Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.508
Cevap
232
Favori
760.221
Tıklama
Giriş
    543 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: juckle

quote:

Orijinalden alıntı: aymina_55

quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

Bu da benim yeni kılıfım. Rahat 7-8 kişi iPhone 6 mı aldın diye sordu

Hocam aynısından bende var wifiyi olumsuz etkiledi bende çıkardım...

Link var mı bizde alalım

Buyrun hocam ben burdan sipariş verdim 2-3 gün önce bekliyorum bakalım, arkadaş Wi-Fi problemi yaşadım demiş ama inş olmaz öyle bişe

http://m.aliexpress.com/item/1900883184.html?productId=1900883184&productSubject=New-Luxury-Slim-Aluminium-Alloy-Bumper-Frame-Case-Cover-for-iPhone-5-5S&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    187 Mesaj
    Merhabalar 1 hafta once 5s 16gb space grey alarak araniza katildim. Telefon 8.1.2 surumuyle geldi sizce 8.1.3 yuklemeli miyim? Suan telefondan ve batarya durumundan memnunum guncellemeli miyim ?

Orijinalden alıntı: MagnusCarlsen

Merhabalar 1 hafta once 5s 16gb space grey alarak araniza katildim. Telefon 8.1.2 surumuyle geldi sizce 8.1.3 yuklemeli miyim? Suan telefondan ve batarya durumundan memnunum guncellemeli miyim ?

Bana kalırsa Geçme, ben pek bi fark göremedim çünkü arada, hatta pişmanım güncellediğim için çünkü hala jailbreak çıkmadı

|
    |

memnunsan geçme
    |
    |
    MagnusCarlsen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Jailbreak olmadan ucretli uygulamalari indirebilecegiz bi uygulama kullanan var mi ? Vshare denedim nba 2k15i indirmeye calisirken kaynak degismis olabilir diyor. Bilen varsa simdiden tesekkur ederim

|
    |

https://www.youtube.com/watch?v=UKlQCsf9hCc bu açıklayıcı olmuştur 5c daha erken açılıyor bile 5ten
    |
    |
    Kubilay A kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu arada wifi de ilginç bir sıkıntı yaşıyorum. Telefon ile wifi ye bağlı iken telefonu bir süre kenara bırakıp elime aldığımda wifi bağlı ama internetin olmadığını görüyorum. Wifi full çekiyor gösteriyor ama internet yok hiç bir şekilde. Wifi kapatıp açınca direk bağlanıyor ve internet geliyor. Kullanırken internet kopmuyor ama telefona 2 3 dakika dokunmayıp elime aldığımda internet gitmiş oluyor wifi bağlı gözüktüğü halde. Bugün yurda döndüm ve laptobdan hotspot oluşturup bağlandım yine aynı şekilde bu sorunu yaşıyorum. Başına böyle bir şey gelen var mı telefonda bir sorun olabilir mi?
    |
    |

Bataryanın ne kadar Ömrü kaldığını ya da ne kadarı sağlıklı diye bir proğram arıyorum. %100 gösteriyor ama proğrama bakınca %90 ı sağlıklı gibi rapor alabileceğimiz bir proğrama ihtiyacım var

Sürekli pantolonumun cebinde taşıdığım için olabilirmi? Siz nasıl ne şekilde taşıyorsunuz bu telefonu. yada Tozdan nasıl koruyorsunuz?
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi people are strange -- 15 Şubat 2015; 21:37:24 >
    quote:

Orijinalden alıntı: mga93

Yardımcı olabilecek biri var mı.

Bataryanın ne kadar Ömrü kaldığını ya da ne kadarı sağlıklı diye bir proğram arıyorum. %100 gösteriyor ama proğrama bakınca %90 ı sağlıklı gibi rapor alabileceğimiz bir proğrama ihtiyacım var

Bilen yok mu

quote:

Bilen yok mu

İbackupbot var batarya ve cihazla ilgili tüm bilgileri gösteriyor.Programın çalışması için itunes de kurulu olmalı.
    Prison Break//Lost//Game of Thrones//Mr.Robot//The Sopranos//Fringe//13 Reasons Why//Narcos//Sherlock//Friends//Shameless//The Walking Dead//Westworld//Ozark//Boardwalk Empire//Breaking Bad//Hannibal//Dexter//Black Mirror//Spartacus//End of The F***ing World//Stranger Things//La Casa De Papel// ///////////PSN:ERW_06///////////
  • Yarbay
    3446 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

arkadaşlar iphone'un şu dandik kulaklığından başka bir kulaklık kullanan var mı telefonda? mikrofonlu olanı soruyorum tabii. varsa kullanan ne kullanıyorsunuz?

Urbanears kransen kullanıyorum,iphone 5s in ses yüksekliği bana az geliyor.Aynı kulaklıkla laptopdan daha fazla ses alıyorum.
    |
    |
    Prison Break//Lost//Game of Thrones//Mr.Robot//The Sopranos//Fringe//13 Reasons Why//Narcos//Sherlock//Friends//Shameless//The Walking Dead//Westworld//Ozark//Boardwalk Empire//Breaking Bad//Hannibal//Dexter//Black Mirror//Spartacus//End of The F***ing World//Stranger Things//La Casa De Papel// ///////////PSN:ERW_06///////////
  • Yarbay
    3473 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

arkadaşlar iphone'un şu dandik kulaklığından başka bir kulaklık kullanan var mı telefonda? mikrofonlu olanı soruyorum tabii. varsa kullanan ne kullanıyorsunuz?

bunu kullanıyorum ve gayette memnunum kalitesinden.bana göre F/P ürünü

http://www.sanalmarketim.com/creative-hitz-ma350-mikrofonlu-kulaklik-siyah/p_51919/
    |
    |

Monster Abra A5 V9.2
    i7-7700HQ 2.8GHz > 3.8GHz
    Full HD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
    16GB DDR4 2400MHz
    Samsung 850EVO 500GB SSD
    750GB 7200rpm HDD
    GTX1050 Ti 4GB
    HM175 çipset
  • Yarbay
    4318 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

quote:

quote:

Bilen yok mu

İbackupbot var batarya ve cihazla ilgili tüm bilgileri gösteriyor.Programın çalışması için itunes de kurulu olmalı.

Dostum teşekkürler ama markette bulamadım

• Yüzbaşı
    806 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

quote:

quote:

Bilen yok mu

Dostum teşekkürler ama markette bulamadım

Markette olmaz hocam bilgisayara yukleyeceksin yalniz cokta dogru bilgiler verdigini dusunmuyorum bu programin kimi zaman 1500 mah kimi zaman 1400 mah gosteriyor benim 5s in kapasitesini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    548 Mesaj
    slm arakdaşlar. bi arkadaşım 2. en iphone 5s alacakta. apple türkeyi garantili telefonları hangi teknik servis güvencesinde.

teşekkürler, ikisine de bakacağım. :)
    |
    |
    Bahsedilenler: Bozkırın Tezenesi , HoneyBagdeR2

apple servislerinde ve bazı illerdeki yetkili apple servislerinde bakılıyor.
    |
    |
    szgnsr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

premium resellerlar da bakılıyormu ?
    |
    |
    kral1840 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
Paykasa
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.