Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: HunterInTheNight Daha Az
1 Kayıtlı Üye
22.509
Cevap
232
Favori
760.570
Tıklama
Giriş
    2442 Mesaj
    beyler 9.2 nasıl 9.1 den

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Çevreciler ve Doğaseverler Kulübü
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Psycna

iOS 8, 5S uzerinde 7 ile hemen hemen ayni performansta calisiyordu. 8.0 surumu bile gayet perofrmansliydi. Bazi sorunlar vardi ama performans hicbir zaman problem olmadi 8'de. Ama su anda 9'daki en buyuk problem perofrmans dusuklugu, sadece uygulama ici degil sistem capinda bir yavaslama, tekleme, kasma vs. -ne ile tabir ediyorsaniz artik- mevcut.

Sistem animasyonlarindan tutun uygulama acilis sureleri vs. her sey rezalet durumda su anda 5S icin. 9.2, 9.1, 9.0.1 hepsi ayni lacivertin tonu kimse kusura bakmasin. 9.2 bile kurtarmiyor iOS 9'u.

iOS 8 ile kullananlar kesinlikle yukseltmesin.

Olayı ne kadar güzel açıklamışsınız . İstersen iOS 9 u ota dfu itunes üzerinden güncelle yine birşey farketmiyor. O canım iOS 8 hızını stabilitesini hissedemiyorsun arkadaş . Ben iOS 9 u nerdeyse 3 aydır kullanıyorum bu kadar problemli hatalı gecikmeli sürüm görmedim iOS 8 i ozluyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1415 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

quote:

Orijinalden alıntı: Knoxville

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

merhaba arkadaşlar bende dün aranıza katılmış bulunmaktayım yanlız cihazın ekranında 2 tane ölü piksel var garantiye göndersem apple cihazın değişimini yaparmı sizce ?

Değişim olur. Sonucu yazarsınız.

hocam peki hangi servise göndermemi tavsiye edersiniz apple ile görüştüğümde beni antalya konya ve istanbula yönlendirdi hangisine göndereyim :)

istanbulda ofis iletişime yollamanı tercih ederim.Cumartesi günü yolladım pazartesi ellerine ulaştı perşembe değişim cihazım elimdeydi.Servisleri oldukça iyi.Bilgilendirme kısmında adım adım mesaj atıyorlar.

Cihazinizimi degistirdiler hocam sizin cihazda ne sorun vardi

kulaklık modunda takılı kalıyordu dostum.Yolladım kontrol edip değişim vermişler hafta sonunu saymazsak 3 günde geri geldi telefon.

• Binbaşı
    1398 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar bende dün aranıza katılmış bulunmaktayım yanlız cihazın ekranında 2 tane ölü piksel var garantiye göndersem apple cihazın değişimini yaparmı sizce ?

hocam peki hangi servise göndermemi tavsiye edersiniz apple ile görüştüğümde beni antalya konya ve istanbula yönlendirdi hangisine göndereyim :)

istanbulda ofis iletişime yollamanı tercih ederim.Cumartesi günü yolladım pazartesi ellerine ulaştı perşembe değişim cihazım elimdeydi.Servisleri oldukça iyi.Bilgilendirme kısmında adım adım mesaj atıyorlar.

kulaklık modunda takılı kalıyordu dostum.Yolladım kontrol edip değişim vermişler hafta sonunu saymazsak 3 günde geri geldi telefon.

hocam ozaman pazartesi göndereyim ben telefonu inşallah ekranı filan değiştirmez telefon komple değişir peki ürününün yanında kulaklık şarj aleti filan hepsini göndereyimmi bana açılmamış yeni bir cihazmı verecekler ?
    Amd Ryzen 3 1200 3.9 Ghz OC // Asus Prime B350M-K // 2X4GB Kingston HyperX Fury 2666 Mhz // Msi GTX 1050 Ti 4GT OC 4 GB // Dark Shadow 500W // Corsair Le200 120 GB Ssd // Toshiba 500 GB Hdd // WD Blue 1 TB Hdd

• Binbaşı
    1415 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam ozaman pazartesi göndereyim ben telefonu inşallah ekranı filan değiştirmez telefon komple değişir peki ürününün yanında kulaklık şarj aleti filan hepsini göndereyimmi bana açılmamış yeni bir cihazmı verecekler ?

dostum sadece kutu ile yolla.Anlaşmalı oldukları firma aras kargo.Karşı ödemeli yollucaksın zaten.Adın soy adın telefon ve adresini ve telefonunda ki sorunu bir kağıda yaz kutunun içine koy.Eğer değişim olursa sana 0 cihaz yolluyorlar.Ama eski kutu ile geri yolluyorlar.Aksesuar yollama.

