Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iPhone 5S içi tasarım kılıflar yapıyorum. Kişiye özel seçilen fotoğraftan da bu kalitede kap üretmek mümkün. İlgilenen olursa mesaj atabilir.
    Saygılarımla
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• kral1840 kullanıcısına yanıt
    hocam cihaz bi kaç günlük daha alalı hafta olmadı ilk aldığımda kurulumu yapıp geceden sabaha şarj'a taktım
  • İlginç bir durum hocam.restore yapın bide öyle deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar Dün İtibariyle Apple Türkçe Destek Vermeye Adım Atmış Bulunuyor. İngilizce Kullanmaya Çalıştığımız Kimimizin Hiç Kullanmadığı Siri Artık Türkçe Oluyor.

Siri ye Türkçe Dil Desteği Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axib0y -- 25 Şubat 2015; 8:34:36 >
  • 5 S'lerin 16 GB fiyatları 2.050 TL'lere çıkmış.Applestore da dahil.Bunu nasıl yorumlamak lazım hala talep var diye mi yoksa bu genel vergi,kur yükselişi vb. konuları yüzünden mi?2.el fiyatlarını da etkiler mi?
  • yana döne kampanya arıyorum 1499 1399 falan olmayacak mı bu telefon
  • son bi zam yaptıydı iphone vergi falan adına ama kimine göre vergiden değil.
    adamlar tekel zaten.
    ben ekimde 1900 almıştım 16 lığını.
    benden sonra 1600-1700 e alanlar olmuştu.
    şuan fiyat en düşük 1900 a gördüm ben.
    fiyatlar düşmez,çünkü ipohne alacaklar 6 mı 5s mi ikilemine düşüyor ve ele sığsın diye 5s tercih edenler de var 6 alanlarla eşit olarak.
    o yüzden bir mal satılıyorsa fiyatı düşmez.
    alacaksanız beklemeden alın ilk kampanya da.
    ikinciel olarakta 1500-1600 e temiz sıfır gibi 6 aylık falan bulunur.
    bu artış ikinciel piyasasınıda artırdı ama 50-100 lira kadar.
    hocam geceden sabaha takılı bıraktım daha iyi bir verim aldım düne göre
  • Beyler en fazla beklemede 5s iniz ne kadar sure gitti acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: atkinsonred

Biz modelleri yenileyene kadar hep bir yenisi geliyor , bütçeye zarar üstüne zarar

Haklısın.
  • beyler icloud'u hiç kullanmama rağmen saklama alanı doldu uyarısı geliyor ne yapmam gerek ?
  • Kullanmamış olabilirsiniz ayarlardan kapatmadıysanız otomatik yedekler.

• Otomatik yedeklemeyi kapat

@Spirit of Fox

• Orta tuş bazen çok sert oluyor basmakta zorlanıyorum ve çıtırtı sesleri geliyor daha önce başına gelen oldu mu?
    Yok bende Mayıs 2014'te Vatan'dan 1.900 TL'ye almıştım da şimdi 2.050 TL'ye çıktığını görünce açıkçası şaşırdım.Fiyat düşmeye başlayınca daha da düşer ya normalde bu kez düşüp tekrar yükselmiş o açıdan sordum.
  • klavyede konusup kendi yazma seysinde dırıt diye sesi nasıl kapatıyorduk? sessizdeyken bile çalıyor.
  • Arkadaşlar Apple kimliği yılbaşından sonra ücretli mi oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabriweb

Arkadaşlar Apple kimliği yılbaşından sonra ücretli mi oldu ?

Seninle eğlenmiş biri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun bir kez, daha telefonumu sevdim.. ekran görüntüsü alamadım ama

17 saat 'e yakın bekleme, kullanım 9 saat aldım.. Saat 16:00 civariydi %23 'dü

Cok memmun kaldım, tabi doctor ile.
  • İphone 5 s alıcam 10 ay garantili nelere dikkat edim kutu fatura var bi arkadaşta dediki mesela sıvı teması olmuşsa belli olmaz dedi içimede kurt düşürdü başka nelere dikkat edeyim beyler ?

Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.