Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.509
Cevap
232
Favori
760.637
Tıklama
Giriş
    1122 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turkiyem71

quote:

Orijinalden alıntı: wand

İcloud yedekleme ile ilgili sorun yaşayan var mı ?

Edit : Apple müşteri hizmetleri sorunu çözdü...

Aynı sorunu bende yaşıyorum.Sorun nasıl halledildi acaba açıklarmısınız.

Wireless Dns değişimi ile sorun giderildi , İcloud Pc versiyonunu bilgisayarınıza yükleyip eski yedeklemeleri temizleyin ayrıca...

EK:
    Ekran esnemesi her telefonda az da olsa olur. Sorun yaratmayın ve kafanıza takılmasın. Ha diyelim ki ekran bariz şekilde kalkık gelir o başka durum...

Ölü piksel için değişim yapılır direk olarak. Dilerseniz servisten rapor alıp İade edebilir yada direk değişim talebinde bulunabilirsiniz. Kliksa'dan aldıysanız serviste sizin yerinize yapabilir ya da 4077 sayılı kanun gereği iade hakkınızı kullanabilirsiniz...
    |
    |

• Binbaşı
    1122 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Revolution

Arkadaslar merhaba. Yarin bulabilirsem 5S almayi dusunuyorum. Vatan veya teknosadan artik hangisi daha uygunsa. Alirken nelere dikkat edilmeli. Olu piksel kontrolu vb. gibi mesela?

Kapalı kutu aldığınız için kontrolü maalesef mümkün değil. Mediamark'ta da mevcut bilginiz olsun. Bimeks paralel ithalat olduğu için tavsiye etmem. Birkaç güvenilir E- ticaret firmada fiyat 1450 TL ye kadar düştü.

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

merhaba arkadaşlar bende dün aranıza katılmış bulunmaktayım yanlız cihazın ekranında 2 tane ölü piksel var garantiye göndersem apple cihazın değişimini yaparmı sizce ?

Değişim olur. Sonucu yazarsınız.

hocam peki hangi servise göndermemi tavsiye edersiniz apple ile görüştüğümde beni antalya konya ve istanbula yönlendirdi hangisine göndereyim :)

Antalya da yetkili servis yok diye biliyorum. Aldığınız cihaz paralel ithalat mı yoksa Apple garantili mi ?

• Kıdemli Yarbay
    317 Mesaj
    quote:

quote:

Arkadaslar merhaba. Yarin bulabilirsem 5S almayi dusunuyorum. Vatan veya teknosadan artik hangisi daha uygunsa. Alirken nelere dikkat edilmeli. Olu piksel kontrolu vb. gibi mesela?

Kapalı kutu aldığınız için kontrolü maalesef mümkün değil. Mediamark'ta da mevcut bilginiz olsun. Bimeks paralel ithalat olduğu için tavsiye etmem. Birkaç güvenilir E- ticaret firmada fiyat 1450 TL ye kadar düştü.

Ne yani magazada açtım kutuyu mesela ekrana bastigim zaman esniyor diyelim degistirmezler mi hemen?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar bende dün aranıza katılmış bulunmaktayım yanlız cihazın ekranında 2 tane ölü piksel var garantiye göndersem apple cihazın değişimini yaparmı sizce ?

hocam peki hangi servise göndermemi tavsiye edersiniz apple ile görüştüğümde beni antalya konya ve istanbula yönlendirdi hangisine göndereyim :)

Antalya da yetkili servis yok diye biliyorum. Aldığınız cihaz paralel ithalat mı yoksa Apple garantili mi ?

apple garantili hocam kliksadan aldım
    |
    |
    Amd Ryzen 3 1200 3.9 Ghz OC // Asus Prime B350M-K // 2X4GB Kingston HyperX Fury 2666 Mhz // Msi GTX 1050 Ti 4GT OC 4 GB // Dark Shadow 500W // Corsair Le200 120 GB Ssd // Toshiba 500 GB Hdd // WD Blue 1 TB Hdd

• Binbaşı
    1122 Mesaj

Servise yönlendirip , rapor karşılığında iade yada değişim yapılıyor... Mağaza prosedürüne de bağlı bir durum birazda.

Antalya'da yetkili servis var ise çok iyi...
    |
    |
    Bahsedilenler: C0LDWAVE , Revolution

quote:

quote:

Ne yani magazada açtım kutuyu mesela ekrana bastigim zaman esniyor diyelim degistirmezler mi hemen?

