Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (704. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    panic.plist hatası olabilir,sorun büyük ihtimalle donanımsal hocam, ordaki arkadaş ilgisiz olabilir yine randevu alırsanız üzerine basa basa biraz sert konuşarak sorununuzu dile getirin umarım ilgilenirler.
  • Valla bu iPhone 6'daki sorunlar yüzünden 6S çıkana kadar galiba ben de 5S'e yöneleceğim. İşin kötüsü daha önceden iPhone 6 almak istediğim için Spigen'den 2 iPhone 6 kılıfı da satın almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Valla bu iPhone 6'daki sorunlar yüzünden 6S çıkana kadar galiba ben de 5S'e yöneleceğim. İşin kötüsü daha önceden iPhone 6 almak istediğim için Spigen'den 2 iPhone 6 kılıfı da satın almıştım

iPhone 6 kılıfları 6s ile de uyumlu olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uacellat_62 kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorum hocam. Artık kılıfları 6S alınca kullanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mt28

ios 9 la iyice batıracaklar herhalde bizim telefonları. Ben 8.3 ten sonrasını yüklememeyi düşünüyorum açıkcası. zaten bir yenilikte gelmiyor. Gelen sadece bug :) şu kadar 5s kullanıcısı var acaba kaçımız apple watch uygulamasını kullanıyoruz :D

Katıldığım taraflar olduğu gibi katılmadığım noktalar da var

öncelikle 5s in ios 9 ile çok ciddi sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum

yeni gelen özellikleri kullanmayı düşünmeyenlerin yüklememesi gerektiğine katılıyorum tabiki

bu üreticinin hatalı olduğu anlamına gelmiyor. eski cihazları mümkün olduğunca yaşatmayı hedefliyorlar

neticede 5s ile watch kullanmayı düşünenler mutlaka olacak

5s in 64 bit işlemcili olması uzun süre güncel uygulamaları çalıştıracağı anlamına geliyor.

• Arkadaşlar piyasa değeri 170 tl olan mili power spring kılıfımı artık gerek kalmadığı için satıyorum. İlgilenen olursa mesaj atabilir

• Arkadaşlar 2013kasımdan beri 5s kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır ekranımın üst köşeleri hafif kalkık parmagımla bastırdıgımda net içe gömülüyo , geçen gün de düşürdügümde ekrsn iyice kalktı . Apple trden almıştım , lydia aracılığıyla garantiye yollasam değişim yaparlar mı?
    Ayrıca batarya problemi de var telefonda bazen yüzde 40ta bile şarj bitti uyarısıyla kapatıyo telefonu açmaya çalıştıgımda şarja takın işareti geliyor , şarja takıp açtıgımda ise yüzde 40tan devam ediyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim şarjım eskisine göre çok hızlı inmeye başladı. Bu sadece bataryayla mı alakalıdır yoksa telefona virüs bulaşmış olabilir mi? Sıfırlasam düzelir mi?

• ismailefe İ kullanıcısına yanıt
    ıponelere virüs bulaşmaz virüs onu tanımaz diye biliyorum ama yanlışsam biri düzeltsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbulut13

ıponelere virüs bulaşmaz virüs onu tanımaz diye biliyorum ama yanlışsam biri düzeltsin

Şöyle Söyleyeyim telefonu bilgisayara bağladım Fotoğraflar bakmak için klasörlerin içinde 8 tane falan yereldisk yazan Şeyler vardı

• 5s ios 8.2 de uygulama çökmesi yaşıyorum arada. Sizdede oluyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tunaevo@gmail.com

5s ios 8.2 de uygulama çökmesi yaşıyorum arada. Sizdede oluyor mu ?

Bende de mevcut aynı problem

• Arkadaşlar herkese iyi günler,2 gün önce iphone 5s aldım yazılımı hala 7.1 2 de güncellememi tavsiye eder misiniz? Hangi sürüme kadar sorunsuz ve takılma kasılma olmadan çalışır. Androidden geçtim malum sorunlar yaşamak istemiyorum çünkü. Bir de en son sürüme gelene kadar yapılan güncellemelerde ciddi anlamda yenilik diyebileceğimiz bir özellik eklendi mi? Yardımlarınızı bekliyorum.
  • uygulamalarda bir sorun yaşamıyorsan sakın 8 e geçme.
    ben 7.1.2 de daha mutluydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

uygulamalarda bir sorun yaşamıyorsan sakın 8 e geçme.
    ben 7.1.2 de daha mutluydum.

zaten 2-3 program dışında hiç bir şey indirmedim bile internet, telefon görüşmesi ve fotoğraf dışında pek işim olmuyor. Peki iyileştirmeler dışında bu güncellemelerle gelen çok iyi özellikler oldu mu? Teşekkürler bu arada hiç güncellemeyeyim.
  • Evet arkadaşlar bugün itibariyle son kararımı verdim. iPhone 6'daki sorunlar yüzünden kendilerinden vazgeçip 5S almaya karar verdim. Şöyle uygun fiyatlı sıfır bulsam hemen alacağım, araştırmalarım devam ediyor
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    Peki üstad bişey soracağım marketten bazı şeyleri indirirken veya bi proğramda olan işlemi yaparken telefonunuz versiyonu desteklemiyor lütfen telefonunuzun güncellemelerini yapın ....diyor mesela ben bankacılık işlemleri için işbankasını indirdim parmak izi çıkarmışlar her seferinde şifreyle uğraşmıyorsun parmak iziyle işlemlere erişiyorsun bunu nasıl halledeceğiz ...bende 7.1.2 deyim yükseltmedim

• sergeant43 S kullanıcısına yanıt
    ben 8.2 deyim
    aslında parmak izi olan uygulamalar çok rahatıma geliyor.
    işbank ı parmak iziyle kullanıyorum fakat yine 6 haneli şifreyi giriyosun elle her seferinde
  • merhaba arkadaşlar
    bluetooth kulaklık alacaklar için Plantronics ML18 Bluetooth Kulaklık inceleme konum linkte.
    özellikle ios da ekranda pil durumu gösteren bir kulaklık.
    tavsiyemdir.
    http://forum.donanimhaber.com/m_104391587/f_//tm.htm#104391587
  • dikte gelmişti yanlış hatırlamıyorsam ama onuda kullanmadım pek.
    8.3 de de siri türkçe gelecek,onunla da ne kadar anlaşırız net değil
  • 
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.