yerlerden ?

Ticari kredi kartı vs var ise peşin fiyatına taksitli şekilde alabiliyorsun...
  • İos 9 faciasından sonra,ama epılın 2. el değeri düşmüyorrr devride böylece kapanmış oldu.
    Ulan vicdansızlar 1 ayda bir telefonun fiyatında 1000 tl indirim yapılır mı?,tarihe geçtiler resmen.
    Bizim cihazların 2.el piyasasını bitirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

İos 9 faciasından sonra,ama epılın 2. el değeri düşmüyorrr devride böylece kapanmış oldu.
    Ulan vicdansızlar 1 ayda bir telefonun fiyatında 1000 tl indirim yapılır mı?,tarihe geçtiler resmen.
    Bizim cihazların 2.el piyasasını bitirdiler.

iki yıllık garantisi biten 5s imi satalı 1 ay oldu 1300 tl, tam zamanında satmışım
  • Arkadaslar merhaba benim telefonumla ilgili problemlerim var.Sürekli olarak sim yok hatasi alıyorum kapatip acinca duzelmiyor bu hata illa sim kartimi cikartip takmam gerekiyor.2. olarakta baglanti hatasi aliyorum genellikle no servis diyo yada az cekiyo telefonum birde wifi baglantisinda kopmalar oluyor skype görüşmelerim surekli kesiliyor whatsapp mesajlarim takiliyor gitmiyor benzer sorun yasayan var mi icinizde?Bir defa apple a goturdum hafizayi bosaltta getir dediler sizce degisim yaparlar mi ? Not: Amerikadayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicaptain -- 22 Aralık 2015; 7:59:05 >
  • 2. El 5c ve 5s arasindayim. Lg g2 mi kaca satabilirim bu iphonelari kaca alabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ever radiant

Buda benden IOS 8.4

son tam dolduruştan sonra iphone fişe takıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: argimax

Arkadaslar merhaba benim telefonumla ilgili problemlerim var.Sürekli olarak sim yok hatasi alıyorum kapatip acinca duzelmiyor bu hata illa sim kartimi cikartip takmam gerekiyor.2. olarakta baglanti hatasi aliyorum genellikle no servis diyo yada az cekiyo telefonum birde wifi baglantisinda kopmalar oluyor skype görüşmelerim surekli kesiliyor whatsapp mesajlarim takiliyor gitmiyor benzer sorun yasayan var mi icinizde?Bir defa apple a goturdum hafizayi bosaltta getir dediler sizce degisim yaparlar mi ? Not: Amerikadayim

Formatlaman gerek sim kartı yenile.

• quote:

Buda benden IOS 8.4

Kumdan kale falan yap abicim

• S.a..Arkadaşlar uzun Zaman sonra indirimlere dayanamayarak 5 S siyah alarak aranızdayım. Benim sorum ilk çıktıkları Zaman 5 de ve 5 S de diğer iPhone modellerine göre WiFi menzilinin az olduğunu fark etmiştim.evdeki 4 ve 4 S le kıyaslayarak bu sonuca varmıştım.hatta 6 ve 6 plusla da karşılaştırdım sonradan onlarında WiFi kapsama alanı daha iyiydi.bu 5 S ler de genel bir durum mu yoksa benim cihazda mı bir sıkıntı vardı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgencer05 -- 23 Aralık 2015; 5:14:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

quote:

Buda benden IOS 8.4

Bildğimiz 5s. Pili az giden bir model. Bu tip aldatıcı paylaşımlarla neyi kanıtlamak istiyor acaba

• mgencer05 kullanıcısına yanıt
    Genel diyebiliriz ama aşırı bir fark yok bende

• batuqwert7878 B kullanıcısına yanıt
    Ben evde modeme en uzak odada bütün modelleri test etme imkanı buldum.ilk kullandığım 3G S modelinin performansını tam hatırlamıyorum sadece.4 ,4s,5c,6 ,6plus bunların hemen hemen performansları aynı. Fakat 5 ve 5s bu modellerin bağlanabildiği noktada, bırakın bağlanmayı o modemi görmüyorlar. İki adet 5 ve 1 adet 5s kullandım diğer kullandığım modellere farkını bariz şekilde gördüm.siz imkanınız varsa tecrübe edebilirmisiniz diğer modellerle.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

quote:

Buda benden IOS 8.4

Bildğimiz 5s. Pili az giden bir model. Bu tip aldatıcı paylaşımlarla neyi kanıtlamak istiyor acaba

Egosunu tatmin ediyor bende 6s plus 64 var bununla bile o saati alamıyorum, maximum 10 saat alıyorum kullanım, 5s te 11 saat kullanım imkansız, zaten fişe taktığı belli

• delimavii67 kullanıcısına yanıt
    Uçak modunda kullanmış.

• ios 7.1.2 5S kullanıyorum tek sıkıntım arttık uygulama destekleri sıkıntılı veya eksik veriliyor. Bu yüzden 8.1.4 geçmediğime pişman oluyorum. Aynı hatayı 9.2 jailbreak geldiği zaman kaçırmaktan korkuyorum. 9.2 trenini bir üst versiyona geçince jailbreakten mahrum kalabiliriz. Bu yüzden fırsatları iyi değerlendirmek lazım.

En basittinden örnek vermek gerekirse whatsapp web 7.1.2 kullanılamıyor. Tweak veya repoda bulunamayınca bu tarz şeylerden mahrum kalıyorsunuz. Bir üst versiyona geçip geçmemekte kararsız olan arkadaşlar bu gibi durumlara dikkat ederse sonradan pişman olmaz.
  • 1,500 TL'ye 16 GB iyi mi sizce?
  • Fiyat birkaç e-ticaret sitesinde Apple garantili 1400'e düştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

1,500 TL'ye 16 GB iyi mi sizce?

Fiyat normal sayılır , Kliksa dan falan alırsan şayet 1449 lira Axess kartın var ise 100 TL de puan geliyor cihaz 1350 gibi rakama gelmiş oluyor :) Rakam ve fırsat gayet güzel tavsiye ederim...
  • 
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.