Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım 9.2 de hata mevcut , İphone 5 ve 5S 'de İcloud yedekleme yapmıyor yada sürekli hata veriyor. 9.1 'de böyle bir hata almamıştım. 5S 'i paketinden bugün çıkardım denedim aynı sorunu onda da verdi. Herkeste mi böyle bir sorun var yoksa benim hesapla ilgili bir sıkıntı mı var acep ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avataraang18

9.2 9.1 den kat kat iyi olmuş hafif takılmalar kalmamış

Aynen daha iyi pil daha iyi ısınma daha az. Bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler 9.2 ye güncelledim telefonda bariz hizlanma oldu pilde gayet iyi gidior bu sefer olmuş
  • hala alinir mi arkadaslar ip5s?

• meneter kullanıcısına yanıt
    Ben 3G ile girdim. Ama yeni yüklediğim here uygulaması yuzunden oldu sanırım. Nokia'nın here uygulamasını açtım, 2-3 dakika içinde ateş gibi oldu. Sonra baktım, google mapste de çok daha hafif olmak kaydıyla ısınma var, aynen 9.1'e geri döndüm. Varsa siz de deneyebilir misiniz navigasyonları?
  • 9.1 faciasından sonra bu sürüm ilaç gibi geldi. Apple'a biraz sallamıştım ama 9.2 sonraki sürümler için de umut veriyor. Şarj süresi, seçim tepkimeleri, klavye daha iyi durumda.
  • oan kullanıcısına yanıt
    3G ile kullandığınız içindir hocam ısınma. Bana göre 9.2 daha iyi 9.1 den.

• Öncelikle iyi akşamlar iyi forumlar. Ben xperia z3 compact kullanıcısıyım ve yıllardır android kullanıcısıyım ve dolayısıyla sıkıldım. Fazla bir bütçem yok elimdeki z3 compactı satıp iphone 5s almam mantıklı mı sizce tavsiye eder misiniz kullanıcısı olarak size sormak istedim 5s daha ne kadar destek alır ios 10 falan çıktığında kasar mı falan benim önceliğim stabilite kullanıcıları olarak size sormak istedim mantıklı olur mu?

• ios 9.2 de açık uygulamalar ekranında kaydırınca geçişler yavaşlamış tek tek geçiyor sanki genel olarak mı böyle biraz can sıkıcı bi durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetrasittopal

Öncelikle iyi akşamlar iyi forumlar. Ben xperia z3 compact kullanıcısıyım ve yıllardır android kullanıcısıyım ve dolayısıyla sıkıldım. Fazla bir bütçem yok elimdeki z3 compactı satıp iphone 5s almam mantıklı mı sizce tavsiye eder misiniz kullanıcısı olarak size sormak istedim 5s daha ne kadar destek alır ios 10 falan çıktığında kasar mı falan benim önceliğim stabilite kullanıcıları olarak size sormak istedim mantıklı olur mu?

Hocam z3 compacti kac ay kulandiniz

• irfan s kullanıcısına yanıt
    2 ay kullandım

• 9.2 nin genel olarak beğenilmesi iyi oldu cihaz bir nefes almış oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetrasittopal

Öncelikle iyi akşamlar iyi forumlar. Ben xperia z3 compact kullanıcısıyım ve yıllardır android kullanıcısıyım ve dolayısıyla sıkıldım. Fazla bir bütçem yok elimdeki z3 compactı satıp iphone 5s almam mantıklı mı sizce tavsiye eder misiniz kullanıcısı olarak size sormak istedim 5s daha ne kadar destek alır ios 10 falan çıktığında kasar mı falan benim önceliğim stabilite kullanıcıları olarak size sormak istedim mantıklı olur mu?

