Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam yaptım ama itunes eşleştirirken yarıda bıraktı eşzamanlamıyorda bende baştan sildim hepsini tekrar deneyecegim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggiowski

beyler 9.2 nasıl 9.1 den

İphone 5S 9.1 den çok çok iyi...

Hatta İphone 5 de bile 9.2 çok fark edilir şekilde performans etkisi oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wand

quote:

beyler 9.2 nasıl 9.1 den

Nasıl olumlu yanı var.
    Yani biraz anlatırmısın farklılıklarını.
    Mantıklı sebepler lazım geçmek için hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wand

quote:

beyler 9.2 nasıl 9.1 den

Nasıl olumlu yanı var.
    Yani biraz anlatırmısın farklılıklarını.
    Mantıklı sebepler lazım geçmek için hocam

İphone 5 den örnek vereyim o zaman , çok takılmalar oluyordu ve şarjı biraz az gidiyordu. 9.2 yi yükleyince takılma sorunu diye birşey kalmadı. Temiz kurulum yaptım şuan hem 5 hem de 5S takır takır saat gibi stabil şekilde çalışıyor...

• 5s kullanıcılarına bir soru yönelteyim 0 iphone 5s mi 0 z3 compact mı

• dipitis D kullanıcısına yanıt
    Bende z2,z3c ve lenovo p1 arasında kalıp 5s aldım.
    Hiç ios kullanmamıştım,şimdi telefon alacak olsam 6s almaya çalışırdım.
    Sebep: Şuan 9.2 sürümü ve cihaz stabil,kasma vs yok,birde android cephesinde güncellemeler hep sıkıntı oluyor,iosda herkese aynı anda dağıtılıyor çünkü tek sistem ve kendi telefonları.
    Eğer android seviyorsanız nexus alın ama piyasada 2.el olarak en rahat satacağınız iphone olur.
  • 6s e para mı yeter be muhteşem telefon ama pahalı 5s e yetiyo anca bakalım 0 almazsam da 2. El bulmaya çalışırım z3 compact stabil olmasıyla ve pil ömrüyle tatmin ediyor beni

• quote:

Orijinalden alıntı: dipitis

5s kullanıcılarına bir soru yönelteyim 0 iphone 5s mi 0 z3 compact mı

2 side favori cihazlar

• Arkadaşlar lumia 735 var bende 5s almak istiyorum oyun oynamam kullanmadığım zamanlarda da 2g ye alırım whatsapp vs o şekilde kullanırım 3g ye internette takılacağım zaman yada Facebook kulandığım zaman alırım genelde. bu şekilde kullanmamda bir gün yeter mi şarjı
  • Çok zor karar vereceğim

• ios 9.1 sürümündeyim, 9.1 jb gelse jb öncesi restore edebiliyor muyum
  • Psycna kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbeRRaTioN

Arkadaşlar lumia 735 var bende 5s almak istiyorum oyun oynamam kullanmadığım zamanlarda da 2g ye alırım whatsapp vs o şekilde kullanırım 3g ye internette takılacağım zaman yada Facebook kulandığım zaman alırım genelde. bu şekilde kullanmamda bir gün yeter mi şarjı

Rahat gider. 3G ile 4-5 saat arası kullanim suresi mevcut benim telefonda ayrıca 2g-3G ac kapa hic uğraşmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rdmsy

quote:

Orijinalden alıntı: AbeRRaTioN

Arkadaşlar lumia 735 var bende 5s almak istiyorum oyun oynamam kullanmadığım zamanlarda da 2g ye alırım whatsapp vs o şekilde kullanırım 3g ye internette takılacağım zaman yada Facebook kulandığım zaman alırım genelde. bu şekilde kullanmamda bir gün yeter mi şarjı

Rahat gider. 3G ile 4-5 saat arası kullanim suresi mevcut benim telefonda ayrıca 2g-3G ac kapa hic uğraşmıyorum.

Teşekkürler o zaman 5S alırım en yakın zamanda :)

• 3G ile pil testleri 9.2

Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar bugün telefonumu garantiye yolladım apple ile görüştüğümde emre bey sağolsun kendiside tavsiye etti istanbul şişlide artı apple servis varmış oraya gönderdim inşallah telefon değişir :)
  • Arkadaşlar merhaba.Sizlere bir sorum olacaktı.Yeni almış olduğum 5s'imi sallayınca arkadan da boncuk sesi gibi ses geliyor.İnternette araştırdım olağan bir durum gibi gözüküyor.Titreşim motorundan gelen bir ses gibi ama tam da çözemedim.Başka bir 5s'de denedim onda da oldu.Başka bir 5'de ses gelmiyordu görüşleriniz nelerdir ilgilenirseniz sevinirim...
  • Telefonu açma kapama tuşu olabilir. Sallanıyor çünkü o tuş biraz gevşek yapılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiziroglu75

Telefonu açma kapama tuşu olabilir. Sallanıyor çünkü o tuş biraz gevşek yapılmış.

Kapama tuşunu sabitleyince ses azalıyor ama telefonun arkasından sallayınca gene bir ses gelmeye devam ediyor...
  • 1000 liraya pasaport kayıtlı, 16 gb, gold renk 5s buldum, sizce fiyat nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.