Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.509
Cevap
232
Favori
760.583
Tıklama
Giriş
    35 Mesaj

Z3 compact kesinlikle kendi sınıfında çok iyi bir cihaz ben sürekli android kullandım kullandığım androidler arasında en iyisi derim yani bir de ios'un tadına bakmak istiyorum açıkçası telefonu da abim aldı bana zaten daha 2 ay kullandım 22 ay garantisi devam ediyor sıfırdan farksız alıcı arıyorum şuan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mahonifirarda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Edit : Apple müşteri hizmetleri sorunu çözdü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wand -- 12 Aralık 2015; 13:54:25 >
    |
    |
    Son 1 yıl içinde lumia 1320,925,525,830,xperia z3,note 3,lg g4,gm one,asus zf2 kullandım ama bir süre sonra android şişiyor windowsphone ise uygulama eksikleriyle can sıkıyor.İp 5s almaya karar verdiğimde tereddütlerim vardı ama çok memnun kaldım çünkü ios 8.4 den 9.2 ye geçtiğimde ilk defa bir firmanın bu kadar düzgün yazılım ürettiğini gördüm,android ve wp de hep bi geriye gidiş oluyor,pil bakımından özellikle.Nasılki Sony playstation üretip oyun optimize ediyorsa,iphone da bunu yapıyor.İlk ios telefonum ve siri gibi özelliklerle akıllı telefon kullandığımı hissettim.Birde kamera 8mp diyorsa hakikaten o rakamın hakkını veriyor.Bu kadar telefon içinde zarar ettiğimde oldu kar ettiğimde ama bir sonraki 2017 temmuzda garanti bitince alacağım telefon yine iphone olur.

|
    |
    Arkadaşlar bendeki 5S te ios 7.1.2 ve jailbreak var. Son zamanlarda bu ios sürümüne ait doğru dürüst pek tweak ve repo bulamıyorum. Örneğin whatsapp web özelliğini bile kullanamıyorum bunla ilgili tweakler ve repolarda güncel sürümleri olduğu için işime yaramıyor.

Şimdi konumuza gelecek olursak ios 8 sürümünü kaçırdığımıza göre ios 9.2 yükseltip jailbreak ile kullanmaya devam edeyim mi? yoksa boşver ios 7.1.2 stabil kullanmaya devam et tweakler ve repolar önemli değil mi diyeyim? Zaten ios 8 trenin kaçırmış olan biri olarak 9.2 ve jailbreak şansımı kaçırmakta pek hoşuma gitmiyor.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Yüzbaşı
    636 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Arkadaşlar bendeki 5S te ios 7.1.2 ve jailbreak var. Son zamanlarda bu ios sürümüne ait doğru dürüst pek tweak ve repo bulamıyorum. Örneğin whatsapp web özelliğini bile kullanamıyorum bunla ilgili tweakler ve repolarda güncel sürümleri olduğu için işime yaramıyor.

Şimdi konumuza gelecek olursak ios 8 sürümünü kaçırdığımıza göre ios 9.2 yükseltip jailbreak ile kullanmaya devam edeyim mi? yoksa boşver ios 7.1.2 stabil kullanmaya devam et tweakler ve repolar önemli değil mi diyeyim? Zaten ios 8 trenin kaçırmış olan biri olarak 9.2 ve jailbreak şansımı kaçırmakta pek hoşuma gitmiyor.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Benim de sürüm 7.1.2 ama jailbreak yok fakat 9.2 ye geçmek istiyorum.Forumda birkaç kişinin elinde hem 7.1.2 hemde 9.2 varsa foruma hız testi videosu gibi birşey koyabilir mi?
    |
    |

• Binbaşı
    1122 Mesaj
    9.2 gayet stabil ve akıcı beğenmezseniz zaten istediğiniz sürüme tekrar geçebilirsiniz ama buna gerek kalmaz. İtunes üzerinden Kurtarma modunda yükleme yaparsanız daha iyi olur...
    |
    |
    Amd Ryzen 3 1200 3.9 Ghz OC // Asus Prime B350M-K // 2X4GB Kingston HyperX Fury 2666 Mhz // Msi GTX 1050 Ti 4GT OC 4 GB // Dark Shadow 500W // Corsair Le200 120 GB Ssd // Toshiba 500 GB Hdd // WD Blue 1 TB Hdd
  • Teğmen
    113 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wand

İcloud yedekleme ile ilgili sorun yaşayan var mı ?

