Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.508
Cevap
232
Favori
760.243
Tıklama
Giriş
    3795 Mesaj
    Arkadaşlar benim güç tuşu baya bir ezildi. Zor basılıyor. Kılıf kullanmadığımda çok ciddi bir problem yok ama intouch gibi bir şarjlı kılıfla kullanınca basması oldukça güçleşiyor. Cihaz amerika versiyonu. Apple store ilgilenmiyor haliyle. Dışarda nerde ne kadara tamir ettirebilirim ? Önerebileceğiniz güvenilir iyi bir tamirci var mıdır istanbul'da ?

Didier Yves Drogba Tébily

• Onbaşı
    28 Mesaj

Garanti kapsamı içinde değişim oluyormu peki:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mt28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HB'den cepium marka lightning kablo aldım. İphone 5s 'te sarj etmiyor ama 6'yı ediyor. İkisi de ios 8.4 sizce neden olabilir?

Orijinalden alıntı: SeRo-34

Arkadaşlar benim güç tuşu baya bir ezildi. Zor basılıyor. Kılıf kullanmadığımda çok ciddi bir problem yok ama intouch gibi bir şarjlı kılıfla kullanınca basması oldukça güçleşiyor. Cihaz amerika versiyonu. Apple store ilgilenmiyor haliyle. Dışarda nerde ne kadara tamir ettirebilirim ? Önerebileceğiniz güvenilir iyi bir tamirci var mıdır istanbul'da ?

kadıköyde forumdan kenbu nickli arkadaş var. ben tanıştım güvenilir biridir telefonunu istersen pm atarsın

|
    |

Ürün açıklamasında 5S ile uyumlu diye yazıyor muydu?Eğer yazıyorsa başka bir 5S ile de deneyip cihazda sorun olmadığına emin olup, aynı sorunu yaşıyorsanız ürünü geri gönderip yenisini istemenizde fayda var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Terliksi Hayvan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Darksahon

arkadaşlar merhaba
    ben iphone 5s kullanıyorum, bataryası artık çabuk bitiyor, %15 ken kapanıyor, %5 te şarja takıyorum birden %20 gösteriyor vs yani bildiğiniz klasik anormallikler gösteriyor ve çok ısınıyor

ben şimdi bu sebeplerden dolayı telefonu yetkili servise götürsem en fazla ne yaparlar? telefonu yenisiyle değiştirme şansım varmı? ya da 300-500 bir miktar verdiğimde yenisini verme ihtimalleri varmı? çünkü daha garantim devam etmekte..

sağda solda okuduklarımdan bu fikirleri edindim, ama telefonlarla alakalı çok fazla bilgim olmadığından sizlere danışmak istedim.. şimdiden teşekkürler

Konuyla ilgili yapilabilecek en saglikli islem; telefonunuzu alip, Akasya yada Zorlu'ya goturmeniz olur. Garantiniz devam ediyorsa pil degisimi yapilabilir.
    Telefonunuzu garantiye gondermenizi asla tavsiye etmiyorum.

• Yarbay
    3042 Mesaj
    Bi ara imei sorgulanarak apple ın geri topladığı cihazlar öğreniliyordu. Yanlış mı Hatırlıyorum

|
    |

Öncelikle sekamınaleyküm ,telefonunuzu zorlu center a götürüp üzerine bir miktar para koyup sıfırını alabiliyorsunuz. En garantilisi bence böyledir. Garanti kapsamı dışında başka bir yerde tamir ettirmenizi önermem bu dahada riskli olur.Ama bütçenizdende bir miktar ayırmak gerek

|
    |
    huseyindinc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    384 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mert071997

home tuşu ve üst tuşa basılı tut büyük ihtimalle açılacaktır.

Cevap icin tesekkurler herseyi denedik olmadi hocan goruntu veren devreler yanmis 600 lira masraf cikardilar sizce i6 mi alayim eylulde cikan yeni modeli beklemek daha mi mantikli olur

Apple bu şarj sorununu çözmediği sürece bir daha almayı düşünmüyorum. bir gün dayanmıyor .
    |
    |

Orijinalden alıntı: semih497

Kılıf gayet hoş bunun gibi kılıfı bulamanız biraz zor olabilir. Bulursanız da benzerini bulabilirsiniz ama aramak gerek tabi

Hocam burada buldum hem de gayet iyi bir fiyata ama orijinal midir sizce? Ben pek emin olamadım. Link:http://elmadunyasi.com.tr/tech21-iphone-5-5s-kilif-impact-band-smokey

Ayrıca elmadunyasi.com'dan alışverişi olan veya tecrübe edinen arkadaşlardan bu mağaza hakkında yorum bekliyorum.

• Onbaşı
    28 Mesaj

Hocam resimlerden anlaşılması zor ama diyer kılıfla karşılaştırdım,aralarında herhangi bi fark bulamadım.Orjinal olmasa bile kaliteli bişeye benziyor

|
    |
    ObtObt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: semih497

Hocam resimlerden anlaşılması zor ama diyer kılıfla karşılaştırdım,aralarında herhangi bi fark bulamadım.Orjinal olmasa bile kaliteli bişeye benziyor

Yarın firma ile irtibata geçmeye çalışacağım hocam. Eğer ürünlerine orijinal ürün teminatı veriyorlarsa sipariş edeceğim. Spigen Tough Armor kulklanıyordum, biraz hor kullandığım için çizikler vs. oluştu. Bu kılıfı çok beğendim umarım dediğimiz gibi çıkar. Peki hocam kırılmaz ekran filmi için tavsiyen var mı?

Daha önce hiç kullanmadım ama tanıdığım bi kişi kullanmıştı,biraz kalın ama telefonun ekranını çok iyi koruduğuna eminim. 15-20 lira civarında değişiyor bildiğim kadarıyla

|
    |

Hocam 15-20 TL'ye olacağını pek sanmıyorum. Ttec'in dandik jelatini bile 30 TL. Alması bir şey değil de uygulaması zor oluyor. Durduk yere mundar ediyoruz :)
    |
    |
    semih497 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Haklısın hocam jelatin çekme yi bek beceremem o yüzden tanıdık bi kişi var ona çektiriyorum. Alcaksan da kaliteli jelatin alcan, kalitesiz alınca çok küçük bi şeyde hemen çiziliyor jelatin :)

|
    |

Ben iOS 8.4'te en iyi olarak kullanımda 5 saat, beklemede 1 gün 2 saat değerlerini aldım. Eğer şarj tamamen bittikten sonra bu değerleri gördüyseniz gerçekten çok iyi. Batarya tam bitmeden şarja taktıysanız eski kullanım süreleriniz silinmiyor yenisi de ona ekleniyor. Bazıları 8 saat, 10 saat gibi değerleri sayfaya eklemiş te, ben onların geçerli olduğuna pek kanaat getirmiyorum. Kesin benim dediğim gibi olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObtObt -- 6 Temmuz 2015; 1:43:59 >
    |
    |
    Kiziroglu75 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben zaten ilk aldığımdan beri pili tam bitirmedim. Hep bitmeden şarj ediyorum. Yüzde 3,4,6,7,12 de dolduruyorum.
    |
    |
Paykasa
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,427
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.