Ayrıca, ekrana bastığında ki esneme nasıl bir esneme olmalı ki ? Dediğim gibi her cihaz da mutlaka esneme vardır bunu dikkate almanı öneririm. Yan Sanayi ekranlar da esneme bariz şekilde fazla olur ve kasaya tam oturmaz ama Orijinal fabrikasyon ekranlar kasaya eşit şekilde oturarak çok az da olsa hafif esneme yapabilir. Zaman la yerleşir kafan rahat olsun...
    |
    |

• Binbaşı
    1415 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

istanbulda ofis iletişime yollamanı tercih ederim.Cumartesi günü yolladım pazartesi ellerine ulaştı perşembe değişim cihazım elimdeydi.Servisleri oldukça iyi.Bilgilendirme kısmında adım adım mesaj atıyorlar.

• Yüzbaşı
    328 Mesaj

Gold modeli 6s haricinde tüm telefonlarda kaldırıldı.
    |
    |
    oktayy82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Jacques

9.2'den herkes memnun anlaşılan. Ben de geçiyorum ve umarım bir hayal kırıklığı yaşamam.

9.2 Hakkında görüşlerinizi yazabilirmisiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: CakirKeyf_

quote:

Orijinalden alıntı: Jacques

9.2'den herkes memnun anlaşılan. Ben de geçiyorum ve umarım bir hayal kırıklığı yaşamam.

9.2 Hakkında görüşlerinizi yazabilirmisiniz ?

Şuan iTunes'da download ediyorum. 40 dakika falan kaldı inmesine. Kurduktan sonra yazacağım görüşlerimi.
    |
    |
    iOS 8, 5S uzerinde 7 ile hemen hemen ayni performansta calisiyordu. 8.0 surumu bile gayet perofrmansliydi. Bazi sorunlar vardi ama performans hicbir zaman problem olmadi 8'de. Ama su anda 9'daki en buyuk problem perofrmans dusuklugu, sadece uygulama ici degil sistem capinda bir yavaslama, tekleme, kasma vs. -ne ile tabir ediyorsaniz artik- mevcut.

Sistem animasyonlarindan tutun uygulama acilis sureleri vs. her sey rezalet durumda su anda 5S icin. 9.2, 9.1, 9.0.1 hepsi ayni lacivertin tonu kimse kusura bakmasin. 9.2 bile kurtarmiyor iOS 9'u.

iOS 8 ile kullananlar kesinlikle yukseltmesin.
    Sıfır alacak arkadaşlara artık 5S önermiyorum. 1500 TL vereceksiniz 4" ekran ve 2,5 sene önce çıkmış cihaz alacaksınız. Hiç gerek yok. 5S alacaksanız 1000-1100 TL'ye temiz ikinci el alın, şahsi görüşüm..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Knoxville

quote:

quote:

quote:

istanbulda ofis iletişime yollamanı tercih ederim.Cumartesi günü yolladım pazartesi ellerine ulaştı perşembe değişim cihazım elimdeydi.Servisleri oldukça iyi.Bilgilendirme kısmında adım adım mesaj atıyorlar.

Cihazinizimi degistirdiler hocam sizin cihazda ne sorun vardi

Amd Ryzen 3 1200 3.9 Ghz OC // Asus Prime B350M-K // 2X4GB Kingston HyperX Fury 2666 Mhz // Msi GTX 1050 Ti 4GT OC 4 GB // Dark Shadow 500W // Corsair Le200 120 GB Ssd // Toshiba 500 GB Hdd // WD Blue 1 TB Hdd

• Yarbay
    12391 Mesaj

Bence de oyle. Ama havasi oldugu icin ve guncelleme destegi 2 sene daha devam edecegi icin ve pek tabi uygulama marketi ve servis olaylari icin verilir. Zira son model almaya kalksaniz 3000 lira civarinda bir parayi gozden cikartmaniz gerekir.

Tabi buna bir 300 lira eklenerek note 4 aljnabiliyor. 400 daha eklenerek s6 alinabiliyor. 500 eklenerek note 5 alinabiliyor.

Tam bu fiyat araliginda yine sonynin guzel cihazlari var.

|
    |
    gokhanozen93 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj
    vatanda 1500 ye düşen 5s ios7 sürümü diyor doğrumu acaba

Geleceğini zannetmem alırsanız bizi de buradan bilgilendirir misiniz ?
    |
    |
    alexalex77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    daha yarım saat önce faceden vatan bilgisayar sayfasına baktım yani 1 hafta önce paylaşılan bir ilan ios7 yazıyor.yine bugün normal vatanın sitesine girdim özellikler kısmındada ios 7 yazıyor ve bulunduğu mağazalar kısmındada bayağı 20-30 şehir var
    |
    |
e-ticaret
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,467
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.