Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (685. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: juckle

quote:

Orijinalden alıntı: aymina_55

quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

Bu da benim yeni kılıfım. Rahat 7-8 kişi iPhone 6 mı aldın diye sordu

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Hocam aynısından bende var wifiyi olumsuz etkiledi bende çıkardım...

Link var mı bizde alalım

Buyrun hocam ben burdan sipariş verdim 2-3 gün önce bekliyorum bakalım, arkadaş Wi-Fi problemi yaşadım demiş ama inş olmaz öyle bişe

http://m.aliexpress.com/item/1900883184.html?productId=1900883184&productSubject=New-Luxury-Slim-Aluminium-Alloy-Bumper-Frame-Case-Cover-for-iPhone-5-5S&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar 1 hafta once 5s 16gb space grey alarak araniza katildim. Telefon 8.1.2 surumuyle geldi sizce 8.1.3 yuklemeli miyim? Suan telefondan ve batarya durumundan memnunum guncellemeli miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MagnusCarlsen

Merhabalar 1 hafta once 5s 16gb space grey alarak araniza katildim. Telefon 8.1.2 surumuyle geldi sizce 8.1.3 yuklemeli miyim? Suan telefondan ve batarya durumundan memnunum guncellemeli miyim ?

Bana kalırsa Geçme, ben pek bi fark göremedim çünkü arada, hatta pişmanım güncellediğim için çünkü hala jailbreak çıkmadı

• MagnusCarlsen kullanıcısına yanıt
    memnunsan geçme
  • Jailbreak olmadan ucretli uygulamalari indirebilecegiz bi uygulama kullanan var mi ? Vshare denedim nba 2k15i indirmeye calisirken kaynak degismis olabilir diyor. Bilen varsa simdiden tesekkur ederim

• https://www.youtube.com/watch?v=UKlQCsf9hCc bu açıklayıcı olmuştur 5c daha erken açılıyor bile 5ten
  • Bu arada wifi de ilginç bir sıkıntı yaşıyorum. Telefon ile wifi ye bağlı iken telefonu bir süre kenara bırakıp elime aldığımda wifi bağlı ama internetin olmadığını görüyorum. Wifi full çekiyor gösteriyor ama internet yok hiç bir şekilde. Wifi kapatıp açınca direk bağlanıyor ve internet geliyor. Kullanırken internet kopmuyor ama telefona 2 3 dakika dokunmayıp elime aldığımda internet gitmiş oluyor wifi bağlı gözüktüğü halde. Bugün yurda döndüm ve laptobdan hotspot oluşturup bağlandım yine aynı şekilde bu sorunu yaşıyorum. Başına böyle bir şey gelen var mı telefonda bir sorun olabilir mi?
  • Yardımcı olabilecek biri var mı.

Bataryanın ne kadar Ömrü kaldığını ya da ne kadarı sağlıklı diye bir proğram arıyorum. %100 gösteriyor ama proğrama bakınca %90 ı sağlıklı gibi rapor alabileceğimiz bir proğrama ihtiyacım var

• arkadaşlar ben telefonumu ilk aldığımdan beri komple kaplayan silikon kılıf ve koruyu jelatinle kullanıyorum. Ama bunu rağmen telefonum çok tozlanıyor.
    Sürekli pantolonumun cebinde taşıdığım için olabilirmi? Siz nasıl ne şekilde taşıyorsunuz bu telefonu. yada Tozdan nasıl koruyorsunuz?
  • arkadaşlar iphone'un şu dandik kulaklığından başka bir kulaklık kullanan var mı telefonda? mikrofonlu olanı soruyorum tabii. varsa kullanan ne kullanıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi people are strange -- 15 Şubat 2015; 21:37:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mga93

Yardımcı olabilecek biri var mı.

Bataryanın ne kadar Ömrü kaldığını ya da ne kadarı sağlıklı diye bir proğram arıyorum. %100 gösteriyor ama proğrama bakınca %90 ı sağlıklı gibi rapor alabileceğimiz bir proğrama ihtiyacım var

Bilen yok mu

• quote:

quote:

Bilen yok mu

İbackupbot var batarya ve cihazla ilgili tüm bilgileri gösteriyor.Programın çalışması için itunes de kurulu olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

arkadaşlar iphone'un şu dandik kulaklığından başka bir kulaklık kullanan var mı telefonda? mikrofonlu olanı soruyorum tabii. varsa kullanan ne kullanıyorsunuz?

Urbanears kransen kullanıyorum,iphone 5s in ses yüksekliği bana az geliyor.Aynı kulaklıkla laptopdan daha fazla ses alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

arkadaşlar iphone'un şu dandik kulaklığından başka bir kulaklık kullanan var mı telefonda? mikrofonlu olanı soruyorum tabii. varsa kullanan ne kullanıyorsunuz?

bunu kullanıyorum ve gayette memnunum kalitesinden.bana göre F/P ürünü

http://www.sanalmarketim.com/creative-hitz-ma350-mikrofonlu-kulaklik-siyah/p_51919/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

quote:

quote:

Bilen yok mu

İbackupbot var batarya ve cihazla ilgili tüm bilgileri gösteriyor.Programın çalışması için itunes de kurulu olmalı.

Dostum teşekkürler ama markette bulamadım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

quote:

quote:

Bilen yok mu

Dostum teşekkürler ama markette bulamadım

Markette olmaz hocam bilgisayara yukleyeceksin yalniz cokta dogru bilgiler verdigini dusunmuyorum bu programin kimi zaman 1500 mah kimi zaman 1400 mah gosteriyor benim 5s in kapasitesini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• slm arakdaşlar. bi arkadaşım 2. en iphone 5s alacakta. apple türkeyi garantili telefonları hangi teknik servis güvencesinde.
  • teşekkürler, ikisine de bakacağım. :)
  • szgnsr kullanıcısına yanıt
    apple servislerinde ve bazı illerdeki yetkili apple servislerinde bakılıyor.
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    premium resellerlar da bakılıyormu ?
  • 
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.