Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzay grisi 5s im var. Bu kılıflı şarj olayı var kuzenimden gördüm almanyadan 40 euro ya almış. Bana da önerirmisiniz acaba ne alabilirim ? Şarj 3 saat kullanım sunuyor çok canım sıkılıyor gerçekten

• Zig Zag kullanıcısına yanıt
    İyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Beyler iyi mi

https://store.donanimhaber.com/75/8f/c5/758fc5ad625f5b947d9450ccde18a409.jpg

Eğer 3G ile birlikte bu süre olsa efsane,wi-fi ile olsa yine normal-güzel süre yani her türlü tamam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Arkadaşlar uzay grisi 5s im var. Bu kılıflı şarj olayı var kuzenimden gördüm almanyadan 40 euro ya almış. Bana da önerirmisiniz acaba ne alabilirim ? Şarj 3 saat kullanım sunuyor çok canım sıkılıyor gerçekten

Şarjlı kılıflara nedense ısınamadım. Gerek kalınlığı olsun gerek telefonu ekstra ısıtması vede zararlı olduğunu söyleyen telciler de var. Tp link gibi iyi markaların powerban ını almanızı öneririm.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    %25 3g
    %75 wifi diyebilirim.

tam tersi olunca 5.5 saat geliyor
  • Zig Zag kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi bence,ben de bu seviyelerdeyim,cihazım 10 aylık,8.3 yüklü.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

benim 8.4.1, benim de 10 aylık 5S.

8.4'ten önce bi tık daha iyiydi sankii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

benim 8.4.1, benim de 10 aylık 5S.

8.4'ten önce bi tık daha iyiydi sankii.

Olabilir,ben Apple Müzik TR ye açılmadığı için hiç 8.4 e geçmeyi düşünmedim 8.3 den memnun olduğum için genel olarak,şimdi 9 gelecek ona da batarya performansına göre geçeceğim zaten ya da artık iphone 7 ye kadar 8.3 e devam edeceğiz bakalım.

Bence ios 8 için konuşayım final sürümünü de alın ondan sonra iphone 7 ye kadar kalsın çünkü final sürümleri en stabil sürümdür siz daha iyi bilirsiniz. @BekirTemel

• quote:

Orijinalden alıntı: Kiziroglu75

Bence ios 8 için konuşayım final sürümünü de alın ondan sonra iphone 7 ye kadar kalsın çünkü final sürümleri en stabil sürümdür siz daha iyi bilirsiniz. @BekirTemel

8.4.1 için konuşuyorsunuz sanırım,siz memnun musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHGamer

quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Arkadaşlar uzay grisi 5s im var. Bu kılıflı şarj olayı var kuzenimden gördüm almanyadan 40 euro ya almış. Bana da önerirmisiniz acaba ne alabilirim ? Şarj 3 saat kullanım sunuyor çok canım sıkılıyor gerçekten

Şarjlı kılıflara nedense ısınamadım. Gerek kalınlığı olsun gerek telefonu ekstra ısıtması vede zararlı olduğunu söyleyen telciler de var. Tp link gibi iyi markaların powerban ını almanızı öneririm.

Tamam teşekkür ederim. Gerçekten bazen delirtiyor adamı bu şarj meselesi.
    Kesinlikle memnunum hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Size tavsiye etmemdeki sebep dediklerinizin doğru olması ios 8 den sonra iphone 5s ölmeye başlıyor en iyisi ios 8.4.1 finali alıp daha da ellememek çünkü benim cihaz da 6 aylık ölmesini istemiyorum.

• quote:

Kesinlikle memnunum hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Size tavsiye etmemdeki sebep dediklerinizin doğru olması ios 8 den sonra iphone 5s ölmeye başlıyor en iyisi ios 8.4.1 finali alıp daha da ellememek çünkü benim cihaz da 6 aylık ölmesini istemiyorum.

iOs 7 de de son sürüm efsaneydi aslında doğru diyorsun kardeşim,teşekkürler bu önerin için.

• Kullanım süreleriniz nasıl? Ben en fazla 4,5 saat alabiliyorum. 65 tane uygulama yüklü ama çoğunun bildirimi arkaplanda yenilemesi konumu kapalı

• hannibal kullanıcısına yanıt
    En fazla 5 saat

Kesinlikle hocam bende öyle düşündüğümden yaptım. İlk telefonu aldığımda İOS 7.1.2 ve ilk iphone tecrübem olduğu için salaklık yapıp güncelledim çok pişman oldum hatta telefonu birine satıp yeniden almak bile istedim ama vazgeçtim. Ama şu kesinlikle doğru final sürümleri daha stabildir. Keşke ios 7.1.2 e dönebilsem

• quote:

Kesinlikle hocam bende öyle düşündüğümden yaptım. İlk telefonu aldığımda İOS 7.1.2 ve ilk iphone tecrübem olduğu için salaklık yapıp güncelledim çok pişman oldum hatta telefonu birine satıp yeniden almak bile istedim ama vazgeçtim. Ama şu kesinlikle doğru final sürümleri daha stabildir. Keşke ios 7.1.2 e dönebilsem

Bakalım belki iOs 9 bir umut ışığı olur hiç sanmıyorum ama bir görmek lazım.

• arkadaşlar telefonu şuan 0 alsam hangi sürümle gelir?

• Telefon ile birlikte çıkan sürüm o model için en stabil sürümdür , ios 7 5s , ios 8 i6 gibi ios 9 da en stabil olarak 6s te çalışıcaktır fakat şuanki ios 9 ile ilgili sorunların hepsi ilk sürüm olduğundan kaynaklı yani 6 lardada var sorunlar onlarıda bitircek hali yok appleın, 9.1 / 9.2 gibi sürümlerde 5s 8.4 e nazaran 1 saniye gecikmelide olsa stabil şekilde işlem yapar. Hala güçlü bir donanıma sahip ios 9 da sorun çıkartıcağını sanmıyorum

• 
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.