Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (739. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürün açıklamasında 5S ile uyumlu diye yazıyor muydu?Eğer yazıyorsa başka bir 5S ile de deneyip cihazda sorun olmadığına emin olup, aynı sorunu yaşıyorsanız ürünü geri gönderip yenisini istemenizde fayda var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darksahon

arkadaşlar merhaba
    ben iphone 5s kullanıyorum, bataryası artık çabuk bitiyor, %15 ken kapanıyor, %5 te şarja takıyorum birden %20 gösteriyor vs yani bildiğiniz klasik anormallikler gösteriyor ve çok ısınıyor

ben şimdi bu sebeplerden dolayı telefonu yetkili servise götürsem en fazla ne yaparlar? telefonu yenisiyle değiştirme şansım varmı? ya da 300-500 bir miktar verdiğimde yenisini verme ihtimalleri varmı? çünkü daha garantim devam etmekte..

sağda solda okuduklarımdan bu fikirleri edindim, ama telefonlarla alakalı çok fazla bilgim olmadığından sizlere danışmak istedim.. şimdiden teşekkürler

Konuyla ilgili yapilabilecek en saglikli islem; telefonunuzu alip, Akasya yada Zorlu'ya goturmeniz olur. Garantiniz devam ediyorsa pil degisimi yapilabilir.
    Telefonunuzu garantiye gondermenizi asla tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi ara imei sorgulanarak apple ın geri topladığı cihazlar öğreniliyordu. Yanlış mı Hatırlıyorum

• huseyindinc H kullanıcısına yanıt
    Öncelikle sekamınaleyküm ,telefonunuzu zorlu center a götürüp üzerine bir miktar para koyup sıfırını alabiliyorsunuz. En garantilisi bence böyledir. Garanti kapsamı dışında başka bir yerde tamir ettirmenizi önermem bu dahada riskli olur.Ama bütçenizdende bir miktar ayırmak gerek

• Bu şarj olmamış hiç güncellemeden sonra, %50den %20ye su gibi aktı resmen 3gde,dikkatimi çekti valla canım sıkıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert071997

home tuşu ve üst tuşa basılı tut büyük ihtimalle açılacaktır.

Cevap icin tesekkurler herseyi denedik olmadi hocan goruntu veren devreler yanmis 600 lira masraf cikardilar sizce i6 mi alayim eylulde cikan yeni modeli beklemek daha mi mantikli olur

• Apple bu şarj sorununu çözmediği sürece bir daha almayı düşünmüyorum. bir gün dayanmıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih497

Kılıf gayet hoş bunun gibi kılıfı bulamanız biraz zor olabilir. Bulursanız da benzerini bulabilirsiniz ama aramak gerek tabi

Hocam burada buldum hem de gayet iyi bir fiyata ama orijinal midir sizce? Ben pek emin olamadım. Link:http://elmadunyasi.com.tr/tech21-iphone-5-5s-kilif-impact-band-smokey

Ayrıca elmadunyasi.com'dan alışverişi olan veya tecrübe edinen arkadaşlardan bu mağaza hakkında yorum bekliyorum.

• ObtObt kullanıcısına yanıt
    Hocam resimlerden anlaşılması zor ama diyer kılıfla karşılaştırdım,aralarında herhangi bi fark bulamadım.Orjinal olmasa bile kaliteli bişeye benziyor

• quote:

Hocam resimlerden anlaşılması zor ama diyer kılıfla karşılaştırdım,aralarında herhangi bi fark bulamadım.Orjinal olmasa bile kaliteli bişeye benziyor

Yarın firma ile irtibata geçmeye çalışacağım hocam. Eğer ürünlerine orijinal ürün teminatı veriyorlarsa sipariş edeceğim. Spigen Tough Armor kulklanıyordum, biraz hor kullandığım için çizikler vs. oluştu. Bu kılıfı çok beğendim umarım dediğimiz gibi çıkar. Peki hocam kırılmaz ekran filmi için tavsiyen var mı?
    Daha önce hiç kullanmadım ama tanıdığım bi kişi kullanmıştı,biraz kalın ama telefonun ekranını çok iyi koruduğuna eminim. 15-20 lira civarında değişiyor bildiğim kadarıyla

