Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (800. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bataryası iyi geldi bana. Babamın yüzünden aldım biraz daha. Ama Cidde'n ekran küçüklüğü dışında bir eksisi yok galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb__ömer

Hocam bataryası iyi geldi bana. Babamın yüzünden aldım biraz daha. Ama Cidde'n ekran küçüklüğü dışında bir eksisi yok galiba.

2013 te almıştım,batarya performansı arada sapıtıyor.E okadar da olsun :)
    Özellikle %20 den sonra şarjı hızlı hızlı azalmaya başlıyor.
    Ben ios 7.1.1 de kaldım,ama keşke 8.4.1 e geçseydim dedim.Forumda birkaç kişi kötülemişti o zaman onlara inanıp yüklememiştim.Demek ki böyle şeyler kendi iradenle karar vermek gerekiyormuş
  • --kemal-- - kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi hocam wifi de bende 5 saati biraz geçiyorum ama ne olursa olsun ios 7 de ki batarya performansını yakalayamam.Ayrıyetten telefon şubatta 2. senesini dolduracak onunda etkisi vardır.Servise sarı ekran probleminden gönderecem belki swap cihaz yollarlar batarya da sıfırlanmış olur şansımıza artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdm6 -- 19 Aralık 2015; 13:31:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdm6

Gayet iyi hocam wifi de bende 5 saati biraz geçiyorum ama ne olursa olsun ios 7 de ki batarya performansını yakalayamam.Ayrıyetten telefon şubatta 2. senesini dolduracak onunda etkisi vardır.Servise sarı ekran probleminden gönderecem belki swap cihaz yollarlar batarya da sıfırlanmış olur şansımıza artık.

Senin telefon benim telefondan 1 yıl daha gençmiş,
    Sizin telefon erken yaşlanmış

Apple aynı 5s büyüklüğünde bir telefon daha çıkarsa çok iyi olacak benim için,çünkü tek elle telefon kullanmak gibisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

ios hocam ne bekliyorsun. Telefona kart takılmiyor ağırlaştırıcı erkenlerin hic biri yok. He ben olsam tabi yinede LG G3 32 lik alırim veya imkan varsa G4 alır yoluma bakarım. Bu saatten sonra elimde kaybolan ufacık ekranlı diyaliz hastasi gibi şarja bağımlı telefon almam ne kadar stabil olursa olsun. Üzerinden 3 yil geçmiş yav dile kolay. O süre zarfında teknoloji yerinde saymadı hızla ilerledi ve 5s alındığında bunların hepsinden mahrum kaliyorsunuz sırf iphone alacağım diye. 6 veya 6s alinsa neyse.

5s çıkalı 2 sene oldu Ve batarya hariç her konuda ezer g2 ile g3'ü, lg'yi övenleri hiç anlamıyorum g2'den sonra g3 çıkarıyor ama g3 g2'den daha yavaş çalışıyor bir firma bu kadarmı rezil olur

kesinlikle katılıyorum yaklaışık 4 ay önce benim 2 yıllık iphone 5 ile 1 aylık lg g3 kafa kafaya takas ettim, g3e 1 hafta zor dayandım hemen satıp 5s aldım, oğlumda g2 var, g2 g3ten bariz daha iyi, şarj olsun stabilite olsun kasma donma yok, g3 çok kasıyordu.
  • Arkadaşlar merhaba.
    iphone 5s ios 9.2 sürümünü kullanıyorum.
    Arka kamerayla video çektiğimde sesimi çok derinden kaydediyor. bunun sebebi ne olabilir.
    mikronlu kulaklığı taktığımda sesi normal alıyor. Ön kamera ile kayıt yaptığımda da sesi normal alıyor. 9.2 sürümünü kullananlar bir kontrol edebilirler mi?
  • teknosa da 5s stogu bitmis de vatandan alacagim buyuk ihtimal. Vatan da satilan urun paralel ithalat degildir degil mi ?

alirken nelere dikkat etmeliyim ? bazi tuslari sallaniyormus sanirim.

