Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalf4

Arkadaslar 5 gunluk 16 gb space gray 5s imin yanlari soyulmaya basladi:( sizce ne yapmaliyim

Hocam öncelikle çok geçmiş olsun :( Telefonu kılıfsız kullanıyorsanız böyle şeyler olabiliyor ama telefonun saf hali bu kadar güzelken kilifla kullanmak da istemiyor insan. Bende de Silver var ev içinde kılıfsız kullanıyorum ama telefona kılıfı tak çıkar yapa yapa kenarlara zarar veriyor sanırım. Soyulan kısım telefonun kenarındaki parlak kısım mı yoksa yan taraflar mı sizde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milk with Oreo kullanıcısına yanıt
    Tesekur ederim arkadasm.aldigim gunden beri kilif kullaniyorum apple lisansli ozaki markali kilif aldm resellers dan.parlak kisimlarda var soyulma.Kilifi hic cikarmadm.

• quote:

Tesekur ederim arkadasm.aldigim gunden beri kilif kullaniyorum apple lisansli ozaki markali kilif aldm resellers dan.parlak kisimlarda var soyulma.Kilifi hic cikarmadm.

Bende de o parlak kısımlarda hafif çizilmeler var gibi. 4S'i 2 sene sürekli kılıf değiştirerek kullandım tek bir çiziği dahi yok ama 5S'te böyle bir durumun söz konusu olması gerçekten çok kötü. Parlak kısıma bakınca zaten sanki orada emanet duruyormuş gibi soyulmalara çok müsait gözüküyor. Ben de bir de Touch ID'nin etrafındaki parlak kısımda hafif çizikler var dikkatli bakınca gözüküyor sizde var mı böyle bir şey?

• 7.0.4 güncellemesi gelmiş.
    Katiliyorum.Bi dunya para verioruz cizilmesin diye kilifada bir suru para veriyoruz netice 0.touch id bir sorun yok hocam sadece yanlarda var.telefonu garantiye vercem degistirirler galiba

• quote:

Katiliyorum.Bi dunya para verioruz cizilmesin diye kilifada bir suru para veriyoruz netice 0.touch id bir sorun yok hocam sadece yanlarda var.telefonu garantiye vercem degistirirler galiba

Değiştiriyorlar diye duymuştum ben de inşallah değiştirirler.

Umarim degistirirler.simdi 1 ay telefon olmicak .s

• Arkadaşlar selam,

Apple Store'un 2-3 hafta bekletmesinden dolayı Turkcell'in 32 gbi gözüme çok cazip göründü fakat bunu aldığımızda Turkcell hat ile kullanmak zorunda mıyız bi yerde okudum da aklım karıştı

Bir ikinci soru kredi kartı ile taksitli alabiliyor muyuz

Garanti durumu nedir ?

Son olarakda turkcellden vermesem apple storedan alsam en geç 3 haftaya elime ulaşır mı Apple'în dediği gibi ?

Çok teşekkürler şimdiden
  • Artles kullanıcısına yanıt
    Arkadasim turkceli bilmiyorum ama forumda okuduguma gore teslimati hic geciktirmemis apple hatta erken geliyormus.turkcell ne kadar sure veriyor.
    Sadece turkcell olacagini zannetmiyorum o simkilitli oluyor ole bise olsa kimse almaz.
    Turkcell garanti genpa oluyor.

• Nasl yani turkcellden alsak simkilitli mi gelicek cihaz ?
  • Bence garantiyle filan ugrasmayın benım kı kutudan cıktı vardı o parlak kısımdakı olay gelende de olacaktır ya ılk geldıgınde ya sonradan
  • Artles kullanıcısına yanıt
    Hayir ole bise olmaZ.

• ekler misiniz 32 gb gold
  • MuzminRahTs?z! kullanıcısına yanıt
    Telefonun yurtiçinde bulunması yada kullanılmaya başlanmış olma şartı yok yani, hiç ülke sınırları içine girmemiş bi telefon, ben bunu getirdim diyip kaydettirebiliyoruz? Iyimiş

Teşekkürler bilgi için.

• arkadaşlar on camı cizilme oluyormu bu telefonlarda.ben oyle jilatinle filan telefon kullanamam.suan note 2 var.jilatin yok.bazen anahtarla bile aynı cebe koyarım zerre kadar cizik olmaz.5s de bi sıkıntı yaratırmı?
  • quote:

Arkadaslar 5 gunluk 16 gb space gray 5s imin yanlari soyulmaya basladi:( sizce ne yapmaliyim

Geçmişm olsun demekki space de bile renk soyulmasının önüne geçememiş apple.Zahmet olmazsa bir resim koyar mısın ?Çok mu kötü görünüyor ...
  • Arladaslar ilk defa apple kullaniyorum merak ettigim bir sey var; on bellek temizlemek icin ne kullaniyorsunuz? Face ve instagramdan oturu doluyor telefon?

• quote:

Orijinalden alıntı: b@d0

Arladaslar ilk defa apple kullaniyorum merak ettigim bir sey var; on bellek temizlemek icin ne kullaniyorsunuz? Face ve instagramdan oturu doluyor telefon?

önbellek temizleme diye birşey yokmuş iosta bende yeni öğrendim.uygulamayı tamamen kaldırman gerekiyor önbelleğin silinmesi için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

quote:

Bende de o parlak kısımlarda hafif çizilmeler var gibi. 4S'i 2 sene sürekli kılıf değiştirerek kullandım tek bir çiziği dahi yok ama 5S'te böyle bir durumun söz konusu olması gerçekten çok kötü. Parlak kısıma bakınca zaten sanki orada emanet duruyormuş gibi soyulmalara çok müsait gözüküyor. Ben de bir de Touch ID'nin etrafındaki parlak kısımda hafif çizikler var dikkatli bakınca gözüküyor sizde var mı böyle bir şey?

Bndede space gray var soyulma olmuyor

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.