Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.509
Cevap
232
Favori
760.637
Tıklama
Giriş
    3278 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

quote:

Nokia lumiadan sonra iphone 5s geçiş yaptım.nokia canımı okudu.illahlah ettirdi. Karşıya ses gitmiyodu ben duyamıyodum.şarhı anında bitiyodu işe yaramaz bişeydi 5s güzel daha onceden de 3gs kulllanmıştım. Velhasıl şoyle bi sıkıntı var bunu 2. El aldım. dokunmatik gidiyor arada. Telefon çalışıyor ama dokunmayik gidiyo home tuşu falan çalışıyo müzik çalıyosa çalmaya devam ediyo telefonda sıkıntı yok.

Ama dokunmatik arada gidiyor tuş kilidini kitleyip geri açınca düzeliyo ama tabi bu da sinir bozucu bişi var mı başına böyle bişi gelen

Bir de jb ye açıgım 3gs öyle kullanıyodum iyi oluyo. Şu an telefon 8.3 hangi sürüm iyi jb için

hemen aldıgınız yere geri verin . anakartı arızalı o telefonun . bir süre sonra komple gidecek dokunmatik nadir geldiği olcak. butonlar çalışıyor ama dokunmatik algılamaz olacak.Geç değilken biran önce geri verin . ben yaşadım aynı sorunu çünkü

Valla geri veremem netten almıştım ama oyle sahibinsen falan değil başka bişi.ilk başlarda yoktu sonra sonra olmaya başladı.şarjdayken ve sıcakken çok yapıyor.özellikle şarjda iken çok yapıyor acaba kablo orjinal olmadıgı için olabilir mi

Alakası yok onla. tamamen anakart arızalı . bende synı sorunu yaşadım.sorunu kabullenmek yerine elinizden çıkarın telefonu . ilerleyen zamanlarda hiç algılamadıgı daha fazla olacak

Ben bunu satayım gitsin o zaman.280 e almıştım 350 kadar yolu var okuturum kutusu var.ayrıca temizde telefon.kısmet değilmiş.yardımın için saol

önemli değil ben sizin için söyledim. elinizde kalcak yoksa telefon. gün geçtikçe o dokunmatik gelmemesi uzayacak. şarja dokunmatik varken koyup aldıgınızda kesiliyor aynısını yaşadım direk anakart sorunlu. tekrar belirteyim. bir an önce çıkartın zararı düşünmeden :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    699 Mesaj
    Arkadaslar bağlı olan wifi baglantım tus kilitledikten bir süre sonra kopuyor.. Tus kilidi acinca tekrar baglaniyor.. Sorun nedir?

Orijinalden alıntı: efsane190789

Arkadaslar bağlı olan wifi baglantım tus kilitledikten bir süre sonra kopuyor.. Tus kilidi acinca tekrar baglaniyor.. Sorun nedir?

Çoğu kişide olan bir problem bu.Sizin cihazınıza özel değil endişelenmenize gerek yok.Yazılımsal bir sorun.Güncelleme ile bir düzeltiyorlar bir bozuyorlar işte.

bende de öyle olduğu zamanlar wifi ağını unut diyorum.
    sonra tekrar şifreyi girip bağlanıyorum aynı wifiye yine 1-2 ay götürüyor.
    ios 8 den sonra başladı bende şuan 8.3 de yim durum aynı.
    |
    |
    efsane190789 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Tiger35

Arkadaşlar merhaba,, 32gb iphone 5s beyaz almayı düşünüyorum.İlk ios telefonum olucak 1350tl uygun bi fiyat mıdır? Telefonu alırken nelere dikkat etmeliyim teşekkürler..

1350 tl ye iphone 5s alinmaz. 4.5 ay sonra iphone 5 gibi calisir ios 9 cikar. Benden sana tavsiye illa iphone olsun diyorsan biraz para ekle iphone 6 al. Illa iphone degilse androidte bu paraya cok guzel telefonlar alabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: Seered

quote:

Çoğu kişide olan bir problem bu.Sizin cihazınıza özel değil endişelenmenize gerek yok.Yazılımsal bir sorun.Güncelleme ile bir düzeltiyorlar bir bozuyorlar işte.

Ben modem değişikliği sonucu bu sorunu çözdüm. Artık olmuyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: efsane190789

quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: Seered

quote:

Ben modem değişikliği sonucu bu sorunu çözdüm. Artık olmuyor.

