Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.509
Cevap
232
Favori
760.486
Tıklama
Giriş
    222 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rdmsy

quote:

Orijinalden alıntı: AbeRRaTioN

Arkadaşlar lumia 735 var bende 5s almak istiyorum oyun oynamam kullanmadığım zamanlarda da 2g ye alırım whatsapp vs o şekilde kullanırım 3g ye internette takılacağım zaman yada Facebook kulandığım zaman alırım genelde. bu şekilde kullanmamda bir gün yeter mi şarjı

Rahat gider. 3G ile 4-5 saat arası kullanim suresi mevcut benim telefonda ayrıca 2g-3G ac kapa hic uğraşmıyorum.

Teşekkürler o zaman 5S alırım en yakın zamanda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    arkadaşlar bugün telefonumu garantiye yolladım apple ile görüştüğümde emre bey sağolsun kendiside tavsiye etti istanbul şişlide artı apple servis varmış oraya gönderdim inşallah telefon değişir :)
    |
    |
    Amd Ryzen 3 1200 3.9 Ghz OC // Asus Prime B350M-K // 2X4GB Kingston HyperX Fury 2666 Mhz // Msi GTX 1050 Ti 4GT OC 4 GB // Dark Shadow 500W // Corsair Le200 120 GB Ssd // Toshiba 500 GB Hdd // WD Blue 1 TB Hdd
  • Teğmen
    115 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba.Sizlere bir sorum olacaktı.Yeni almış olduğum 5s'imi sallayınca arkadan da boncuk sesi gibi ses geliyor.İnternette araştırdım olağan bir durum gibi gözüküyor.Titreşim motorundan gelen bir ses gibi ama tam da çözemedim.Başka bir 5s'de denedim onda da oldu.Başka bir 5'de ses gelmiyordu görüşleriniz nelerdir ilgilenirseniz sevinirim...

Telefonu açma kapama tuşu olabilir. Sallanıyor çünkü o tuş biraz gevşek yapılmış.
    |
    |
    İlker ERDEM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kiziroglu75

Telefonu açma kapama tuşu olabilir. Sallanıyor çünkü o tuş biraz gevşek yapılmış.

Kapama tuşunu sabitleyince ses azalıyor ama telefonun arkasından sallayınca gene bir ses gelmeye devam ediyor...
    1000 liraya pasaport kayıtlı, 16 gb, gold renk 5s buldum, sizce fiyat nasıl?
    Hayırlısıyla uzun araştırmalarımızdan(5S mi, z3 compact mı?) sonra 5S'te karar kıldık ve Kliksa'dan 1499TL'ye siparişini verdik, 50TL de puan verdi.

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

Ben de bugun a5 ile 5s arasında kaldim ki hala aradayim

Fiyat farkı olmasa direkt siz gibi sipariş geçeceğini ama bakalım

|
    |
    mahonifirarda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar merhaba herkese kolaylıklar diliyorum. yaklaşık bir bucuk hafta önce teknosadan aldığım iphone 5s ses yükseltme kısma tuşlarında oynama vardı bariz belli oluyor elinizle test ettiğinizde ve benden önce bir arkadaşım daha yazmış telefonu hafifce sallayınca ve arkasına çok hafif seri dokunuşlar yaptığımda boncuk sesi gibi sesler geliyor bu biraz canımı sıkıyor açıkcası apple gibi bir markanın böylesine bir cihaz sunabiliceklerine inanasım gelmedi açıkçası sizden bir görüşlerinizide almak istedim ne yapabilirim ne yapmalıyım gibisinden garantiye falan göndersem mi arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. herkese kolaylıklar tekrardan

Orijinalden alıntı: merihyahsi

arkadaşlar merhaba herkese kolaylıklar diliyorum. yaklaşık bir bucuk hafta önce teknosadan aldığım iphone 5s ses yükseltme kısma tuşlarında oynama vardı bariz belli oluyor elinizle test ettiğinizde ve benden önce bir arkadaşım daha yazmış telefonu hafifce sallayınca ve arkasına çok hafif seri dokunuşlar yaptığımda boncuk sesi gibi sesler geliyor bu biraz canımı sıkıyor açıkcası apple gibi bir markanın böylesine bir cihaz sunabiliceklerine inanasım gelmedi açıkçası sizden bir görüşlerinizide almak istedim ne yapabilirim ne yapmalıyım gibisinden garantiye falan göndersem mi arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. herkese kolaylıklar tekrardan

Kontrol ettim de benim cihazdan da ses geliyor demek ki sorun değil Asıl sorun benim cihazın tuş klidi yan bastığında hafif işlem yapmıyor. Servis rapor vermem diyor , Apple servisi direk değiştirir geçerim diyor. Firmayı aradım çözüm bul dedim öyle kaldı. Rapor olmadan değişim yapmam diyor Kliksa. Apple 14 günlük yasal süren var iade edebilirsin der o başka şey der yanarım yanarım giden dakikalarıma
    |
    |

• Yarbay
    3201 Mesaj
    Değerler nasıl sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S A M C R O -- 14 Aralık 2015; 22:26:11 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kızıl5

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

Ben de bugun a5 ile 5s arasında kaldim ki hala aradayim

Fiyat farkı olmasa direkt siz gibi sipariş geçeceğini ama bakalım

Hocam teşekkürler, ben de birkaç telefon arasında kalmıştım, yaklaşık 2-3 aydan beri araştırıyordum.

Ama anladım ki, kararsızlık iyi değil, bir şekilde tercih etmek lazım, her telefonun da bir albenisi var.

5S'i denerim, memnun kalmazsam, en kötü ihtimalle az zararla(diğer markalardan asıl farkı burada)
    satar başka bir modele geçiş yaparım, hakkında hayırlısı.
    |
    |

O zaman dediğiniz ihtimaller olabilir. Titreşim mekanizması felan...

|
    |
    İlker ERDEM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    6 alicak fırsatım varken 5s almıştım şimdi 6s alicak fırsatım olsa yine 5s alırım kibar nazik en guzel tasarım bunda herşeyi geçtim ben küçük ekran severim ve küçük ekranda başka bir alternatif yok mini serileri berbat tek kral 5s ayrıca note da kullandım büyük ekran gerçekten telefon icin gereksiz tabletlerimiz,bilgisayarlarımız varken sürekli cebimizde taşıdığımız seyi neden kocaman alırız ki rahat hareket bile edilmiyor zaten telefonda fazla yapılan birşeyde yok sosyal medya arama mesajlaşma internet hepsini pc de yapıyoruz zaten wp web bile var telefonu küçük tercih etmek inanın bir avantaj bir duşunun bunu telefonun zaten kusuru yok bu su götürmez 2 senesi daha var

Silver mi ?

Orijinalden alıntı: oktayy82

Arkadaşlar renk olarak space graymı
    Silver mi ?

Renkler ve zevkler tartışılmaz demişler ama ben Gümüş rengini aldım ama aklım Uzay Grisinde kaldı. Beyaz sportif , Siyah daha ağır karar senin :)
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Asus PB287Q//Asus H81M-PLUS//İntel i7-4770//HyperX 16 GB DDR3 (1600)//Gigabyte Windforce 2070//Hi-Level Ultra 120GB 550MB-530MB//Thermaltake Smart (RGB) 700W//Razer Deathadder 2013//Red Dragon Kumara//Logitech G231
    PSN:PlevneGazisi Steam:Faticcc
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj
    Kulaklıkla müzik değiştiremiyorum. Ses açmaya iki kere basınca sesi iki kere açıyor. Önceden oluyordu şimdi olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
e-ticaret
SEO
Paykasa
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,460
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.