Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cesaret edemedim pek hocam
  • Bugün şarja taktım cihazı kontrol etmek için elime aldığımda telefon aşırı ısınmış,şarj cihazıda aynı şekilde.
    Cihaz 17 aylık geçen yine aynısı olmuştu,bataryanın ölmeye başladığının habercisi midir bunlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır, şarj olunca bende de aynı şekil cihaz ve şarj aleti ısınıyor ama şarj %70 geçince ısınma duruyor normal yani benim cihaz da 4 aylık.
  • arkadaşlar 1 haftadır konuyu okuyorum 5s ile 6 arasında gidip geliyorum 6 fiyat olarak 700 tl kadar pahalı olduğu için ve ekran sararması çıt çıt ses kamera kayması kolay çizilmesi ve kasa kalitesi olarak güven vermediği için 5s e daha yakınım 5s alacağım sanırım ancak merak ettiğim durum ekran ile kasa ayrılma problemi (nadiren de olsa) dışında başka bir sorun yaşanıyor mu cihazlarda ? sorunsuz seri vs var mı dikkat edilebilecek bilgi verebilirimisiniz bu konularda uzay grisi düşünüyorum bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 26 Temmuz 2015; 11:11:27 >
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi ekran sizin icin yeterlidir ?4 inch yeterliyse 5s 4.7 istiyorsaniz 6 alin.Space gray oneririm sorunlu bir seriside yoktur 5slerin

• quote:

Orijinalden alıntı: NightGuardian

Hocam hangi ekran sizin icin yeterlidir ?4 inch yeterliyse 5s 4.7 istiyorsaniz 6 alin.Space gray oneririm sorunlu bir seriside yoktur 5slerin

şu anda s4 mini kullanıyorum 4.3 inç boyutu var ama kasa boyutu olarak 5s ve s4 mini birebir aynı boyutta boyut olarak hiçbir sıkıntı yok sorunlu bir seri yoksa güzel...teşekkürler cevap için
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam gonul rahatligiyla alabilirsiniz.

• Bende swap bir 5s alarak aranıza katılmış bulunuyorum, hoşbulduk :)
  • Bugün Ataşehir de ki pupaya verdim teli Valide hnmin s4 u kullanıyorum kisilerim gmail ile geri gelirmi

• Ben gmail rehber senkronizasyonunu bir türlü tam olarak yapamadım mutlaka eksik kişiler oluyordu,en son Avea Yedek ile alıp PC ve Gmaile attım,gerektiğinde geri alıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 5s düşünüyorum duruma göre ya 2. el yada sıfır space gray alacağım ama sormak istediğim space gray de çizilmeler filan çok belli oluyor mu sonralardan mesela apple logosunun olduğu yerlerde gold düşünmüyorum ya silver ya da space gray vatanda en ucuz şu an galiba oradan almayı düşünüyorum sıfır olarak kredi ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flat_kil kullanıcısına yanıt
    bende vatantan kredi ile aldım Vakıfbank ile

• Hocam siz ne zaman ve hangi renk aldınız bir de fiyat olarak ne kadar farketti ?

• kolay gelsin arkadaşlar dün bende bir iphone5s aldım eve geldim heralde home tuşunda çıt çıt sesi doğaldır tam bastırmadan önce çıkan.
    bir de telefonu pcye taktım güven dedim bir kaç sefer daha sonra telefon bir daha pcyi görmedi bu durum beni hafiften soğutmaya başlattı.Şarj alıyor fakat şarj aldığını sadece yüzdesinin arttığından görebiliyorum simgesi gözükmüyor itunes falanda var ama telefonu ne görüyorlar nede görüyorlar.yardımcı olursanız teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: CatastropheTM

kolay gelsin arkadaşlar dün bende bir iphone5s aldım eve geldim heralde home tuşunda çıt çıt sesi doğaldır tam bastırmadan önce çıkan.
    bir de telefonu pcye taktım güven dedim bir kaç sefer daha sonra telefon bir daha pcyi görmedi bu durum beni hafiften soğutmaya başlattı.Şarj alıyor fakat şarj aldığını sadece yüzdesinin arttığından görebiliyorum simgesi gözükmüyor itunes falanda var ama telefonu ne görüyorlar nede görüyorlar.yardımcı olursanız teşekkürler şimdiden

Görmeme olayı bendede oldu ya şimşek te gözükmüyordu çözümü yokmu bunun kabloda mı sorun var?
    Benimde dün elime geçti.

• Kredi Kartsız AppleID Oluşturma, Google Maps gibi uygulamaları yükleme ve Apple Music Üyeliği

• 25.07.2015 tarihinde Turkcell'den kontratlı aldım bence en uygun kredi ile uğraşmana da gerek yok.
    Telefona diyecek yok.
    Çözümü varsa;Samsun Wave kullanıyordum, arama sırasında çağrı cevaplandığında telefonun ekranı değişir ve çağrının cevaplanmadığını anlardım.Iphone ise süreyi takip etmem gerekiyor.
    Şarj şe bir gün yetmiyor.3G sürekli açık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebani Hırsızı

quote:

kolay gelsin arkadaşlar dün bende bir iphone5s aldım eve geldim heralde home tuşunda çıt çıt sesi doğaldır tam bastırmadan önce çıkan.

Görmeme olayı bendede oldu ya şimşek te gözükmüyordu çözümü yokmu bunun kabloda mı sorun var?
    Benimde dün elime geçti.

arkadşaım telefonu aldığın yere götür kablonu değiştirsinler sorun çözülüyor ben dün götürdüm sorun kablodaymış

• apocalytyco A kullanıcısına yanıt
    Kaçırdık zaten fırsatları hocam turkcellden uzun süreli abonelere filan indirim yapıyolar filan diye duydum bunlar doğru mu acaba

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zebani Hırsızı

quote:

Benimde dün elime geçti.

arkadşaım telefonu aldığın yere götür kablonu değiştirsinler sorun çözülüyor ben dün götürdüm sorun kablodaymış

Az önce itunes i açarak çözdüm itunes kapalıymış :D
    Genede teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.