• İos 9.2 yükledim bugün. Stabilite olarak 9.1'den daha iyi gibi.
  • Kliksa dan aldım.1449'a.bir ihtimal ios 8.3 veya 8.4 olabilir diye.ambalajını açmadan seri numarasından sndeep.info sitesinden sorgulattım.cihaz üretileli daha 1 ay olmamış.dolayısıyla üzerinde en az 9.1 var.aynen iade ettim

• Arkadaşlar ios 9.2 sürümü 9.1 den daha stabil ekran süresi ortalama 5 - 6 saat alıyorum 9.1 deki arkadaşlar düşünmeden geçebilirler
    İyi forumlar

• Arkadaşlar internett birbirinden farklı bir çok şey yazılı olduğu için buradan sormak istedim umarım kusura bakmazsınız. İlk şarj için dikkat etmem gereken bi husus var mı? Ben şuan ilk elime aldığımdaki şarjını bitirdim ve şarja taktım 100 olunca çıkartmalı mıyım yoksa daha fazla beklemem gerekir mi? Ayrıca şarj halindeyken ara sıra girip mesajlara cevap vermem halinde bi sıkıntı olmaz değil mi?

• DoomKing kullanıcısına yanıt
    Hocam Kilksa'dan almanızı tavsiye ederim, 9,1 sürüm ile geliyor üstelik Apple Türkiye garantili ve 1450TL.
    100 TL chip para veriyor, 1350TL'ye geliyor anlayacağınız
    Ben aldım memnunum, tavsiye ederim.
  • Ekle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler cuma günü vatan bilgisayardan 5s aldim fakat home tuşuna basınca kıtırt diye ses geliyor. Orada farketmemiştim eve gelince farkettim. Daha önce 4s kullanılıyordum böyle bu sorunum yoktu. Ne yapmalı daha alalı 2 gün oldu? Bu sorun değişim kapsamında mıdır?

• Bir sorunum var. Telefon şarj esnasında düzensiz aralıklarla titriyor. Sanki kablo çıkarılıp tekrar takılmış gibi. Yaklaşık batarya aşağı yukarı her % 15 %20 dolduğunda oluyor sebebini bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Revolution

Beyler cuma günü vatan bilgisayardan 5s aldim fakat home tuşuna basınca kıtırt diye ses geliyor. Orada farketmemiştim eve gelince farkettim. Daha önce 4s kullanılıyordum böyle bu sorunum yoktu. Ne yapmalı daha alalı 2 gün oldu? Bu sorun değişim kapsamında mıdır?

Kardeş ver geriye yenisini talep et.aynısı benim başımada geldi aldığım telin hoparlörü bozuk çıktı götürdüm verdim,mağaza sorumlusu iCloud oluşturmamışsan yenisini veririz dediler,aldım.vatandan

• Yorumlara bakılırsa zaten normal değildi apple ın birden 500 tl indirim yapması.
    Sorunlu cihazları sürdüler galiba piyasaya.
  • --kemal-- - kullanıcısına yanıt
    Ios 7de kilitli ekranda whatsapp mesajlarının içeriğini görebiliyor musunuz?

• Çok iyi yorumdu. Tam benim kafadasın kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chinablue

quote:

Orijinalden alıntı: Revolution

Beyler cuma günü vatan bilgisayardan 5s aldim fakat home tuşuna basınca kıtırt diye ses geliyor. Orada farketmemiştim eve gelince farkettim. Daha önce 4s kullanılıyordum böyle bu sorunum yoktu. Ne yapmalı daha alalı 2 gün oldu? Bu sorun değişim kapsamında mıdır?

Kardeş ver geriye yenisini talep et.aynısı benim başımada geldi aldığım telin hoparlörü bozuk çıktı götürdüm verdim,mağaza sorumlusu iCloud oluşturmamışsan yenisini veririz dediler,aldım.vatandan

Ben eski iCloud ile giriş yapmıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.