Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (719. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efsane190789

Arkadaslar bağlı olan wifi baglantım tus kilitledikten bir süre sonra kopuyor.. Tus kilidi acinca tekrar baglaniyor.. Sorun nedir?

Çoğu kişide olan bir problem bu.Sizin cihazınıza özel değil endişelenmenize gerek yok.Yazılımsal bir sorun.Güncelleme ile bir düzeltiyorlar bir bozuyorlar işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,, 32gb iphone 5s beyaz almayı düşünüyorum.İlk ios telefonum olucak 1350tl uygun bi fiyat mıdır? Telefonu alırken nelere dikkat etmeliyim teşekkürler..
  • efsane190789 kullanıcısına yanıt
    bende de öyle olduğu zamanlar wifi ağını unut diyorum.
    sonra tekrar şifreyi girip bağlanıyorum aynı wifiye yine 1-2 ay götürüyor.
    ios 8 den sonra başladı bende şuan 8.3 de yim durum aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiger35

Arkadaşlar merhaba,, 32gb iphone 5s beyaz almayı düşünüyorum.İlk ios telefonum olucak 1350tl uygun bi fiyat mıdır? Telefonu alırken nelere dikkat etmeliyim teşekkürler..

1350 tl ye iphone 5s alinmaz. 4.5 ay sonra iphone 5 gibi calisir ios 9 cikar. Benden sana tavsiye illa iphone olsun diyorsan biraz para ekle iphone 6 al. Illa iphone degilse androidte bu paraya cok guzel telefonlar alabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seered

quote:

Arkadaslar bağlı olan wifi baglantım tus kilitledikten bir süre sonra kopuyor.. Tus kilidi acinca tekrar baglaniyor.. Sorun nedir?

Çoğu kişide olan bir problem bu.Sizin cihazınıza özel değil endişelenmenize gerek yok.Yazılımsal bir sorun.Güncelleme ile bir düzeltiyorlar bir bozuyorlar işte.

Ben modem değişikliği sonucu bu sorunu çözdüm. Artık olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: Seered

quote:

Ben modem değişikliği sonucu bu sorunu çözdüm. Artık olmuyor.

Bence modem ayarlarıyla alakalı diye tahmin ediyorum çünkü her modem de yapmıyor gözlemlediğim kadarıyla.. Başka fikri olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiger35

Arkadaşlar merhaba,, 32gb iphone 5s beyaz almayı düşünüyorum.İlk ios telefonum olucak 1350tl uygun bi fiyat mıdır? Telefonu alırken nelere dikkat etmeliyim teşekkürler..

güzel fiyat

2 sene daha sorunsuz kullanırsın sonrasında yeniliği takip etmek istersen acaba değiştirsemmi dersin.

bu fiyata alacağın android telefon 1 sene sonra çöp olacak.

5s i 2sene sonra temiz kullansan satabilirsin bile
  • Tiger35 kullanıcısına yanıt
    bence fiyat uygun garantisi varsa
  • Bende 4den 5s e gecmeyı dusunuyorum
    Bakalım haftasonu ındırımlerı ıle ne kadar oluyor takıp edelım

Teknosa turuncu indirim iphone lara yansıtıyor mu?

• Arkadaşlar, 6 alayım diye bakındım, kamera dışarıda telefonun yanlarıdaki bant çizgileride hoşuma gitmedi. 5s hoşuma gidiyor. lakin cebimde şarj cihazı ile gezecekmişim gibi bir his var. yazılanları okuya okuya bu hisse kapıldım. ipad air kullancısıyım ios a yabancı değilim ama almışken doğru cihazı alayım diye düşünüyorum. alırsam apple storedan alacağım
  • arkadaşlar birşey farkettim telefonda iphone 5s ile alt yazılı film izlerken böyle arada parlıklığını azaltıyo gibi geldi alt yazıdaki renk değişiyo normalde beyaz cıkıyo alt yazı çok dikkatli bakınca parlıklıgını düşürüyo anlamadım normalde sıkıntı yok otomatik parlıklıkta kapalı neden böyle oluyo sizce
  • İnstgram bende tam 637mb niye bu kadar yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayıpreal -- 15 Mayıs 2015; 19:06:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafasadık

Arkadaşlar, 6 alayım diye bakındım, kamera dışarıda telefonun yanlarıdaki bant çizgileride hoşuma gitmedi. 5s hoşuma gidiyor. lakin cebimde şarj cihazı ile gezecekmişim gibi bir his var. yazılanları okuya okuya bu hisse kapıldım. ipad air kullancısıyım ios a yabancı değilim ama almışken doğru cihazı alayım diye düşünüyorum. alırsam apple storedan alacağım

5s de alsan 6 da alsan şarj aleti yanında priz kenarlarında ömrün geçer,6 nın şarjı 5s den biraz daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: kayıpreal

İnstgram bende tam 637mb niye bu kadar yüksek

Battery doctoru yükleyip önbellek temizlemesi yaparsan boyutu küçülür.

• Gerekli ince ayarlarla güzel bir kullanım ve ekran süresi elde ettim. Maşallah. Ios 8.1.3 yüklü. + daha %10 şarjım var. Telefon beni 3-4 gün götürüyor ve çok memnunum. İnş. ios 9 daha iyi bir pil performansı ile gelir ve daha uzun süreler elde ederiz.
  • Feather kullanıcısına yanıt
    Ne gibi ince ayarlar hocam biraz bahsedermisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar video çekme kalitesini nasıl değiştirebilir miyim? 8.1.3 kullanıyorum ayarlar kamera kısmına baktım ama bir şey yok orada.
  • Feather kullanıcısına yanıt
    hocam napmışsın sen öyle ya
  • -Roland Deschain- kullanıcısına yanıt
    Batery doctor yeni sürümünde ön beleği temizlemek yok

• Bende bugün batery doctor 'u indirdim önbellek temizleme gibi seçenek yok nasıl temizleyecez bu önbelleği?

• 
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.