Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mazzho

quote:

Orijinalden alıntı: mustafasadık

Arkadaslar disarida yada iceride hava sicaklen 3g acinca telefon cok isiniyor.asiri isiniyor.normalmi? İos 8.3

Isınma sorunu çoğu telefonda olduğu gibi 5s te de var.3g kullanımda daha cok belli ediyor özellikle safarideyken daha çok hissediyorum.ısınma sorununda kılıfın da rolü var.kısacası pek yapılabilecek birşey yok.

anladım. biraz araştırdım çoğu kişide aynıymış. ozaman kılıf alıp görmezden geleceğiz.
  • Arkadaşlar 1 aylık 5S 16GB Gold AppleTr garantili nokta hatasız telefonumu 1575 liraya satıyorum. iPhone 6 alacağımdan ötürü satılıktır. Fatura, kutu içeriği vs her şeyi vardır.
  • Benim de sol üst köşede ekran açıklığı vardı hatta tek sorunu buydu telefonun genpa ya gönderdim değişim yaptılar.Gelen telefonda şimdi hem ekran açıklığı var hem sarı ekran sorunu var hemde ses açma kapama tuşlarından tıkırtı geliyor. şimdi randevu almaya çalışıyorum direk apple store a gidecek telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Iceman

quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

Aynı sorun bende de var galiba o yüzden fotoğraf eklemenizi istedim. Teşekkür ederim ilginiz için.

Az önce 19 dakika kadar apple müşteri temsilcisiyle görüştüm. Şikayetlerimi ve ücret iadesiyle ilgili talebimi belirten bir dosya açıldı. Detaylarıyla her şeyi yazdırdım.
    Servise gönderirken durumla ilgili mutlaka apple ile görüşülmesini söyleyin dedi. Apple'a bildirildikten sonra imei üzerinden dosyaya ulaşılacağını ve durumla ilgili geri dönüş yapılacağı belirtildi.

Geçen pazartesi almıştım telefonu. 14 gün içinde giderseniz daha faydalı olur dediler. Düştüm servis yollarına Allah düşürmesin.

Allah kolaylık versin. İnşallah alırsınız ücret iadesini. En azından bize emsal gösterilmiş olur. Şuan benim elimdeki cihaz da 3. cihaz. Her değiştiğim cihazda ayrı bir sıkıntı çıktı.

• arkadaşlar bir problemim var.

fotoğraflar/kamera'nın kapladığı alan 3,6 gb görünüyor. üç beş tane video sildim, kaç gün geçti hala 3,6 gb görünüyor. telefonun hafızası artmıyor bir türlü. bunun nedeni ne? ne yapmam lazım?

icloud vs. kullanmıyorum. onu geçelim. ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

not: arkadaşlar pardon ya. şu ios 8.3'te son silinenler gelmişti. ben alışamadım ios 8'e, unutmuşum orayı. o klasörü temizleyince düzeldi doğal olarak. hey allah'ım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi people are strange -- 18 Haziran 2015; 23:46:29 >
  • quote:

Şu soruya cevap alabilirsek iyi olur arkadaşlar. iOS9'un daha az yer kaplayacağı söyleniyordu. Yaklaşık 3 gb kadar bir alan gerçekten kullanıcıya bırakılmış mı ?

İos 9 beta sürümünün 1.3 gb oldugu belirtilmişti.tabi finalde ne olur bilemeyiz ama buna yakın olacaktır.kapladığı yer daha az olunca halieyle kullanılabilir hafıza kapasitesi artacaktır.ios 8 sürümlerinin 4 gb in üstünde olduğunu biliyorum yanılıyor da olabilirim.bu durumda ciddi fark yaratacaktır.
  • ArKadaşlar 5s kullanıyorum safariden baile girince ana ekrana atıyor bit kaç denemeden sonra ANCA girebiliyorum çözüm önerisi olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba ben gecen sene iphone 4 kullaniyordum. Bulundugum yerde avea 2-3 cizgi 3g cekiyor ve interneti rahatca kullaniyordum. Bu sene de avea gene 2-3 cizgi arasi 3g cekiyor fakat internet hizi cok kotu. Forumun mobil sitesini bile acamiyor. Ara sira 5mbps hizina cikiyor fakat sonra hemen dusuyor. Bunun nedeni nedir sizce surumun guncel.

• quote:

Şu soruya cevap alabilirsek iyi olur arkadaşlar. iOS9'un daha az yer kaplayacağı söyleniyordu. Yaklaşık 3 gb kadar bir alan gerçekten kullanıcıya bırakılmış mı ?