Bence modem ayarlarıyla alakalı diye tahmin ediyorum çünkü her modem de yapmıyor gözlemlediğim kadarıyla.. Başka fikri olan var mı?
    |
    |
    Bahsedilenler: kral1840

• Yarbay
    3466 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tiger35

Arkadaşlar merhaba,, 32gb iphone 5s beyaz almayı düşünüyorum.İlk ios telefonum olucak 1350tl uygun bi fiyat mıdır? Telefonu alırken nelere dikkat etmeliyim teşekkürler..

güzel fiyat

2 sene daha sorunsuz kullanırsın sonrasında yeniliği takip etmek istersen acaba değiştirsemmi dersin.

bu fiyata alacağın android telefon 1 sene sonra çöp olacak.

5s i 2sene sonra temiz kullansan satabilirsin bile
    |
    |

bence fiyat uygun garantisi varsa
    |
    |
    Tiger35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bakalım haftasonu ındırımlerı ıle ne kadar oluyor takıp edelım

Teknosa turuncu indirim iphone lara yansıtıyor mu?

|
    |
    Arkadaşlar, 6 alayım diye bakındım, kamera dışarıda telefonun yanlarıdaki bant çizgileride hoşuma gitmedi. 5s hoşuma gidiyor. lakin cebimde şarj cihazı ile gezecekmişim gibi bir his var. yazılanları okuya okuya bu hisse kapıldım. ipad air kullancısıyım ios a yabancı değilim ama almışken doğru cihazı alayım diye düşünüyorum. alırsam apple storedan alacağım
    arkadaşlar birşey farkettim telefonda iphone 5s ile alt yazılı film izlerken böyle arada parlıklığını azaltıyo gibi geldi alt yazıdaki renk değişiyo normalde beyaz cıkıyo alt yazı çok dikkatli bakınca parlıklıgını düşürüyo anlamadım normalde sıkıntı yok otomatik parlıklıkta kapalı neden böyle oluyo sizce
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayıpreal -- 15 Mayıs 2015; 19:06:05 >

Orijinalden alıntı: mustafasadık

Arkadaşlar, 6 alayım diye bakındım, kamera dışarıda telefonun yanlarıdaki bant çizgileride hoşuma gitmedi. 5s hoşuma gidiyor. lakin cebimde şarj cihazı ile gezecekmişim gibi bir his var. yazılanları okuya okuya bu hisse kapıldım. ipad air kullancısıyım ios a yabancı değilim ama almışken doğru cihazı alayım diye düşünüyorum. alırsam apple storedan alacağım

5s de alsan 6 da alsan şarj aleti yanında priz kenarlarında ömrün geçer,6 nın şarjı 5s den biraz daha iyi

|
    |
    Prison Break//Lost//Game of Thrones//Mr.Robot//The Sopranos//Fringe//13 Reasons Why//Narcos//Sherlock//Friends//Shameless//The Walking Dead//Westworld//Ozark//Boardwalk Empire//Breaking Bad//Hannibal//Dexter//Black Mirror//Spartacus//End of The F***ing World//Stranger Things//La Casa De Papel// ///////////PSN:ERW_06///////////
  • Yüzbaşı
    835 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kayıpreal

İnstgram bende tam 637mb niye bu kadar yüksek

Battery doctoru yükleyip önbellek temizlemesi yaparsan boyutu küçülür.

• Yüzbaşı
    788 Mesaj
    Gerekli ince ayarlarla güzel bir kullanım ve ekran süresi elde ettim. Maşallah. Ios 8.1.3 yüklü. + daha %10 şarjım var. Telefon beni 3-4 gün götürüyor ve çok memnunum. İnş. ios 9 daha iyi bir pil performansı ile gelir ve daha uzun süreler elde ederiz.

Ne gibi ince ayarlar hocam biraz bahsedermisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Feather kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yarbay
    4099 Mesaj
    Arkadaşlar video çekme kalitesini nasıl değiştirebilir miyim? 8.1.3 kullanıyorum ayarlar kamera kısmına baktım ama bir şey yok orada.
    |
    |

• Yüzbaşı
    632 Mesaj

hocam napmışsın sen öyle ya
    |
    |
    Feather kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.