Edit : Apple müşteri hizmetleri sorunu çözdü...

Aynı sorunu bende yaşıyorum.Sorun nasıl halledildi acaba açıklarmısınız.

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

merhaba arkadaşlar bende dün aranıza katılmış bulunmaktayım yanlız cihazın ekranında 2 tane ölü piksel var garantiye göndersem apple cihazın değişimini yaparmı sizce ?

Değişim olur. Sonucu yazarsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

merhaba arkadaşlar bende dün aranıza katılmış bulunmaktayım yanlız cihazın ekranında 2 tane ölü piksel var garantiye göndersem apple cihazın değişimini yaparmı sizce ?

Değişim olur. Sonucu yazarsınız.

hocam peki hangi servise göndermemi tavsiye edersiniz apple ile görüştüğümde beni antalya konya ve istanbula yönlendirdi hangisine göndereyim :)
    Amd Ryzen 3 1200 3.9 Ghz OC // Asus Prime B350M-K // 2X4GB Kingston HyperX Fury 2666 Mhz // Msi GTX 1050 Ti 4GT OC 4 GB // Dark Shadow 500W // Corsair Le200 120 GB Ssd // Toshiba 500 GB Hdd // WD Blue 1 TB Hdd
  • Yarbay
    8357 Mesaj

Genpa varsa, biraz daha güvenilir oluyorlar. İstanbul'da akrabanız olsaydı, çabucak hallederdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    C0LDWAVE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revolution -- 12 Aralık 2015; 17:12:41 >

Orijinalden alıntı: Revolution

Arkadaslar merhaba. Yarin bulabilirsem 5S almayi dusunuyorum. Vatan veya teknosadan artik hangisi daha uygunsa. Alirken nelere dikkat edilmeli. Olu piksel kontrolu vb. gibi mesela?

Bende sağ ekran üst köşesinde ekran esnemesi vardı ona bak derim

9.iki ye güncellemek ne derece mantıklı

cihaz 5s

Orijinalden alıntı: mga93

quote:

Orijinalden alıntı: Revolution

Arkadaslar merhaba. Yarin bulabilirsem 5S almayi dusunuyorum. Vatan veya teknosadan artik hangisi daha uygunsa. Alirken nelere dikkat edilmeli. Olu piksel kontrolu vb. gibi mesela?

Bende sağ ekran üst köşesinde ekran esnemesi vardı ona bak derim

Teşekkürler hocam. O da aklımdaydı zaten ölü piksel ve ekran esnemesini kesinlikle kontrol edeceğim zaten.

|
    |

Orijinalden alıntı: speedman

7.1.iki den -klavye de iki basmıyor.

9.iki ye güncellemek ne derece mantıklı

cihaz 5s

Bence çok mantıklı

|
    |

Orijinalden alıntı: frux

Genpa varsa, biraz daha güvenilir oluyorlar. İstanbul'da akrabanız olsaydı, çabucak hallederdi.

hocam telefonu kiliksadan aldığımda apple türkiye garantili yazıyordu karamanda yaşıyorum konya 2 saatlik yol en iyisi ben direk oraya gideyim apple storeye vereyim :)
    |
    |
  • Çavuş
    81 Mesaj
    Arkadaşlar neden 5s gold hiç bivyerde satılmıyor
    Sadece hepsi burada da var ordada 1799

Orijinalden alıntı: oktayy82

Arkadaşlar neden 5s gold hiç bivyerde satılmıyor
    Sadece hepsi burada da var ordada 1799

silver candır :)
    |
    |
HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Paykasa
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,410
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.