İos 9'un ios 8'den daha az yer kaplayacagı yönünde bir şeyler duymuştum tam hatırlamıyorum nereden duyduguma ama :D

• Arkadaşlar 6 aylık telefonum 3g full acık ekran parlaklıgı en yüksekte hattım vodafone 5,5 saat kullanım alıyorum ekran parlaklıgını az bişey dusurdugumde 6,5 saati buluyor tecrübelerime göre şarjda cok buyuk fark gösteren tek şey ekran parlaklıgını otomatik yapmaktır ışıklı ışıksız ortama göre ekranı net görebileceğiniz şekilde ışığı ayarlıyor bu yetiyo zaten bir de arka plandaki uygulama yenilemesini kapatırsaniz onunda biraz etkisi olabilir. Tüm bunlara rağmen 4 saat bile gıdıyorsa servise başvurulmalıdır çok zaman geçmeden

• Telefonlarınızı genpadan değiştirtmeyin tavsiyem direk apple store gidin çünkü genpa çoğu kişiye tamir görmüş hatta bir arkadasında kamerasını bile sorun olmadıgı halde değiştirmiş bir servistir yani benim telefonum ilk telefon çok şükür bişey yok ama olsa dahi yillarca bekleyeceğimi bilsem yine genpaya vermem benim elimde çöp olsa telefon en azından zoruma gitmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Litheart

Arkadaslar merhaba ben gecen sene iphone 4 kullaniyordum. Bulundugum yerde avea 2-3 cizgi 3g cekiyor ve interneti rahatca kullaniyordum. Bu sene de avea gene 2-3 cizgi arasi 3g cekiyor fakat internet hizi cok kotu. Forumun mobil sitesini bile acamiyor. Ara sira 5mbps hizina cikiyor fakat sonra hemen dusuyor. Bunun nedeni nedir sizce surumun guncel.

baz istasyonunun kullanım yoğunluğuna göre değişir bu durum. örneğin geçen sene seninle aynı operatörden o bölge de 5 kişi vardı şimdi 50 kişi oldu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrsnLi -- 20 Haziran 2015; 9:53:08 >
  • İmcomprehensible kullanıcısına yanıt
    3gyi kullanırken açarım 4.5-5 saat zor görüyorum mail kullanmıyorum arkaplanda uygulama yenile kapalı konum sadece kullaınırken açık diğer tasarruf ayarlarım yapalı 5 aylık cihaz benimde batarya geçen %9 du şarja taktım anında %21 oldu bataryamdamı sorun var sistemselmi acaba cihaz yurtdışı amerika versiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrUstndd

3gyi kullanırken açarım 4.5-5 saat zor görüyorum mail kullanmıyorum arkaplanda uygulama yenile kapalı konum sadece kullaınırken açık diğer tasarruf ayarlarım yapalı 5 aylık cihaz benimde batarya geçen %9 du şarja taktım anında %21 oldu bataryamdamı sorun var sistemselmi acaba cihaz yurtdışı amerika versiyon

5 saati görüyorsan normaldir ama 5 den aşşağıysa sorun var demektir

• Mail hesabındaki kişileri kişilere nasıl ekleyebilirim? Bi de bildirim ekranındaki borsa Uygulaması nereden Değiştiriliyor yada kaldırılıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

Mail hesabındaki kişileri kişilere nasıl ekleyebilirim? Bi de bildirim ekranındaki borsa Uygulaması nereden Değiştiriliyor yada kaldırılıyor?

Bildirim panelini çekip en alta inerseniz düzenle yazıyor ordan başka uygulamaları da ekleyip kaldırabilirsiniz

• Daha yeni aldığım 1 hafta olmadı telefonum çizilmiş. Çantamda bile kagıdın içine koyuyordum. Kılıf alana kadar.. Çantamda Yanında anahtar varmış sanırım ona temas etmiş. kenarı bıçakla vurmuş gibi çizik olmuş. Bune ya bukadarmı dandik bunun kasası. Metal sağlam felan diye kendimi avutuyormuşum meğer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios9 kurulmuştur arkadaşlar daha önce ios7.1.2 jailbreakli idi cihaz sorular varsa alayım.
  • efsane2bin6 E kullanıcısına yanıt
    Bir çok kişi Applenin bilinçli şekilde ios 9 ile 5S i yavaşlatma politikasını uygulayacağını düşünüyor siz buna işaret eden bir yavaşlama gördünüz mü ve tabiki batarya konusunda iyi olduğu söyleniyor bu konuda da bir kaç gün içinde ortalama ekran süresini paylaşırsanız burdaki herkese fikir vermiş olursunuz.

Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben telefonu almak istiyorum ilk defa ios kullanıcam ön kamerası nasıl telefonun arka kamera pek önemli değil bide ben genelde günde toplam olarak 2.30-3 saat sosyal medya(whatsapp-intagram-snapchat-tarayıcı)kullanıyorum oyun çok oynamam oynarsam 10 dk fln sizce sabah 8 de şarjım fullken akşam 8 e kadar yeter mi bana ?
  • 
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.