• semih497 S kullanıcısına yanıt
    Hocam 15-20 TL'ye olacağını pek sanmıyorum. Ttec'in dandik jelatini bile 30 TL. Alması bir şey değil de uygulaması zor oluyor. Durduk yere mundar ediyoruz :)
    Haklısın hocam jelatin çekme yi bek beceremem o yüzden tanıdık bi kişi var ona çektiriyorum. Alcaksan da kaliteli jelatin alcan, kalitesiz alınca çok küçük bi şeyde hemen çiziliyor jelatin :)

• Merhaba arkadaşlar benim pil durumum bu telefonum İOS 8.4 İPhone 5S Space Gray 16 GB nasıl sizce _?
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]
  • Kiziroglu75 kullanıcısına yanıt
    Ben iOS 8.4'te en iyi olarak kullanımda 5 saat, beklemede 1 gün 2 saat değerlerini aldım. Eğer şarj tamamen bittikten sonra bu değerleri gördüyseniz gerçekten çok iyi. Batarya tam bitmeden şarja taktıysanız eski kullanım süreleriniz silinmiyor yenisi de ona ekleniyor. Bazıları 8 saat, 10 saat gibi değerleri sayfaya eklemiş te, ben onların geçerli olduğuna pek kanaat getirmiyorum. Kesin benim dediğim gibi olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObtObt -- 6 Temmuz 2015; 1:43:59 >
    Ben zaten ilk aldığımdan beri pili tam bitirmedim. Hep bitmeden şarj ediyorum. Yüzde 3,4,6,7,12 de dolduruyorum.
  • Kiziroglu75 kullanıcısına yanıt
    %10'da bile şarja taksan beklemede en az 1 saat fark eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyindinc

quote:

Orijinalden alıntı: Darksahon

arkadaşlar merhaba
    ben iphone 5s kullanıyorum, bataryası artık çabuk bitiyor, %15 ken kapanıyor, %5 te şarja takıyorum birden %20 gösteriyor vs yani bildiğiniz klasik anormallikler gösteriyor ve çok ısınıyor

ben şimdi bu sebeplerden dolayı telefonu yetkili servise götürsem en fazla ne yaparlar? telefonu yenisiyle değiştirme şansım varmı? ya da 300-500 bir miktar verdiğimde yenisini verme ihtimalleri varmı? çünkü daha garantim devam etmekte..

sağda solda okuduklarımdan bu fikirleri edindim, ama telefonlarla alakalı çok fazla bilgim olmadığından sizlere danışmak istedim.. şimdiden teşekkürler

Konuyla ilgili yapilabilecek en saglikli islem; telefonunuzu alip, Akasya yada Zorlu'ya goturmeniz olur. Garantiniz devam ediyorsa pil degisimi yapilabilir.
    Telefonunuzu garantiye gondermenizi asla tavsiye etmiyorum.

quote:

Öncelikle sekamınaleyküm ,telefonunuzu zorlu center a götürüp üzerine bir miktar para koyup sıfırını alabiliyorsunuz. En garantilisi bence böyledir. Garanti kapsamı dışında başka bir yerde tamir ettirmenizi önermem bu dahada riskli olur.Ama bütçenizdende bir miktar ayırmak gerek

istanbulda olsaydım hemen giderdim ancak ankaradayım,
    garanti konusunda da asla tavsiye etmem demişsiniz, garantide telefonun başına bir işmi geliyor? gönderdiğim taktdirde ne gibi bir sakıncası olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darksahon -- 6 Temmuz 2015; 4:22:48 >

• Android buglarindan sıkıldı ios geçmek istiyorum fakat çok fazla para vermek istemiyorum ikinci el temiz bi 5s alayim ediyorum.Ekran açık kalma suresi g2 g3te en az 3.buçuk 4 saat görüyorum clash of clans sosyal ağ vs. 5ste kaç saat ekran suresi alabiliriz? Tabi bunu pil kullanımı kısmında görmüyoruz ama tecrübe edilerek anlaşılıyor .

• beyler ios 8.4 jailbreak yaptım bu benim ilk jb deneyimim. şimdi program yükleme silme repo girmede sıkıntım yok ama ben tema yüklemek istiyorum cydiadaki temalarda hep paralı. adam gibi tema nasıl yüklerim ?

Edit : jbli cihazda olması gereken illa program öneriniz var mı ? touch id ile program kilitleme , operatör logo değişimi flan yaptım başka bulamadım . konuşma sırasında ses kayıt prgramı kurdum ama ayarlardan atıyor çalışmıyor program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuß3 -- 6 Temmuz 2015; 12:05:47 >
  • 
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.