Ben de z3 compact ile 5s arasında kaldım, ikisinin de birbirine göre artıları ve eksileri var.

z3 compactı kullandınız nasıl bir cihaz, tavsiye eder misiniz, yoksa 5S de mi karar kılalım?
  • mahonifirarda kullanıcısına yanıt
    Z3 compact kesinlikle kendi sınıfında çok iyi bir cihaz ben sürekli android kullandım kullandığım androidler arasında en iyisi derim yani bir de ios'un tadına bakmak istiyorum açıkçası telefonu da abim aldı bana zaten daha 2 ay kullandım 22 ay garantisi devam ediyor sıfırdan farksız alıcı arıyorum şuan.

• İcloud yedekleme ile ilgili sorun yaşayan var mı ?

Edit : Apple müşteri hizmetleri sorunu çözdü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wand -- 12 Aralık 2015; 13:54:25 >
  • bende 9.2yi yüklüyorum bakalım nasıl olacak
  • Son 1 yıl içinde lumia 1320,925,525,830,xperia z3,note 3,lg g4,gm one,asus zf2 kullandım ama bir süre sonra android şişiyor windowsphone ise uygulama eksikleriyle can sıkıyor.İp 5s almaya karar verdiğimde tereddütlerim vardı ama çok memnun kaldım çünkü ios 8.4 den 9.2 ye geçtiğimde ilk defa bir firmanın bu kadar düzgün yazılım ürettiğini gördüm,android ve wp de hep bi geriye gidiş oluyor,pil bakımından özellikle.Nasılki Sony playstation üretip oyun optimize ediyorsa,iphone da bunu yapıyor.İlk ios telefonum ve siri gibi özelliklerle akıllı telefon kullandığımı hissettim.Birde kamera 8mp diyorsa hakikaten o rakamın hakkını veriyor.Bu kadar telefon içinde zarar ettiğimde oldu kar ettiğimde ama bir sonraki 2017 temmuzda garanti bitince alacağım telefon yine iphone olur.

• Arkadaşlar bendeki 5S te ios 7.1.2 ve jailbreak var. Son zamanlarda bu ios sürümüne ait doğru dürüst pek tweak ve repo bulamıyorum. Örneğin whatsapp web özelliğini bile kullanamıyorum bunla ilgili tweakler ve repolarda güncel sürümleri olduğu için işime yaramıyor.

Şimdi konumuza gelecek olursak ios 8 sürümünü kaçırdığımıza göre ios 9.2 yükseltip jailbreak ile kullanmaya devam edeyim mi? yoksa boşver ios 7.1.2 stabil kullanmaya devam et tweakler ve repolar önemli değil mi diyeyim? Zaten ios 8 trenin kaçırmış olan biri olarak 9.2 ve jailbreak şansımı kaçırmakta pek hoşuma gitmiyor.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Arkadaşlar bendeki 5S te ios 7.1.2 ve jailbreak var. Son zamanlarda bu ios sürümüne ait doğru dürüst pek tweak ve repo bulamıyorum. Örneğin whatsapp web özelliğini bile kullanamıyorum bunla ilgili tweakler ve repolarda güncel sürümleri olduğu için işime yaramıyor.

Şimdi konumuza gelecek olursak ios 8 sürümünü kaçırdığımıza göre ios 9.2 yükseltip jailbreak ile kullanmaya devam edeyim mi? yoksa boşver ios 7.1.2 stabil kullanmaya devam et tweakler ve repolar önemli değil mi diyeyim? Zaten ios 8 trenin kaçırmış olan biri olarak 9.2 ve jailbreak şansımı kaçırmakta pek hoşuma gitmiyor.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Benim de sürüm 7.1.2 ama jailbreak yok fakat 9.2 ye geçmek istiyorum.Forumda birkaç kişinin elinde hem 7.1.2 hemde 9.2 varsa foruma hız testi videosu gibi birşey koyabilir mi?

• 9.2 gayet stabil ve akıcı beğenmezseniz zaten istediğiniz sürüme tekrar geçebilirsiniz ama buna gerek kalmaz. İtunes üzerinden Kurtarma modunda yükleme yaparsanız daha iyi olur...
  • 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.