Bu arada aras kargo da söylemeyi unutma kırılmaya karşı olan baloncuklu kutu veya poşetin içine koysunlar.Çünkü sana kağıt imzalatıyorlar kırılma vs durumlarına firmamız sorumlu değildir diye.

Apple'ın sayfasından ofis iletişim bilgilerini ara ve kafana takılanı sor sen yine de.
    |
    |

• Yüzbaşı
    821 Mesaj
    Arkadaşlar iki sorum var :

1-Başarılı sade-ücretsiz bir e-pub uygulaması var mı ekitap için kullanacagım ?

2-Bilgisayarımda ki e-pub dosyalarını telefonuma nasıl atabilirim itunes üzerindense hangi klasöre atacagım biraz acemiyim de... Teşekkürler

Orijinalden alıntı: badangel01

Arkadaşlar iki sorum var :

1-Başarılı sade-ücretsiz bir e-pub uygulaması var mı ekitap için kullanacagım ?

2-Bilgisayarımda ki e-pub dosyalarını telefonuma nasıl atabilirim itunes üzerindense hangi klasöre atacagım biraz acemiyim de... Teşekkürler

epub için cihazla yerleşik gelen iBooks uygulaması gayet yeterli, ben şahsen ekstra bir okuyucu uygulama hiç kullanmadım.

itunes üzerinden kitaplar kısmından eşitleyebilirsiniz.

safariden falan indirirken de iBook ile aç seçeneği çıkar indirmeye çalıştığınızda.

hocam yaptım ama itunes eşleştirirken yarıda bıraktı eşzamanlamıyorda bende baştan sildim hepsini tekrar deneyecegim.
    |
    |
    what_tha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Oggiowski

beyler 9.2 nasıl 9.1 den

İphone 5S 9.1 den çok çok iyi...

Hatta İphone 5 de bile 9.2 çok fark edilir şekilde performans etkisi oldu...

Orijinalden alıntı: wand

quote:

beyler 9.2 nasıl 9.1 den

Nasıl olumlu yanı var.
    Yani biraz anlatırmısın farklılıklarını.
    Mantıklı sebepler lazım geçmek için hocam

DH Çevreciler ve Doğaseverler Kulübü
  • Binbaşı
    1122 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wand

quote:

beyler 9.2 nasıl 9.1 den

Nasıl olumlu yanı var.
    Yani biraz anlatırmısın farklılıklarını.
    Mantıklı sebepler lazım geçmek için hocam

İphone 5 den örnek vereyim o zaman , çok takılmalar oluyordu ve şarjı biraz az gidiyordu. 9.2 yi yükleyince takılma sorunu diye birşey kalmadı. Temiz kurulum yaptım şuan hem 5 hem de 5S takır takır saat gibi stabil şekilde çalışıyor...
    |
    |

• Teğmen
    185 Mesaj
    5s kullanıcılarına bir soru yönelteyim 0 iphone 5s mi 0 z3 compact mı

Bende z2,z3c ve lenovo p1 arasında kalıp 5s aldım.
    Hiç ios kullanmamıştım,şimdi telefon alacak olsam 6s almaya çalışırdım.
    Sebep: Şuan 9.2 sürümü ve cihaz stabil,kasma vs yok,birde android cephesinde güncellemeler hep sıkıntı oluyor,iosda herkese aynı anda dağıtılıyor çünkü tek sistem ve kendi telefonları.
    Eğer android seviyorsanız nexus alın ama piyasada 2.el olarak en rahat satacağınız iphone olur.
    |
    |
    dipitis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

6s e para mı yeter be muhteşem telefon ama pahalı 5s e yetiyo anca bakalım 0 almazsam da 2. El bulmaya çalışırım z3 compact stabil olmasıyla ve pil ömrüyle tatmin ediyor beni

|
    |
    takeda58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: dipitis

5s kullanıcılarına bir soru yönelteyim 0 iphone 5s mi 0 z3 compact mı

2 side favori cihazlar

|
    |
    Arkadaşlar lumia 735 var bende 5s almak istiyorum oyun oynamam kullanmadığım zamanlarda da 2g ye alırım whatsapp vs o şekilde kullanırım 3g ye internette takılacağım zaman yada Facebook kulandığım zaman alırım genelde. bu şekilde kullanmamda bir gün yeter mi şarjı

|
    |
    |
    |

Eyvallah hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Psycna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: AbeRRaTioN

Arkadaşlar lumia 735 var bende 5s almak istiyorum oyun oynamam kullanmadığım zamanlarda da 2g ye alırım whatsapp vs o şekilde kullanırım 3g ye internette takılacağım zaman yada Facebook kulandığım zaman alırım genelde. bu şekilde kullanmamda bir gün yeter mi şarjı

Rahat gider. 3G ile 4-5 saat arası kullanim suresi mevcut benim telefonda ayrıca 2g-3G ac kapa hic uğraşmıyorum.

sohbet
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,479
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.